PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر در Run As Administrator

hamidreza2010
26-10-2012, 02:22
سلام رفقا
آقا همونطوری که میدونید اگه بخوای توی ویندوز 8 یه کار مهم انجام بدی مثلا فعال کردن ویندوز 8 یا کرک یه برنامه رو نصب کنی یا تغییری توی ویندوز بدی حتما باید روی اون فایل کلیک راست کنی و بعد گزینه Run As Administrator رو بزنی تا کارت به درستی انجام بشه حالا من میخواستم ببینم چیکار کنم که دیگه نیاز به این کارا نباشه یعنی همیشه کارام به صورت Run As Administrator انجام بشه یعنی دیگه کلیک راست نکنم
و بعد ......

jafarian
26-10-2012, 14:43
برای اینکه نیازی نباشه روی فایل همیشه کلیک راست این گزینه رو بخواین انتخاب کنید برای سری اول رو فایل کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل پایین عمل کنید چکمارک گزینه مورد نظر بزنید تایید اکی کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidreza2010
26-10-2012, 15:27
دستت درد نکنه دوست عزیز ولی من یه راه حلی میخوام که یه دفعه انجام بدم واسه همه برنامه ها که به صورت Administrator انجام بشه.راه حل شما خوبه ولی بازم برای هر فایل باید یبار انجام بدم
به نظرتون دیگه راه حلی نیست؟

jafarian
27-10-2012, 01:00
دستت درد نکنه دوست عزیز ولی من یه راه حلی میخوام که یه دفعه انجام بدم واسه همه برنامه ها که به صورت Administrator انجام بشه.راه حل شما خوبه ولی بازم برای هر فایل باید یبار انجام بدم
به نظرتون دیگه راه حلی نیست؟

تنها روشی که کلیه سایتها بهش اشاره کردن همین مورد شما کافیه در سرچ گوگل وارد کنید run as administrator automatically windows 7 بعدش روش انجام اینکار برای شما نمایش میده درضمن اگر که خواستین اون پیغام yes و no که روی فایل که باید بصورت ادمین باز بشه رو غیر فایل کنید تایکسره فایل باز بشه به اینصورت که

منوی run اجرا کنید داخلش دستور

تایپ اینتر کنید بعدشم روی این گزینه

کلیک کنید بعدشم روی این یکی گزینه

کلیک کنید بعد از ستون سمت راست روی گزینه

دبل کلیک کنید بعدشم درکادر کشویی بین گزینه های موجود گزینه

انتخاب تایید اکی کنید بیاین بیرون.

hamidreza2010