PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از دست رفتن هارد اسوس

mk367
08-11-2012, 11:08
سلام
من یه لب تاپ اسوس داشتم که دچار مشکل شد و بالا نمی اومد و حتی اجازه رپیر یا نصب ویندوز جدید رو نمی داد پیگیری که کردم بهم گفتن حتما بدسکتور اورده و با نرم افزار HDD Regenerator رو نصب کردم . ریختم روی فلش تا مشکل رو حل کنه و حدود 27 گیگ از 300 گیگ هارد و توی 10 روز recover کرد منتها بعد از اومدن پیغام تکراری hard is not ready(ظاهرا همچه چیزی بود) که معمولا وقتی گیر می کرد می اومد و من لب تاپ خاموش و روشن می کردم و بقیه عملیات رو ادامه می داد دیگه لب تاپم هارد رو نشناخت و دیگه نمی تونست توی نرم افزارHDD Regenerator یا خود بوت هارد رو شناسایی کنه:sq_7:!
عملا هارد بی هارد حتی توی بوت منو هم اثری از هارد هیتاچی من نیست:sq_19:!!؟
حتی وقتی با سی دی لنوکس ابونتو لب تاپم رو بالا اوردم خبری از هارد نیست انگار نه انگار؟
لطفا بهم بگید دقیقا باید چه خاکی توی سرم بریزم خواهشم می کنم کمکم کنید!

rzgh
08-11-2012, 22:40
برد هارد شما سوخته
و این به دلیل این است که هنگام ضربه به هارد
هد به دیسک اثابت کرده
و از طرف دیگر به برد فشار آمده و سوخته
احتمال 70 درصد با تعویض برد ممکن است درست شود
ولی شما باید به فکر هار دیگر باشید

Pami
08-11-2012, 23:34
هارد رو بدید مراکز بازیابی اطلاعات تا براتون ریکاوری کنن

Farshid72
09-11-2012, 10:51
بنر من شما وقتی میدیدید اوضا به این شکل هست و هارد شما علنا دیگه نمیتونه کار کنه از همون اول یه ارد دیگه تهیه می کردید
دوسته عزیز شما چند نکته رو رعایت نمی کنید :
1-برنامه hdd regenerator برنامه ای هست که فشار بالایی به هارد میاره و هارد داغ میکنه و شما باید موجبات خنکیش رو فراهم میکردید
2-شما نباید برنامه زیاد نصب و پاک کنید یا اگه این کارو میکنید سعی کنید که درایو ها رو deragment کنید این کار جلو گیری میکنه از بوجود اومدن بد سکتور و سرعت سیستم کاهش پیدا نمیکنه

Farshid72
09-11-2012, 10:52
در ضمن هارد لپ تاپ معمولا برای اطلاعات سطحی و آرشیو هست نه برای نصب و پاک برنامه ها و اطلاعات... توضیه می کنم در کنارش شما یه هارد اکسترنال هم داشته باشید