PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی Tiny Star

dark_dragon
27-10-2012, 14:23
سلام به همه.
بعد از یک وقفه نسبتاً طولانی برای خودم، با یک مینی گیم سه بعدی اومدم سراغتون.
بازی Tiny Star برای دستگاه های آندروید طراحی شده و روی انواع گوشی و تبلت از آندروید 2.1 تا 4.1 تست شده و بدون خطا قابل اجرا هست. بنابراین اگر به مشکلی برخوردید، ایراد از گوشی یا تبلتتونه. ضمناً لازم به ذکره که این بازی فقط با استفاده از سنسور شتاب سنج قابل انجام هست پس اگر دستگاه آندرویدتون این سنسور رو نداره، متاسفانه نمیتونید این بازی رو انجام بدید.

نکته: این بازی برای iPhone, iPad یا کامپیوتر ارائه نخواهد شد.

تصاویر بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هدف در این بازی، جمع آوری ستاره های کوچک است قبل از اینکه زمان به پایان برسد. نکته مهم اینه که در صورتی که شما ستاره ای رو از دست بدید، ستاره هایی که تا اون لحظه جمع کردید از بین میره ولی زمان شما همچنان در حال سپری شدن هست.

در انتهای بازی وقتی که زمان به پایان می رسد، بازی به طور خودکار به سرور Bluebulk متصل شده و امتیاز شما رو به همراه اسمتون در Leaderboard آپدیت میکنه.

با استفاده از گزینه Leaderboard در منوی بازی میتونید لیست 5 نفر برتر رو مشاهده کنید.
پس همانطور که متوجه شدید، این بازی نیازمند اتصال به اینترنت نیز هست. البته با اینترنت GPRS به راحتی کار میکنه و نیازی به کانکشن Wifi نیست.

زمانی که برای اولین بار بازی رو اجرا میکنید باید یک اسم وارد کنید که در لیدربرد ثبت بشه. برای تغییر این اسم کافیه در منوی اصلی، آیکون چرخ دنده را لمس کنید.

لینک دانلود مستقیم با حجم 14 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بارکد مخصوص Smartphones
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Bluebulk Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه نویسی، طراحی و گرافیک بازی تماماً توسط Bluebulk انجام شده.

( انتشار رایگان این بازی با ذکر سازنده بلامانع است)

با تشکر
شهروز

parvizamd
27-10-2012, 14:39
شهروز جان اینکه سه بعدی نیست؟من آندورید ندارم حیف نمی تونم تست اش کنم ولی از گرافیکش خوش اومد راستی با یوینتی Pro هستش؟

dark_dragon
27-10-2012, 14:43
پرویز جان سه بعدیه با رندر Toon که دو بعدی به نظر میاد. داخل بازی انیمیشن و بساط داره که نشون میده سه بعدیه :sq_25:
مرسی از کامنتت. بله با یونیتی Pro هست.