PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای انتقال خط تلفن باید ADSL قطع بشه؟

Golbarg01
24-10-2012, 13:06
سلام دوستان
اگر یک خط تلفن رو از طریق مخابرات از مکانی به مکان دیگری مثلا چند تا خیابون اونطرفتر در همون مرکز مخابراتی منتقل کنیم این کار باعث قطع شدن adsl اون خط میشه؟یا قطعش می کنن؟یا نیازی هست که به شرکت سرویس دهنده adsl اطلاعی بدیم؟
البته خودم فکر نمیکنم نیازی باشه یا قطع بشه ولی می پرسم تا مطمئن بشم و دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

arashsard
24-10-2012, 13:39
سلام دوستان
اگر یک خط تلفن رو از طریق مخابرات از مکانی به مکان دیگری مثلا چند تا خیابون اونطرفتر در همون مرکز مخابراتی منتقل کنیم این کار باعث قطع شدن adsl اون خط میشه؟یا قطعش می کنن؟یا نیازی هست که به شرکت سرویس دهنده adsl اطلاعی بدیم؟
البته خودم فکر نمیکنم نیازی باشه یا قطع بشه ولی می پرسم تا مطمئن بشم و دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

نه اصلا هیچ نیازی نیست.... وقتی انتقال پیدا کرد و بوق اومد لینک ADSL هم میاد و هیچ مشکلی نیست....

Lord Farshad
24-10-2012, 14:07
والا تا اونجایی که من حدس میزنم ؛ همونطور که ارشاد جان گفتند ؛ هیچ نیازی به قطع شدن و ... نیست اصلا.

پ.ن : البته حرف دوست عزیزمون داخل پست بعدی هم بسیار متین و منطقی به نظر میاد.

به نظرم بهترین کار این هست که شما تماس بگیرید و بپرسید.

sei_pm
24-10-2012, 14:53
سلام دوستان

به احتمال خیلی زیاد قطع میشه ممکنه خط شما pcm یا فیبر دربیاد. کابل رو که انتقال نمی دهند بلکه شماره رو انتقال میدهند روی یک خط دیگه .

Golbarg01
24-10-2012, 18:14
به احتمال خیلی زیاد قطع میشه ممکنه خط شما pcm یا فیبر دربیاد. کابل رو که انتقال نمی دهند بلکه شماره رو انتقال میدهند روی یک خط دیگه .

خوب اگه قطع بشه باید چیکار کرد؟
دوباره میشه وصلش کرد؟
باید به مخابرات بگیم pcm یا فیبر نباشه؟
خودمون می تونیم تعیین کنیم؟

در ضمن من از سپنتا سرویس می گیرم.

Golbarg01
24-10-2012, 21:07
زنگ زدم به پشتیبانی سپنتا گفتم اگر خطمون رو انتقال بدیم adsl قطع میشه ؟ گفتن نه
بعد گفتم اگر خط pcm یا فیبر نوری باشه بازم قطع نمیشه گفتن نه باید فقط سیم مسی باشه
و اگر به مخابرات بگید سیم مسی می خوایم همون سیم مسی رو براتون راه اندازی می کنن .
درس میگن یا اجباریه فیبر نوری یا pcm باشه؟

sei_pm
25-10-2012, 23:05
خوب اگه قطع بشه باید چیکار کرد؟
دوباره میشه وصلش کرد؟
باید به مخابرات بگیم pcm یا فیبر نباشه؟
خودمون می تونیم تعیین کنیم؟

در ضمن من از سپنتا سرویس می گیرم.

تعیین کردنش با شما نیست اگر پست مخابراتی خیابون شما خالی نباشه به ناچار خط شما رو pcm می کنند. بهتره با خود امور مشتریکن مخابرات صحبت کنید و بگید که خطتون رانژه هست و مشکلی پس از انتقال ایجاد نشه .