PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (.NET Framework 3.5 (includes .NET 2.0 and 3.0

pesaremehraboun
01-11-2012, 19:53
سلام. میگم بازی میخوام اجرا کنم ارور میده که (.NET Framework 3.5 (includes .NET 2.0 and 3.0 نصب نیست. اینترنتم ندارم که آنلاین دانلود کنم، راهی هست ؟؟ یه سری راه خوندم تو فروم های خارجی ولی ارور source و 87 میداد.

55021
01-11-2012, 20:20
فعال کردن آفلاین NET Framework 3.5. در ویندوز 8

ابتدا دی وی دی ویندوزتون رو داخل دی وی دی رام قرار دهید،

سپس Command Prompt را در حالت Run as sdministrator اجرا کرده و دستور زیر را در آن وارد (کپی/پیست) کنید :

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:h:\sources\sxs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( توجه داشته باشید که شما باید به جای حرف h نام درایوی که دی وی دی داخلشه رو بنویسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

سپس اینتر بزنید و صبر کنید تا مراحل نصب Net. صد درصد کامل شده و پیغام "نصب کامل شد" ( Completed Successtully ) ظاهر بشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: انجمن سافت 98
---------------------

saeed774
01-11-2012, 22:16
روش بالا 100% جواب میده ، فقط باید حتما CMD با Run as Administrator اجرا بشه در غیر اینصورت فرمان مورد نظر ارور خواهد داد .

amirpers
03-11-2012, 21:19
حتما باید این کار رو انجام بدیم ؟
یعنی نمیشه با دانلود و نصب .Net مشکل رو حل کرد ؟ چون من از روی هارد هم می خوام برنامه ای نصب کنم این پیغام رو میده.

.
.
.
نشد.
200 و خورده ای مگ دانلودش کردم اما نصب نشد.
جالب اینه که موقع نصب دات نت 3.5 که شامل همه ورژن های 3 و 2 میشه هم همین پیغام رو میده. آدم تو کارهای مایکروسافت می مونه.

*Batman*
04-11-2012, 08:26

pesaremehraboun
04-11-2012, 09:38
دوساان ممنونم. جواب داد

farhad101
21-11-2012, 22:04
[QUOTE=55021;7296067]فعال کردن آفلاین NET Framework 3.5. در ویندوز 8

سپس Command Prompt را در حالت Run as sdministrator اجرا کرده و دستور زیر را در آن وارد (کپی/پیست) کنید :

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:h:\sources\sxs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( توجه داشته باشید که شما باید به جای حرف h نام درایوی که دی وی دی داخلشه رو بنویسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

سپس اینتر بزنید و صبر کنید تا مراحل نصب Net. صد درصد کامل شده و پیغام "نصب کامل شد" ( Completed Successtully ) ظاهر بشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا روی 66.6% error میده میگه the file could npt be downloaded! چی کار کنم؟!؟!!؟

farhad101
29-11-2012, 03:00
آقا روی 66.6% error میده میگه the file could not be downloaded! چی کار کنم؟!؟!!؟ راهه دیگه ای نیست؟

saeid72
29-11-2012, 11:20
از این روش استفاده کنید 100 درصد

خب این مشکلتون برمیگرده به ناقص بودن فولدر sxs در dvd ویندوزاتون که یا ویندوزتون نسخه N هستش یا AIO هستش
حالا دو راه دارید یا نصب افلاین یا اینکه این فولدر رو کاملشو داشته باشید یا انلاین نصب کنید اگه پیدا کردم لینکشو میزارم مشکل همتون حل میشه
خب پیداش کردم
منبع:فروم سافت 98

به جای h اسم درایو که فایلو از فشرده توش خارج کردیدی و به جای source اسم فولدر و اگه باز توش فولدر بود sxs اسم اون یکی فولدر
در ضمن cmd باید در حالت admin اجرا بشه

farhad101
30-11-2012, 04:10
saeid jan damet garm, javab dad :thumbsup:

mahyarSAMSUNG
30-11-2012, 13:07
امتحان نکردم ولی یکی از دلایلی که ویندوز 8 رو پاک کردم برگشتم به 7 همین بود که نت فریم ورک نصب نمیشد هیچکس هم جواب منو نمیداد و همه هم میگفتن که ونیدوز 8 ورزن 3 و 2 و 3.5 رو فابریکی داره ولی ما که چیزی ندیدیم

saeid72
30-11-2012, 13:37
امتحان نکردم ولی یکی از دلایلی که ویندوز 8 رو پاک کردم برگشتم به 7 همین بود که نت فریم ورک نصب نمیشد هیچکس هم جواب منو نمیداد و همه هم میگفتن که ونیدوز 8 ورزن 3 و 2 و 3.5 رو فابریکی داره ولی ما که چیزی ندیدیم
من ندیده بودم اینجا این تاپیک رو وگرنه زودتر میذاشتم حالا اشکال نداره با این کار حل میشه(ویندوزای دستکاری نشده خوبیش اینه دیگه اگر ویندوزتون n یا aio نبود اصلا به مشکل نمیخوردید

david-ebi
01-12-2012, 05:05
از این روش استفاده کنید 100 درصدآقا سعید من یک کمی گیج شم. یعنی اگر اون فایلی که آدرس لینک دانلودش مربوط به مدیا فایر هست را دانلود کنیم و توی ویندوز 8 نصب کنیم مشکل حله یا باید حتما از اون راهی که cmd را در حالت admin باز میکنه و اون دستور مخصوص را توش مینویسه استفاده کنیم یا هر دوتاش؟دیگه اینکه اون فایلی که لینکش مال مدیا فایر هستش را وقتی دانلودش کردیم دقیقا باید کجای ویندوز8 نصب کنیم؟ببخشید که یک کم خنگم.

saeid72
01-12-2012, 17:10
آقا سعید من یک کمی گیج شم. یعنی اگر اون فایلی که آدرس لینک دانلودش مربوط به مدیا فایر هست را دانلود کنیم و توی ویندوز 8 نصب کنیم مشکل حله یا باید حتما از اون راهی که cmd را در حالت admin باز میکنه و اون دستور مخصوص را توش مینویسه استفاده کنیم یا هر دوتاش؟دیگه اینکه اون فایلی که لینکش مال مدیا فایر هستش را وقتی دانلودش کردیم دقیقا باید کجای ویندوز8 نصب کنیم؟ببخشید که یک کم خنگم.
هردوش:31:
هم باید اونو دانلود بکنی هم باید cmd دستور بزنی
در اصل این فایل برای کسایی که dvd ویندوزشون ناقصه و با خطا مواجه میشن این لینک فایل های مورد نیاز نصب رو کامل داره و از دی وی خود ویندوز که کامل هست کپی شده شما اینو دانلود میکنید از فشرده خارج میکنید طبق اون دستوری که دادم از طریق cmd نصب و فعال میکنید

mahyarSAMSUNG
02-12-2012, 20:30
آقا خیلی گیرم اگه میشه کمک کنید . ما به امید این آمورش اومدیم 8 دوباره نصب کردیم ولی این ارور رو میده الان کارت گرافیکم هم نصب نمیشه ارور net frame میده.ویندوزم 8pro هستش .

حتی بعدش وارد این قسمت شدم تیک مورد نظر رو زدم ولی تیر نمیخورد و ارور میداد

mahyarSAMSUNG
02-12-2012, 22:23
آقا درست شد خیلی عجیبهههه .. من کار خاصی نکردم فقط 3 بار تست کردم ... شد ... آیا امکان داره در حیف کار این cmd به اینترنت وصل شده باشه ؟ و فایلی دانلود کرده باشه ؟ چون 2 بار بدون اینترنت امتحان کردم نشد بار سوم در حال گشت و گذار تو نت بودم یهوو دیدم نوشته 100 در 100 موفقیت آمیر ...

saeid72
04-12-2012, 12:47
آقا درست شد خیلی عجیبهههه .. من کار خاصی نکردم فقط 3 بار تست کردم ... شد ... آیا امکان داره در حیف کار این cmd به اینترنت وصل شده باشه ؟ و فایلی دانلود کرده باشه ؟ چون 2 بار بدون اینترنت امتحان کردم نشد بار سوم در حال گشت و گذار تو نت بودم یهوو دیدم نوشته 100 در 100 موفقیت آمیر ...
نمیدونم والا عجیب غریبه:31:

sajad_n90
04-12-2012, 20:43
فعال کردن آفلاین NET Framework 3.5. در ویندوز 8

---------------------

روی 32 بیت 100 درصد جواب داد و کاملا نصب شد.
خیلی ممنون

saeed774
06-12-2012, 00:45
یه روش راحت تر هم ایجاد شده که برای توضیح و نصب به لینک زیر برید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oft98.ir/software/drivers/14040-Microsoft-NET-Framework-Windows-8.html

فاصله بین s و o رو بردارید .

vmohsen
16-02-2013, 01:00
اون یکی گزینه چی نباید تیک خورده باشه؟
.net Framework 4.5 advanced servis

fakhravary
26-04-2013, 20:12
جالب بود :n19:

xomrrod
07-05-2013, 14:57
سلام دوستان عزیز.
من با net frame fwork مشکل دارم.
اما دی وی دی ویندوز 8 ندارم .فایل iso ویندوز8 دارم.
دقیقا با cmd این کار انجام دادم ولی جواب نداد.
به جای اون حرف هم اسم همون درایوی که فایل iso رو mount کرده بودم دادم ولی 66٪ ارور داد.
حالا چه کار کنم؟

shamika
27-05-2013, 10:56
دوستان من هم همین مشکل و روی 66درصد ارور میده. اومدم فایلی که گذاشته بودید دانلود کنم ولی لینکش پاک شده اگر ممکنه لینک رو دوباره قرار بدید یا یک راه دیگر بهم معرفی کنید.

Beta
27-05-2013, 11:04
دوستان من هم همین مشکل و روی 66درصد ارور میده. اومدم فایلی که گذاشته بودید دانلود کنم ولی لینکش پاک شده اگر ممکنه لینک رو دوباره قرار بدید یا یک راه دیگر بهم معرفی کنید.
بیا عزیزم ، با هر کدوم حال کردی دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
14-06-2013, 22:06
سلام دوستان عزیز.
من با net frame fwork مشکل دارم.
اما دی وی دی ویندوز 8 ندارم .فایل iso ویندوز8 دارم.
دقیقا با cmd این کار انجام دادم ولی جواب نداد.
به جای اون حرف هم اسم همون درایوی که فایل iso رو mount کرده بودم دادم ولی 66٪ ارور داد.
حالا چه کار کنم؟

دوست عزیز شما به لینکی که در این پست قرار دادم سربزنید و روش گفته شده بصورت آفلاین رو دنبال کنین . در اینصورت نیازی به دی وی دی ویندوز 8 نخواهد بود

milad.z.
10-07-2013, 15:07
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])slm/ vase rahnamaiton vaqean merc,

tu in maham savab kardid :D
aqa mc
stie khobie ;)

jammerpro
28-11-2015, 18:20
آقا دمتون گرو رو ویندوز 10 همین روش جواب داد

S.H.B
19-01-2016, 22:22
من نصب میکنم این پیامو میده!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])