PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 8

mohsenmobile1
23-10-2012, 20:33
سلام
من نسخه msdh سافت گذر رو دانلود کردم اما موقع نصب ارور

A media driver your computer needs is missing. This could be a DVD, USB or Hard disk driver. If you have a CD,DVD, or USB flash frive with the driver on it, please insert it now.

Note: If the installation media for windows is in the DVD drive or on a USB drive, you can safely remove it for this step.
رو میده

اینجا هم راه حلی گفته اما متوجه نشدم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
23-10-2012, 21:47
سلام
شما یه مقدار صبر کن بزار نسخه ی اصلیش بیاد توی اون فکر نکنم مشکلی داشته باشین.

mohsenmobile1
23-10-2012, 22:47
ظاهرا این نسخه اصلیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t g o z a r.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1563&Title=Microsoft-Windows-8-Enterprise-RTM-x86-MSDN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_136915
23-10-2012, 22:54
نسخه نهایی هنوز نیومده اینا همشون RTM هستن. نسخه اصلی قراره 26 این ماه بیاد (4 روز دیگه)

jafarian
26-10-2012, 01:08
ظاهرا این نسخه اصلیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t g o z a r.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1563&Title=Microsoft-Windows-8-Enterprise-RTM-x86-MSDN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما که اگر همین نسخه رو گرفتین ابتدا برنامه HashCodes ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم طبق شکل پایین اجراش کنید طبق شماره 1 مسیر ویندوز 8 خودتون به برنامه بدین طبق شماره 2 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 3 که زیرش بصورت خط سبز رنگ مشخص کردم یک عددی برای شما نمایش داده میشه که این عدد باید با اون عددی که داخل همون سایت ویندوز دانلود کردین مطابقت داشته باشه اگر که غیر از این باشه ویندوزی که دریافت کردین نسخش کامل نیست داخل همون سایتم دو تا کد قرارداده شده که پایین قراردادم از یکی شما باید بین یکی از این دو تا باشه

Hash Codes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ImgBurn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد اگر که مطابقت داشت برنامه ImgBurn از لینک دوم دانلود فایل iso خودتون با این برنامه اقدام به رایتش کنید اونم با یک سرعت دیگه کیفیت dvd که برای رایت انتخاب میکنید حتما خوب باشه امکانش هست از dvd هم باشه برای رایتم فقط از همین برنامه استفاده کنید.

اگر که بازم رفع مشکل نشد فلش به سیستم وصلش کنید بعدش ویندوز خودتون داخل یک درایو مجازی قراربدین بعد منوی استارت باز کنید درقسمت سرچش تایپ کنید cmd روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل کادری که باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد اینتر کنید

نکته: اون قسمتی که نوشتم select disk 1 شما باید شماره فلش خودتون که در ستونی بصورت شکل به نمایش در میاد وارد کنید بجای x که در خط آخر مشخص کردم باید ایم درایو مجازی خودتون که ویندوز در اون قرارداره رو وارد کنید بجای y باید اسم درایو فلش خودتون وارد اینتر کنید تا فایلها کپی بشه بعدش از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید:20: