PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه محافظت از فایل ها در برابر افراد مزاحم

ramingsm
23-10-2012, 20:43
سلام دوستان من یه پوشه دارم که خودش 800-900 تا پوشه توشه حالا این چند روز کسی میاد خونمون که پای سیستم من میشینه اطلاعاتم هم روی هارد اکسترناله حالا یه برنامه معرفی کنید که اون پوشه را به روشی مخفی کنه که به راحتی نشه از مخفی بودن خارجش کرد یا اینکه وقتی روی پوشه کلیک میکنه ارور بده ولی پسورد نمیخوام روش بزارم به دلایلی یا مخفی شه یا ارور بده
ممنون
ویندوز هم سون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

jafarian
24-10-2012, 00:21
برنامه های GiliSoft File Lock Pro یا که Wise Folder Hider تست کنید البته از برنامه TrueCrypt هم میتونید استفاده کنید اون فلدر رمز نگاری کنید:20:

GiliSoft File Lock Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wise Folder Hider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TrueCrypt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramingsm
24-10-2012, 00:26
برنامه های GiliSoft File Lock Pro یا که Wise Folder Hider تست کنید البته از برنامه TrueCrypt هم میتونید استفاده کنید اون فلدر رمز نگاری کنید:20:

GiliSoft File Lock Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wise Folder Hider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TrueCrypt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با توجه به این که این فولدر روی هارد اکسترناله این برنامه هامشکلی که ایجاد نمیکنه؟ منظورم اینه احتمال داره به اطلاعات آسیب بزنند؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

jafarian
24-10-2012, 00:30
نه مشکلی ایجاد نمیکنه در صورتی که شما پسورد برنامه رو فراموش نکنید از اون برنامه سوم هم که معرفی کردم میتونید اطلاعات اون فلدر روی هارد اکسترنال رمزنگاری کنید.

مهرسا1
25-10-2012, 23:01
برنامه های GiliSoft File Lock Pro یا که Wise Folder Hider تست کنید

نسخه پرتابل واسه این برنامه ها هست یا حتما باید نصب بشن

jafarian
26-10-2012, 00:20
نسخه پرتابل واسه این برنامه ها هست یا حتما باید نصب بشن

نسخه پرتابل Wise Folder Hider پایین قراردادم.

Wise Folder Hider Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])