PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع اینترنت پس از چند دقیقه در ویندوز 8

behking
02-11-2012, 12:08
سام
من تازه ویندوز 8 رو فقط جهت آشنایی و اینکه ببینم با کدوم برنامه هام سازگار هست نصب کردم و خوشبختانه با تقریبا تمام برنامه های اصلی مورد نیازم بدون مشکل کار میکنه
فقط مشکل عجیبی دارم این هست که وقتی به اینرنت وصل میشم کانکشن خود به خود بعد از سه چهار دقیقه قطع میشه و دوباره هرچی سعی میکنم وصل نمیشه و مجبورم ریستارت کنم تا بتونم دوباره کانکت بشم و مسلم هست که این مشکل بزرگیه چون نصف استفاده من از اینترنت هست

علت چی میتونه باشه ؟ ویندوز رو هم اکتیو نکردم فعلا ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه چون از امکانات ویژه مثل اپ استور نخواستم استفاده کنم فقط سرچ توی اینترنت هست
تایپیک چند تا دیگه از دوستان رو هم در مورد مشکلشون با اینترنت خوندم ولی چون مشکلشون فرق داشت تایپیک جدا زدم
(خلاصه فکر کنم اگه بجای اینطور تایپیک زدن کلا یه تایپیک تحت عنوان مشکلات ویندوز 8 باشه که اساتید جواب بدن بهتر هست )
سپاس
q6600
asus maximus II formulla
ati radeon hd 4850
6G ddr2

M.K_Soft
02-11-2012, 16:18
با LAN وصل می شوید یا با USB?
1. مشکل میتونه از درایور باشه.
2. اخطار قطع چی میده؟
3. PPOE رو هم یه تست بکنید یعنی یوزر و پس رو داخل خود مودم ست کنید ببینید باز هم قطع میشه.

behking
02-11-2012, 18:11
با لن وصل میشم
اخطار 651 میده
اگه منظورتون درایور پورت لن مادربرد هست که مارول هست و همین رو روی سون خودش تشخیص و نصب میکنه و مشکلی هم تو این چند سال باهاش نداشتم
ppoe رو هم حقیقتش اونقدر وارد نیستم که بخوام دستکاری کنم چون سه سال پیش که مودم رو یکی از طرف شرکت برام وصل کرد یکبار رفتم وارد کانفیگش بشم یوزر پسورد میخواست بیخیال شدم
الان هم تو ویندوز سون با یک شورتکات تو استارت آپ همون کارکرد رو داره .

Meel
04-12-2012, 19:50
behking جان مشکلت حل شد عزیز ؟

شرمندتم که نمی تونم بهت کمک کنم

چون منم دقیقاً مشکل شما رو دارم الانم با وایرلس اومدم اینجا

ولی با LAN قطع میشه و Troubleshooting ویندوز رو که میزنم نمی تونه حلش کنه و ارور میده که

Ethernet doesn't have valid ip configuration

چه باید بکنم ؟

ramsam2
05-12-2012, 14:25
توروخدا جواب بدید

Meel
29-01-2013, 18:11
راه حلی ارائه نشد ؟