PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن پول از کارت و باز نگشتن به سایت فروشنده...

mehran_pqqp
24-10-2012, 12:59
سلام
دوستان من تو سایت مخابرات (TCT.ir ) میخواستم یه خط تلفن ثابت ثبت نام کنم ، تمام مراحل رو رفتم و .... مرحله آخر پرداخت اینترنت از طریق بانک ملت بود ، وارد شدم و اطلاعات کارت رو دادم و .... وقتی روی دکمه پرداخت کلیک کردم ، یه پیغام داد ( خطای سیستمی) بعد دوباره زدم پرداخت که می نوشت ( تراکنش تکراری)

الان رفتم تو اینترنت بانکم دیدم مبلغ 52500 تومن رو کم کرده !! :sq_3: الان چه کار باید بکنم؟ باید برم بانکی که کارتم برای اونجاست؟

aref10
24-10-2012, 14:33
دوست من معمولا میگن اگر تا 72ساعت پول به حساب برنگشت اقدام کنید برای پیگیری،دوستان دیگه هم راهنمایی کنند

Lord Farshad
24-10-2012, 14:34
سلام
دوستان من تو سایت مخابرات (TCT.ir ) میخواستم یه خط تلفن ثابت ثبت نام کنم ، تمام مراحل رو رفتم و .... مرحله آخر پرداخت اینترنت از طریق بانک ملت بود ، وارد شدم و اطلاعات کارت رو دادم و .... وقتی روی دکمه پرداخت کلیک کردم ، یه پیغام داد ( خطای سیستمی) بعد دوباره زدم پرداخت که می نوشت ( تراکنش تکراری)

الان رفتم تو اینترنت بانکم دیدم مبلغ 52500 تومن رو کم کرده !! :sq_3: الان چه کار باید بکنم؟ باید برم بانکی که کارتم برای اونجاست؟

نه عزیز ، اصولا خیلی زود مبلغ رو به حساب شما برگشت میزنند.

اگر 48 یا 72 ساعت شد و برگشت نخورد (احتمالش خیلی کم هست) اون موقع به بانک باید مراجعه کنید حامد جان.

mehran_pqqp
24-10-2012, 19:40
نه عزیز ، اصولا خیلی زود مبلغ رو به حساب شما برگشت میزنند.

اگر 48 یا 72 ساعت شد و برگشت نخورد (احتمالش خیلی کم هست) اون موقع به بانک باید مراجعه کنید حامد جان.

بانک ملت باید برم ؟ یا بانکی که کارتم برای اونجا هست (پارسیان)
فعلا که برگشت نخورده 48 ساعت صبر می کنم اگه برگشت نخورد اقدام می کنم ولی این داستان و این مشکل تا کی قراره ادامه داشته باشه؟ قبلا هم برای شارژ ADSLم اینطوری شده بود! ولی به 10 دقیقه نکشید برگشت خورد
یعنی این مشکل رو نمی تونن حل کنن که این مشکلات بعدیش پیش نیاد ؟

mohammadkj
24-10-2012, 20:56
بانک ملت باید برم ؟ یا بانکی که کارتم برای اونجا هست (پارسیان)
فعلا که برگشت نخورده 48 ساعت صبر می کنم اگه برگشت نخورد اقدام می کنم ولی این داستان و این مشکل تا کی قراره ادامه داشته باشه؟ قبلا هم برای شارژ ADSLم اینطوری شده بود! ولی به 10 دقیقه نکشید برگشت خورد
یعنی این مشکل رو نمی تونن حل کنن که این مشکلات بعدیش پیش نیاد ؟
برا من هم این مشکل پیش اومد پول توی حساب طرف رفته بود ولی پولو به من پس نداد .

bagbagoo
26-10-2012, 20:57
شما ظرف 72 ساعت اگه پولت برنگشت به حسابت باید بری بانک پارسیان (بانکی که توش حساب داری) و درخواست مغایرت حساب بدی۔برای منم پیش اومده (مال من 2 میلیون بود) داشتم دیوونه میشدم۔:sq_10:یادمه تا 72 ساعت هر چی فیلم ندیده تو کامپیوترم داشتم نشستم دیدم تا بلکه بهش فکر نکنم۔:sq_14: