PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 8 در کنار 7

E.MINEM
05-11-2012, 16:21
سلام
دوستان وقتی که من میخوام ویندوز 8 در کنار ویندوز7 روی یک درایو دیگه نصب کنم تنها همون درایوی که روش ویندوز 7 هست میتونم انتخاب کنم و برای بقیه درایو ها خطای زیر رو میده
windows cannot be installed to this hard disk space.The partition contains one or more dynamic volumes that are not supported for installation.
اگه کسی میتونه بی زحمت راهنمایی کنه ما رو
با تشکر

jafarian
06-11-2012, 01:14
اول از همه این روش پایین برین اگر که رفع مشکل نشد بگین که موارد دیگه روبگم:20:

برنامه mini tools از پایین دانلود بعدشم روی سیدی رایتش کنید بصورت بوت بالا بیاین از طریق همین برنامه بعدشم طبق شکل پایین شماره 1 روی هارد خودتون کلیک راست بعدشم طبق شماره 2 گزینه مورد نظر که به احتمال زیاد باید فعال باشه رو انتخاب کنید بعدشم طبق شماره 3 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعد که سیستم ریست کنید از نوع برای نصب ویندوز اقدام کنید.

mini tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

E.MINEM
07-11-2012, 15:34
اول از همه این روش پایین برین اگر که رفع مشکل نشد بگین که موارد دیگه روبگم:20:

برنامه mini tools از پایین دانلود بعدشم روی سیدی رایتش کنید بصورت بوت بالا بیاین از طریق همین برنامه بعدشم طبق شکل پایین شماره 1 روی هارد خودتون کلیک راست بعدشم طبق شماره 2 گزینه مورد نظر که به احتمال زیاد باید فعال باشه رو انتخاب کنید بعدشم طبق شماره 3 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعد که سیستم ریست کنید از نوع برای نصب ویندوز اقدام کنید.

mini tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی دوست عزیز من همین کا رو با برنامه EASEUS.Partition.Master انجام دادم
درست شد
فقط دوستانی که این مشکل رو دارن بدونن که باید درایوی که روش ویندوز نصب میشه LOGICAL باشه که با هر دو برنامه ذکر شده میتوان این کا رو کرد
فقط برنامه EASEUS.Partition.Master راحت تر هست و نیازی به راه اندازی از طریق بوت نداره.

5201814
20-02-2013, 00:33
مرسی دوست عزیز من همین کا رو با برنامه EASEUS.Partition.Master انجام دادم
درست شد
فقط دوستانی که این مشکل رو دارن بدونن که باید درایوی که روش ویندوز نصب میشه LOGICAL باشه که با هر دو برنامه ذکر شده میتوان این کا رو کرد
فقط برنامه EASEUS.Partition.Master راحت تر هست و نیازی به راه اندازی از طریق بوت نداره.
داداش روش کار با این برنامه چه جوری؟؟؟

mm.sharafi
19-07-2013, 14:58
سلام من می خوام ویندوز 8 رو تو یه درایو خالی نصب کنم و نمی خوام از یک درایو دیگه جدا کنم ایا باز هم نیاز به بکاپ هست یا نه ?
با تشکر.