PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کابل وپورت کام(rs232)

animsprite
04-11-2012, 18:13
فدوستان من با این پورت تو ویندوز هفت64بیت به مشکل خوردم البته رو وین های دیگه امتحان نکردم چون وقتش رو ندارم ودر کامپیوترهای در دسترس هم این پورت موجود نیست ولی مین خودم این پورت رو داره ولی وقتی میخوام از طریق این پورت رسیورم رو اپ کنم هیچ اتفاقی نمیوفته
رسیورم به مشکل خورده وبالا نمیاد واین تنها راه ممکن ریختن برنامه در اونه
تو قسمت پورت های کامیوتر این پورت شناسایی شده ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه تا حالا هم تجربه کار با این پورت رو نداشتم
برخی از دوستانxpرو پیشنهاد دادن
دوستان اهل فن راهنمایی کتند

EXTREME
04-11-2012, 18:38
فدوستان من با این پورت تو ویندوز هفت64بیت به مشکل خوردم البته رو وین های دیگه امتحان نکردم چون وقتش رو ندارم ودر کامپیوترهای در دسترس هم این پورت موجود نیست ولی مین خودم این پورت رو داره ولی وقتی میخوام از طریق این پورت رسیورم رو اپ کنم هیچ اتفاقی نمیوفته
رسیورم به مشکل خورده وبالا نمیاد واین تنها راه ممکن ریختن برنامه در اونه
تو قسمت پورت های کامیوتر این پورت شناسایی شده ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه تا حالا هم تجربه کار با این پورت رو نداشتم
برخی از دوستانxpرو پیشنهاد دادن
دوستان اهل فن راهنمایی کتند

باید با یک ویندوز دیگه تست کنید تا معلوم بشه مشکل از پورت است یا تنظیمات بایوس یا خود ویندوز
اگه امکانش نیست ویندوز عوض کنید با vm ware یک xp نصب کنید و با اون تست کنید ببینید جواب میده یا نه

animsprite
04-11-2012, 19:25
ظاهرا تنها کار همینه
ممنون

animsprite
07-11-2012, 10:43
دوستان با برنامه ویندوز مجازی هم یه اکس پی نصب کردم ولی دقیقا همون مشکلی که تو وین 7 دارم رو باز پابرجاست تو دوایس منیجر این پورت به خوبی شناخته شده
به نظر فقط دو راه پیش رومه یکی اینکه حتما تو یه کامپیوتری که این پور ت داره یه امتحان کنم ویکی هم یه دستگاهه دیگه که با کابل کام کار میکنه این نشون میده که دستگاه یا کابل ویا حتی کامپیوتر یه مشکلایی داره

EXTREME
07-11-2012, 13:09
دوستان با برنامه ویندوز مجازی هم یه اکس پی نصب کردم ولی دقیقا همون مشکلی که تو وین 7 دارم رو باز پابرجاست تو دوایس منیجر این پورت به خوبی شناخته شده
به نظر فقط دو راه پیش رومه یکی اینکه حتما تو یه کامپیوتری که این پور ت داره یه امتحان کنم ویکی هم یه دستگاهه دیگه که با کابل کام کار میکنه این نشون میده که دستگاه یا کابل ویا حتی کامپیوتر یه مشکلایی داره

برید تبدیل یو اس بی به کام یا کارتشو که خروجی کام میده بگیرید و با اون تست کنید