PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Rate در ویندوز 8

mehdi313
01-11-2012, 12:52
من در ویندوز قبلی ام که 7 بود مشکلی نداشتم و لی در ویندوز 8 نمیتونم سیستمم رو Rate کنم چــــرا؟؟ درایور کارت گرافیکم که 1 گیگ 5670 هست نسخه جدیدش رو گرفتم و نصب کردم. ولی نشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
01-11-2012, 16:33
روشهای پایین برین:20:

روش اول

اگر آنتی ویروس روی سیستم شما کاسپر هست گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مربوط به این آنتی ویروس disable کنید یعنی چکمارکش بردارین بعدشم آیکنش از اون گوشه ساعت روش کلیک راست close کنید بعد از نوع اقدام به rate گرفتن کنید داخل سایت پایین بصورت شکل گفته شده چکار کنید

How to enable/disable self-defense in Kaspersky Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به این شاخه پایین از ویندوز برین

بعدشم فایلهای موجود در پوشه

کلا پاک کنید بعد یک پوشه به هراسمی که میخواین درست کنید بعد از نوه اقدام به امتیاز گرفتن کنید

روش سوم

به قسمت آپدیتهای ویندوز برین طبق شکل آخر از فروم پایین اگر درایور گرافیک شما ببین آپدیتها باشه از اون قسمت پاکش کنید یعنی از قسمت

Windows Experience Index for your system could not be Computer.Err ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

گفته شده که برچسب درایو تغییر بدین از قسمت دیسک منجمنت طبق شکل پایین منظورهمون درایوی که ویندوز روش نصب هست.

The Windows Experience Index for your system could not be computed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi313
01-11-2012, 17:55
روشهای پایین برین:20:

روش اول

اگر آنتی ویروس روی سیستم شما کاسپر هست گزینه

مربوط به این آنتی ویروس disable کنید یعنی چکمارکش بردارین بعدشم آیکنش از اون گوشه ساعت روش کلیک راست close کنید بعد از نوع اقدام به rate گرفتن کنید داخل سایت پایین بصورت شکل گفته شده چکار کنید

How to enable/disable self-defense in Kaspersky Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به این شاخه پایین از ویندوز برین

بعدشم فایلهای موجود در پوشه

کلا پاک کنید بعد یک پوشه به هراسمی که میخواین درست کنید بعد از نوه اقدام به امتیاز گرفتن کنید

روش سوم

به قسمت آپدیتهای ویندوز برین طبق شکل آخر از فروم پایین اگر درایور گرافیک شما ببین آپدیتها باشه از اون قسمت پاکش کنید یعنی از قسمت

Windows Experience Index for your system could not be Computer.Err ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

گفته شده که برچسب درایو تغییر بدین از قسمت دیسک منجمنت طبق شکل پایین منظورهمون درایوی که ویندوز روش نصب هست.

The Windows Experience Index for your system could not be computed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر از پاسختون
1- آنتی ویروس من نود 32 (اسمارت) همین گزینه رو داره ولی نشد.
2- طبق روش شما عمل کردم ولی نشد.
3-من تازه ویندوز نصب کردم و هیچگونه آپدیتی هم نصب نشده بود.
4-با این روش هم اتفاقی نیافتاد.
حالا چکار کنم؟!؟!

asstubirs
01-11-2012, 22:26
اگر لپ تاپ داری گرافیک رو نصب کردی
لپ تاپ حتما به برق وصل باشه بعد انجام بده.

jafarian
02-11-2012, 00:53
این چندتا روش دیگه رو که میگم تست کنید.

روش اول

برنامه آنتی ویروس روی سیستم پاک کنیدبعدش تست کنید و همچنین هر برنامه امنیتی که روی سیستم نصب هست غیرفعال کنید

روش دوم

بایوس مادربورد حتما بروز کنید بعدش اقدام به تست کردن کنید اگر سیستم دسکتاپ دارین همچنین هر وسیله ای اگر به پورت usb وصل هست جدا کنید

روش سوم

کلیدهای windows+x بزنید بعدش پنجره command prompet در حالت run as admin اجراش کنید داخلش دستور پایین تایپ اینتر کنیدبزارین تا 100 درصد کارش انجام بده

The Windows Experience Index for your system could not be computer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

بسته به نوع ویندوزخودتون فایل پایین دانلود نصب کنید از سایت مایکروسافت.

Media Feature Pack for N and KN versions of Windows 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi313
02-11-2012, 09:46
این چندتا روش دیگه رو که میگم تست کنید.

روش اول

برنامه آنتی ویروس روی سیستم پاک کنیدبعدش تست کنید و همچنین هر برنامه امنیتی که روی سیستم نصب هست غیرفعال کنید

روش دوم

بایوس مادربورد حتما بروز کنید بعدش اقدام به تست کردن کنید اگر سیستم دسکتاپ دارین همچنین هر وسیله ای اگر به پورت usb وصل هست جدا کنید

روش سوم

کلیدهای windows+x بزنید بعدش پنجره command prompet در حالت run as admin اجراش کنید داخلش دستور پایین تایپ اینتر کنیدبزارین تا 100 درصد کارش انجام بده

The Windows Experience Index for your system could not be computer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

بسته به نوع ویندوزخودتون فایل پایین دانلود نصب کنید از سایت مایکروسافت.

Media Feature Pack for N and KN versions of Windows 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشکر روش آخری جواب داد

mamal_69
04-11-2012, 02:19
سلام دوستان.منم همین مشکلو دارم ولی این خطا رو میده؟؟؟؟!!!!تو رو خدا کمک کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
05-11-2012, 00:23
[QUOTE=mamal_69;7300302]سلام دوستان.منم همین مشکلو دارم ولی این خطا رو میده؟؟؟؟!!!!تو رو خدا کمک کنین.

بسته به نوع ویندوزخودتون فایل پایین دانلود نصب کنید از سایت مایکروسافت که داخل سایت دوم هم همین مشکل شما رو داشتن.

Windows 7 Ultimate - "Rate This Computer" feature not working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ASUSBORD
03-04-2014, 12:48
سلام . موقع نصب آپدیت ارور داد.