PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گیرنده دیجیتال با قابلیت خواندن زیرنویس srt و پشتیبانی از هاردهای ntfs

amir ghayour
30-10-2012, 13:13
با سلام
راستش جایی رو پیدا نکردم این موضوع رو اونجا مطرح کنم اینجا پست دادم خوب تقریبا معلومه من چی میخوام و در تکمیل موضع باید بگم من بهترین و کاملترین گیرنده دیجیتال از هر لحاظ مخصوصا پشتیبانی از از انواع هارد اکسترنال و انواع فرمتهای تصویری و صوتی برای پخش از طریق usb با قابلیت خواندن زیرنویس مجزا از روی هارد رو میخوام قیمت هم مهم نیست ولی در مجموع چیزی باشه با کیفیت و از هر لحاظ کامل و فول .
لطفا دوستانی که تجربه استفاده دارن تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.
در ضمن من دو مدل دستگاه مد نظر دارم نمیدونم کدوم بهتر و کامل تره و اگه مدل بهتری سراغ دارین حتما معرفی کنید.مدلهای مد نظر X.Vision XDVB-353 و Sama AT-200 ----T

amir ghayour
30-10-2012, 19:52
کسی نظری نداره؟!

mojtaba54
30-10-2012, 22:26
مدل lumexy
کار شما رو راه میندازه من هم به دنبال چنین گیرنده دیجیتال میگشتم .
هارد اکسترنال 1 ترا روبراحتی جواب میده در ضمن فول اچ دی هم هست و بیشتر فرمتها رو ساپورت میکنه.
و امکانات زیادی داره
موفق باشی.

amir_t6262
31-10-2012, 14:19
اگر فیلمهایی که داری صدایشان DTS است، ( فیلم های حجم بالای 3 یا 4 گیگ معمولا صدایشان DTS است.) گیرنده ESTER T15 را پیشنهاد میکنم. البته به شرطی که گیر بیاری!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samira_googleOne
05-11-2012, 16:24
با سلام
راستش جایی رو پیدا نکردم این موضوع رو اونجا مطرح کنم اینجا پست دادم خوب تقریبا معلومه من چی میخوام و در تکمیل موضع باید بگم من بهترین و کاملترین گیرنده دیجیتال از هر لحاظ مخصوصا پشتیبانی از از انواع هارد اکسترنال و انواع فرمتهای تصویری و صوتی برای پخش از طریق usb با قابلیت خواندن زیرنویس مجزا از روی هارد رو میخوام قیمت هم مهم نیست ولی در مجموع چیزی باشه با کیفیت و از هر لحاظ کامل و فول .
لطفا دوستانی که تجربه استفاده دارن تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.
در ضمن من دو مدل دستگاه مد نظر دارم نمیدونم کدوم بهتر و کامل تره و اگه مدل بهتری سراغ دارین حتما معرفی کنید.مدلهای مد نظر X.Vision XDVB-353 و Sama AT-200 ----T

من 353 را بهت پیشنهاد می دم که ظاهرا خودت هم در موردش اطلاعات داری
اول بذار یه توضیحی بدم:
ما هارد ntfs نداریم بلکه ntfs یه استاندارد فرمت کردنه هارده. اگر هاردی قرار باشه با fat32 فرمت بشه فقط 3 یا 4 گیگ از آن به صورت پارتیشن بندی شده فرمت میشه و عملا نمیشه ازش استفاده کرد. ولی xvision 353 از هارد هایی که با ntfs فرمت شدن هم به سادگی پشتیبانی م یکنه
در کل مشکلی نداره
می تونی سری هم به این بلاگ بزنی: maadiran.mihanblog.com