PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : فقط FSD کار میکند ... NXE بوت نمیشود

fujin
28-10-2012, 23:46
با سلام .
من XBOX رو به صورت جی تگ شده خریداری کردم و هیچ مشکلی نداشت ... FSD 2.2 روش نصب یود و NXE هم بدون مشکل بوت میشد .
برای اجرای بازی های جدید با J-runner داشبورد 15 رو روی nand پچ کردم و nanad پچ شده رو با xell فلش کردم و بازی به خوبی اجرا شد ... ولی از اون موقع به بعد دیگه به هیچ وجه NXE بوت نمیشه ...
وقتی از FSD گزینه system performance رو میزنم برای چند ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد دوباره FSD بوت میشه (NXE کرش میکنه)
موقع روشن شدن وقتی RB رو نگه میدارم روی لوگوی XBOX میمنوه و NXE بوت نمیشه ولی Profile لاگین میشه .. با زدن دکمه X و Y دوباره FSD بوت میشه ...
یک فیلم هم گرفتم از این مشکل اگه زحمتی نیست ببینید
امکان باز کردن و فلش با پروگرامر رو ندارم ولی Xell یا Nand programmer دارم .. یعنی به صورت نرم افزاری میتونم nand فلش کنم .
ممنون میشم راهنمایی کنید.

دانلود فیلم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p3yman_xl
30-10-2012, 12:42
شما یک بار FSD رو کامل از هارد پاک کن و دوباره بریز. ورژن جدید Freestyle dash 3 اومده که میتونید از اون استفاده کنید.
همچنین برنامه Dashlaunch 3 رو هم نصب کنید . به کمک این برنامه میتونی بوت ها رو مشخ کنی. ( اول fsd بوت شه یا nxe و ... )

fujin
29-11-2012, 23:04
ممنون دوست عزیز .. مشکل از اشتباه م‍‍پ شدن بد بلاکهای نند بود که درستش کردم ...
بازم تشکر

fujin
29-11-2012, 23:04
ممنون دوست عزیز .. مشکل از اشتباه م‍‍پ شدن بد بلاکهای نند بود که درستش کردم ...
بازم تشکر