PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خریداری ویندوز 8

digital_2013
28-10-2012, 06:07
با عرض سلام خدمت همه خوب همنطوری که می دونید سایت پی سی ورد نخسه فینال این ویندوز را برای دانلود گذاشته خوب دستتشون درد نکنه ولی من نمی تونم دانلود کنم اینجاها سرعت نت پایینه و امکان دانلود وجود داره ولی خیلی کم خوب یک خواهش دارم می خواستم بدونم کی مسئولین سایت این ویندوز را برای فروش می زارم من این تایپک را زدم و حتی اگر اخطار هم بگیرم اشکالی نداره می خواستم یک سوال کنم به هر طوری بود خواستم بگم نشده و تعریف از خود نباشه من زیاد تو انجمن ها بود و این اولین بارم نیست برای همین چاره ای جز این کار نداشتم خواهش می کنم بعد از این که بهم جواب دادید تایپک را پاک کنید خواهش کردم.باز هم ببخشی به خاطر زدن شاید یک تایپک الکی.ممنون.موفق باشید همی بچه های پی سی ورد و مدیرانش:wub::wub:
========================
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joeguitar1
28-10-2012, 12:40
من و خیلی از دوستان دیگر هم به دلایل مختلف امکان دانلود برامون وجود نداره.
ممنون می شیم که نسخه pro رو هم برای خرید تو فروشگاه سایت قرار بدید.

55021
28-10-2012, 12:46
این نسخه فاینال اصلی نیست فعلا صبر کنید خرید نکنید

digital_2013
28-10-2012, 15:02
این نسخه فاینال اصلی نیست فعلا صبر کنید خرید نکنید
سلام داداش نه داداش اصلی است این هم لینکش:
===
===
باز هم از مسئولان سایت پی سی ورد خواهش می کنم هر چه سریعتر لینک خرید را بزارنند.ممنون.موفق باشید:wub::wub:

digital_2013
28-10-2012, 15:11
با عرض سلامی دیگه از دادن تو پست پشت سر هم معذرت می خواهم سایت پی سی ورد خواهش می کنم یکی به ما جواب بده که کی می زارید برای خرید ویندوز 8 نخسه نهایی اش را بعدش این تایپک را قفل کنید.ممنون.موفق باشید:wub::wub:

55021
28-10-2012, 16:01
سلام داداش نه داداش اصلی است این هم لینکش:
===
===
باز هم از مسئولان سایت پی سی ورد خواهش می کنم هر چه سریعتر لینک خرید را بزارنند.ممنون.موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینکها توست دوستان تست شده نسخه نهایی نیست عزیز صبر کنید فعلا از هیچ جایی خرید نکنید

digital_2013
28-10-2012, 17:00
این لینکها توست دوستان تست شده نسخه نهایی نیست عزیز صبر کنید فعلا از هیچ جایی خرید نکنید
سلام داداش خوبی داداش از کجا می دونی اصل نیست تو ویندوز 8 مثلا باید چطور باشه تا بفهیم اصل و راستی یعنی پی سی ورد دروغ می گه؟.ممنون داداش.موفق باشی.ببخشی از سوال کردم:wub::wub:

55021
28-10-2012, 18:37
سلام داداش خوبی داداش از کجا می دونی اصل نیست تو ویندوز 8 مثلا باید چطور باشه تا بفهیم اصل و راستی یعنی پی سی ورد دروغ می گه؟.ممنون داداش.موفق باشی.ببخشی از سوال کردم:wub::wub:

این لینکهای که پی سی گذاشته توسط دوستان دانلود و نصب شده همون نسخه rtm هست قبل از فاینال
فعلا نسخه فاینال در اینترنت برای دانلود پیدا نمیشه یه خورده صبر کنید تا 3 4 روز آینده سایتها میزارند