PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره LAN تلوزیون LED 7000 40inch ... و خرید آن ...

mahyarSAMSUNG
23-10-2012, 21:13
یه ال ئی دی دوست دارم میخوام ازش بخرم فقط مشکلم اینه که هرکاری کردم تو خونشون نتونستم از گوشیم که گلکسی نوت هست فایل تصویری روش اجرا کنم ...
در واقعه من اینطور عمل کردم که یه مودم تو خونش داره با کابل لن از تی وی به مودم وصل کردیم و گوشی هم به مودمش وایرلس کردیم ولی وقتی توی برنامه all share میرم تلوزیون رو پیدا نمیکنه ... چکار باید کنم که اجرا کنه ؟ اصلا شاید من راه رو دارم اشتب میدم .. فقط اینو بگم که نمیخوام usb wireless بخرم با همین کابل میخوام توضیح بدید برام ... :sq_3:

smhsh121
23-10-2012, 23:02
شاید تلویزیون تو رنج آی پی گوشیت نیست. آی پی هاشونو دستی وارد کن بعدش آی پی تلویزیون رو پینک کن ببین می تونه پیداش کنه.
قاعدتا مدل تلویزیون C7000 هست دیگه چون D7000 وایرلس داخلی داره.

mahyarSAMSUNG
27-10-2012, 17:28
خوب االان که اینو گفتی اعداد رو زدم و تست کردم دیدم همرو تیک زد و اوکی شد ولی بازم گوشیم هیچی پیدا نمیکنه ... البته من تو گوشین با برنامه all share سرج میکنم که تی وی ما فاقد این برنامه هستش ... چکار باید کنم؟

smhsh121
27-10-2012, 18:41
حقیقتش من تا حالا با گوشی به تلویزیون وصل نشدم ولی برای اطمینان ببین می تونی با پی سی چیزی رو share کنی یا نه.