PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت ویندوز 8

hamidreza2010
24-10-2012, 01:44
سلام دوستان
من ویندوز 8 فاینال رو یه حدود یک ماه پیش از سافت 98 دانلود کردم ولی الان سئوالی که دارم اینه که مایکروسافت قراره توی همین ماه (آبان) ویندوز 8 رو به طور رسمی معرفی کنه یا بفروشه.حالا ویندوزی که من دانلود کردم با این ویندوزی که قراره بیاد فرق میکنه؟
اگه فرق نمیکنه چرا مایکروسافت یک ماه بعد از اینکه ویندوزش رو توی نت قرار داده میخواد به طور رسمی معرفیش کنه(یا بفروشه)؟چرا همون موقع اینکارو نکرد؟
سئوال اصلی من اینه که ویندوزی که من یه ماه پیش دان کردم با این ویندوزی که تازه قراره بیاد فرق میکنه؟

saeed_136915
24-10-2012, 01:56
اینی که شما دانلود کردین نسخه ی RTM هست و نهایی واسه دسکتاپ نیست.
اینجا رو ببینین یه مقدار توضیح داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ps3amir
24-10-2012, 09:05
اینی که شما دانلود کردین نسخه ی RTM هست و نهایی واسه دسکتاپ نیست.
اینجا رو ببینین یه مقدار توضیح داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه آقا ربطی نداره اون لینکی هم که دادی در مورد نسخه آر تی هستش که برای تبلت های ویندوزی مبتنی بر ARM هستش که توظیح داده.
تفاوت با ویندوزی که قراره این ماه بیاد را دقیقا من نمیدونم فکر کنم تفاوت در مدیا پلیر و اینا باشه و رفع باگ و ... بشه.

hamidreza2010
25-10-2012, 01:48
دوستان خواهشا یخورده واضح تر توضیح بدین بالاخره فرق داره یا نه؟اگه فرق داره فرقشون چیه؟

hamidreza2010
25-10-2012, 23:03
کسی نبود کمک کنه؟