PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه لینک های و فایل های ناقص دانلود شده idm را برگردونیم وقتی ویندوز جدید نصب میکنیم

abs_khafan_19
02-11-2012, 11:59
کمک
چگونه لینک های و فایل های ناقص دانلود شده idm را برگردونیم وقتی ویندوز جدید نصب میکنیم
من مجبور شدم ویندوز نصب کنم ولی از تموم فولدر های ویندوز قبلیم بکاپ گرفتم
حالا Idm که نصب کردم با وجود اینکه پوشه هایی که تو مسیر C:\Windows\Users\mahdi\AppData\Roaming\IDM
بود را در مسیر ویندوز جدید ریختم باز هم نتونست لینک ها و فایلهای ناقص دانلود شده را برگردونه تو صفحه idm جدید

ویندوزم بالا نمیومد وگرنه میشد با پلاگین IDM Backup Manager 0.9.3 Beta

از idm بکاپ بگیرم هرکاری هم کردم ویندوزم ریپیر نشد
این لینکاشو با 1000 بدبختی پیدا کرده بودم
خواهشا کمک کنید

احمد1379
02-11-2012, 14:20
فکر کنم باید از رجیستری هم پشتیبان می گرفتی این کارُ کردی؟؟

abs_khafan_19
02-11-2012, 14:33
فکر کنم باید از رجیستری هم پشتیبان می گرفتی این کارُ کردی؟؟
اخه ویندوزم به هیچ صراطی بالا نمیومد که بکا‍پ بگیرم
مجبور بودم با لینوکس پرتابل بیام بالا و فقط از پوشه های درایو c ام بکاپ بگیرم
من تموم پوشه های ویندوز قبلیم و دارم

abs_khafan_19
02-11-2012, 16:00
البته دوستان اگه ویندوز 32 بیتی دارند میتونند با استفاده از برنامه IDM BACK UP FILE
تموم لینکاشون تا هر جا دانلود کردن بکاپ بگیرند بعدش هر وقت ویندوز نصب کردن با این برنامه میتونند راحت بکاپشون را برگردونند
لازم به ذکر است این برنامه بکاپ کامل میگیره و فقط از لینکا نیستش
بلکه تا هرجا دانلود کردید میتونید بکاپ بگیرید و بعد برگردونید و دوباره از همون جا ادامه دانلود بدین
لینک برنامه اش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط اگه خواستین اکسترکت کنین باید با WIN ZIP اکسترکت کنیین چون با WIN RAR اکسترکت نمیشه

abs_khafan_19
03-11-2012, 01:10
سلام خودم راه حلشو پیدا کردم
باید فایل ntuser.dat را از user بر میداشتم و با فایل ویندوز جدیدم replace میکردم
یه آموزشم تو سایت idm پیدا کردم که اگه خواستین ویندوز عوض کنین و خواستید idm تون لینکاش پاک نشه و از ادامه فایل های دانلود شده قبلی دانلود کنید اینو بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]