PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فارسي نويس مريم

امین.پ
07-04-2005, 05:24
با سلام فارسي نويس من بعد از نصب وقتي توش تايپ ميكنم بين حروف يه مربع ميندازه و وقتي به برنامه هاي ديگه مثل فوتوشاپ كپي ميكنم يا بين هر دو تا حرف مربع ميندازه يا حروف رو جدا از هم مينويسه.
اگه مشكل در دانلودم باشه (با ‌dapدانلودش کردم) لطفا یه لینک دیگه بدید.

امین.پ
09-04-2005, 13:41
يكي كمك كنه :evil:

mpsjavad
09-04-2005, 17:34
با سلام ..

اقا امین, شما نگفتي تو كدوم ويندوز از فارسي نويس مريم استفاده ميكني و ايا از فونت هاي خودش استفاده ميكني يا نه چون تنها شما ميتوني از فونت خودش تو محيط برنامه هاي گرافيكي استفاده كني نه هر فونتي :idea: .

شما اگه نياز به فارسي نويسي تو فوتوشاپ داري و فقط مشكلت فوتوشاپه پس برو و فوتوشاپ 8 ( CS ) رو نصب كن كه توش راحت بدون كمك نرم افزار جانبي ميتوني فارسي تايپ كني :|

در مورد دانلود دوباره هم بايد بگم كه اگر برنامه شما به طور كامل نصب شد پس فايلي كه دانلود كردي مشكلي نداشته و نياز به دانلود مجدد نيست .

موفق باشي :arrow:

امین.پ
11-04-2005, 04:21
mpsjavad,من توي xp ازش استفاده میکنم واز فونتهای دیگه هم استفاده نمیکنم
در هر صورت از کمکت ممنونم

امین.پ
26-04-2005, 06:29
بابا يكي جواب منو بده :evil:

mpsjavad
27-04-2005, 04:08
با سلام ..

امينجان شرمنده مشكلات درسي و ميان ترم و ..... شما موقع نصب برنامه فارسي نويس مريم نگاه كنيد ببينيد براي معرفي برنامه سازگاري با ويندوز ايكس پي داره يا نه چون من هم كه روي بعضي از نسخه ها كه امتحان كردم تنها روي ويندوز 98 و 95 كار ميكردند .
در اين صورت شما بايد در محيط ويندوز سازگار با اين برنامه كار كنيد .

Gilopa
27-04-2005, 15:23
اين نرمافزار قيمتش 12000 تومان هستش و اين لينكهايي كه در اينترنت هست فقط براي آزمايش چون براي مثلا كلمه ي علامت سوال جاش مياد .بايد نسخه اصلش بخري من شايد 10 بار دانلود كردم ولي باز همون آش و همون كاسه .