PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید هدیه

B3HZ@D
28-10-2012, 09:13
درود
راستش من موقعی که قراره برای دوستان و یا روز پدر و یا تولد پدر و برادرم کادو بگیرم به شدت به مشکل میخورم . یعنی چیز بخصوص و ویژه ای پیدا نمیکنم که بخوام برای روز تولد به اونا هدیه بدم و به نظرم چیزهایی که میگیرم داره تکراری میشه.
از اونجایی که به روز موعود دارم نزدیک میشم از دوستان خواهشمندم یک راهنمایی بکنن که چه چیزهایی به عنوان هدیه برای مردها مناسبه !
از بس که ادکلن - پیراهن گرفتم , خودم خسته شدم . منتظر راهنمایی دوستان هستم.
ممنون

کاربر شماره ی یک
29-10-2012, 02:45
درود
راستش من موقعی که قراره برای دوستان و یا روز پدر و یا تولد پدر و برادرم کادو بگیرم به شدت به مشکل میخورم . یعنی چیز بخصوص و ویژه ای پیدا نمیکنم که بخوام برای روز تولد به اونا هدیه بدم و به نظرم چیزهایی که میگیرم داره تکراری میشه.
از اونجایی که به روز موعود دارم نزدیک میشم از دوستان خواهشمندم یک راهنمایی بکنن که چه چیزهایی به عنوان هدیه برای مردها مناسبه !
ممنون
قبل از همه چی ، باید بگم ، لذت دنبال هدیه گشتن رو از خودت نگیر اگه وقت داری حتما برو خودت چرخ بزن و یه دفعه پیداش کن ، بیشتر هم حال میده !
یه سری به این تاپیک بزن ، ببین چی میتونی پیدا کنی ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدشم توصیه میکنم کلمه ی خرید هدیه رو توی گوگل سرچ کنی ، یکم که بچرخی ذهنت باز تر میشه واسه خرید !
اما میرسیم به مرحله ی آخر یعنی پیشنهاد خودم !!!! من بودم یه دستکش یا شال گردن گرم و خوشگل میخریدم تو این هوای سرد حالش رو ببره ، خوشتیپتر هم بشه !

B3HZ@D
29-10-2012, 10:44
ممنون
اون تاپیک رو هم خونده بودم . ولی من دنبال یک چیز ویژه میگردم . قبلا خودنویس - کیف پول - ادکلن - پیراهن و کتاب هم هدیه دادم و اون تاپیک زیاد تاثیری نداشت .
میخواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم . چون چند روز بیشتر زمان ندارم و هنوز نمیدونم چی بگیرم ! :sq_11:

aftab_azad20
29-10-2012, 11:53
یه جعبه آچار بکس خفن،یا اگه ماشین داره یه وسیله واسه ماشینش بخر:sq_25:

B3HZ@D
29-10-2012, 12:04
جعبه آچار برای هدیه فکر نکنم زیاد مناسب باشه . وسیله برای ماشین مثلا چی ؟!

کاربر شماره ی یک
29-10-2012, 12:57
اگه اهل شناست یه ست لوازم شنا بگیر با یه بلیط استخر !
ماساژور هم خوبه ، اگه بودجه ی ماساژور گرون هم نداشتی میتونی از این هشت پا ها بگیری !
یه راننده قطار بهم میگفت صبح خیلی زود و عصر آفتاب واسه چشم ضرر داره ، پزشک قطار بهش توصیه کرده بود حتما عینک آفتابی بزنه ، اگه رانندگی میکنه واسش یه عینک آفتابی مناسب بگیری هم خوبه هم مفید (گرچه هدیه ی زیاد خاصی نیست ولی واسه کسی که رانندگی میکنه لازمه )!
من برادرم ، انشای ضعیفی داشت ، یه دفتر خاطرات خوشگل واسش گرفتم با یه گل بهش هدیه دادم ، اولین خاطره اش هم شد هدیه گرفتن دفترش از من !
راستش تاثیر هدیه ای که میدی خیلی بستگی به خود شخص داره ، مثلا من واسه یکی از دوستام یه جعبه ابزار قشنگ گرفتم خیلی هم خوشحال شد و واسه اون یکی کیف پول ! این یکی زیاد با ابزارش کار داره اون یکی بیشتر کیف پولش رو همراه داره ، اگه برعکس عمل میکردم کاملا بی نتیجه بود !
یکم فکر کن ببین کجا یه نیاز خوب میبینی که میتونی برطرفش کنی . کدوم قسمت میتونه بهتر باشه و تاثیر گذار تر !

B3HZ@D
29-10-2012, 21:40
دوستان نظرتون در مورد زیور آلات چیه ؟! به نشان فروهر علاقه خاصی داره و به نظرم اومد یک پلاک و گردنبند نقره فروهر بگیرم !
همچین چیزی برای کادو مناسب هست ؟!

arezoo t
05-01-2013, 12:13
salam dostan man mikham baraye tavalode dost pesaram ke 24 saleshe hedye bekharam ta saghfe 300 toman lotfan rahnamaeem konid daneshjoe kamputere va karesham sherkate dekorasiyone dakheli dare

Ezel
05-01-2013, 12:25
salam dostan man mikham baraye tavalode dost pesaram ke 24 saleshe hedye bekharam ta saghfe 300 toman lotfan rahnamaeem konid daneshjoe kamputere va karesham sherkate dekorasiyone dakheli dare

1- تاپیک مجزا ایجاد کنید .

2- زبان اصلی انجمن زبان فارسی است ، لطفا فارسی تایپ کنید.

V E S T A
05-01-2013, 13:28
درود
ممنون

سلام اگه اهل خرج کردن هستین یا قیمت زیاد براتون فرقی نداره به نظرم گوشی یا ساعت بخرین خیلی خوشحال میشن

.
.
.

زمان زدن تاپیک مال 2 ماه پیشه به زمانش دقت نکرده بودم اگه هنوز خرید نکردین گوشی و ساعت خوبن:n15:

ملا نصرالدین
05-01-2013, 13:52
من یه بار برای پدرم از این ساعت های جیبی زنجیر دار گرفتم کلی خوشش امد
یه بار هم برای زمستان یه پلیور خیلی گرم براش گرفتم (اخه پدرم خیلی سرمایی هست) پیش هرکی میرفت میگفت اینو دخترم برام خریده

برای همسرم هم از این ژیلت های 6 تیغه گرفتم خیلی دوست داشت.

Farzamabi
10-01-2013, 22:27
اینجا بحثا بیشتر در مورد چیه؟:n12::n13::n13::n13:

Farzamabi
10-01-2013, 22:27
کسی هست راهنمایی کنه؟ :n01::n01::n01:

ملا نصرالدین
11-01-2013, 14:54
کسی هست راهنمایی کنه؟ :n01::n01::n01:

لطفا اسپم ندید
حالا خوبه تاپیک کلا 2 صفحه است و اسمش هم خیلی واضحه
اینجا بحث در مورد خرید هدیه برای دیگران است

775e
14-01-2013, 00:00
سلام یه هدیه برای یه پسر 21 ساله در بودجه در حدود 50 تومن چیزی گیر میاد البسه نیاشه

Abbas.V
14-01-2013, 00:42
سلام یه هدیه برای یه پسر 21 ساله در بودجه در حدود 50 تومن چیزی گیر میاد البسه نیاشه
سلام

فعلا اینا تو ذهنم بود
جاسویچی برند .
هدفون
ادکلن در حجم پایین .
کلاه(اگه جزء البسته حسابش نکنیم)
لوازم اصلاح (افترشیو ،ژل اصلاح،تیغ)
فلش 32 گیگ
فندک

ملا نصرالدین
14-01-2013, 09:10
اینهایی که دوستمون گفت به نظر من عالی هستند
اینهایی که من میگم بستگی داره چقدر اهلش باشه یا تحصیلاتش چی باشه

کتاب
سری cd نرم افزار یا فیلم
شکلات خارجی

775e
14-01-2013, 12:47
سلام دوستان اینا که گفتین خیلی خوبه ولی به دلم ننشستن باید برم یه چرخی بزنم تو بازار ببینم چی گیرم میاد.
مرسی از راهنمایتون.

775e
28-03-2013, 13:54
دوستان با بودجه 150 هزار تومن بجر عطرو ادکلن چی خوبه کادو بگیریم. برای پسر...

Atghia
28-03-2013, 14:23
سلام ،ست کمربند و کیف پول :n06:

اگه قبل گرونی ها بود میگفتم ساعت مچی ولی الان بعیده با 150ساعت مچی شیکی پیدا بشه:n03:البته شایدم باشه:n13:

ملا نصرالدین
28-03-2013, 16:04

اگر به بدلیجات علاقه داره براش زنجیر یا انگشتر یا دستبند مارک دار بگیر

اگر سایزش و رنگ مورد علاقه اش رو میدونی براش یه کت تک بگیر.با فروشنده هم طی کن که اگر اندازه اش نشد پس بگیره یا عوض کنه

ولی من خودم شخصا اگر یک روزی 150 تومان پول باد اورده به دستم برسه و تصمیم نداشته باشم چیز ضروری باهاش بخرم .میرم همشو میدم برای همسرم شکلات خارجی میخرم:n19:

775e
31-03-2013, 18:26
ساعت مچی هست اما fake
ست کمربند وکیف پول.در نظرم نیست اما اگه یه چیز دیگه باشه بد نیست.

Abbas.V
01-04-2013, 16:13

اگه اهل سیگار هست جعبه سیگار هم شیکه هم قیمتش خوبه . در کنارش میتونی دستبند استیل شیک هم بگیری یا چاقو چندکاره سوئیسی.

کاربر شماره ی یک
02-04-2013, 01:38
اهل شعر و چیزای دکوری باشه ، از این کتاب شعرهای نفیس هم خوبه :n01:

Йeda
03-04-2013, 02:22
سلام

به نظر من همیشه سعی کنید چیزی رو برای هدیه بخرید که همیشه برای دوستتون بمونه ..

مثلا اگه رو تیپشون حساس باشند مسلما نمیتونید در این زمینه چیز خوبی بخرید...

میتونید چیزی بخرید که ارزش معنوی براش داشته باشه... مثلا با احترام به نظر دوست عزیز میتونید یه

کتابی که دوست داره و یا براش مهمه مثل یه رمانی که همیشه دنبالش بوده.. و یه همچین چیزی..بخرید .

mojtaba2321
22-09-2014, 22:52
دوستان ارزون ترین هدیه در حد 20 تومن برای پسر 18 ساله که تازه دانشگاه قبول شده چی بخریم؟

Atghia
22-09-2014, 23:10
لطفا برای سوالتون تاپیک جدید ایجاد کنید
ممنونم:n16: