PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا مشکل

hamid1364qom
23-10-2012, 20:26
سلام، سه تا مشکل دارم، کمکم کنید:
چند ماه قبل این مشکلات به وجود اومد، ویندوز رو عوض کردم باز هم مشکل باقیه:
1-هر چهار پنج مرتبه یک بار، کامپیوتر رو که میذارم رو sleep سیستم بالا نمیاد.
2-حجم آپلودم مشکوک بالا رفته، این دفعه بعد از نصب ویندوز دقت کردم. احتمالا از یکی از این دو تا است. کروم، فری گیت. از کجا میتونم بفهمم مشکل از کجاست. نرم افزاری هست که آپلود نرم افزارای سیستم رو نشون بده؟
3-میخوام بایوس سیستم رو به روز کنم. این خطا رو میده: error:loading driver

hamid1364qom
23-10-2012, 20:56
مشکل چهارم هم پیدا شد، چرا توی گوگل ریدر نوشته ها توی هم رفته؟ اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid1364qom
23-10-2012, 22:46
مشکل پنجم: آنتی ویروس avast نصب کردم. چرا آپدیت نمیشه؟

Переклад не
23-10-2012, 22:49
سلام، سه تا مشکل دارم، کمکم کنید:
چند ماه قبل این مشکلات به وجود اومد، ویندوز رو عوض کردم باز هم مشکل باقیه:
1-هر چهار پنج مرتبه یک بار، کامپیوتر رو که میذارم رو sleep سیستم بالا نمیاد.
2-حجم آپلودم مشکوک بالا رفته، این دفعه بعد از نصب ویندوز دقت کردم. احتمالا از یکی از این دو تا است. کروم، فری گیت. از کجا میتونم بفهمم مشکل از کجاست. نرم افزاری هست که آپلود نرم افزارای سیستم رو نشون بده؟
3-میخوام بایوس سیستم رو به روز کنم. این خطا رو میده: error:loading driver

درمورد sleep آیا در حین sleep کردن هارد اکسترنالی به سیستمتون وصله؟

hamid1364qom
23-10-2012, 23:39
نه
تازه مشکل ششم رو هم کشف کردم، دی وی دی رو اجرا نمیکنه ولی سی دی رو اجرا میکنه
چکار کنم، کمکم کنید

hamid1364qom
24-10-2012, 21:08
یکی کمک کنه:sq_3:

roxan
24-10-2012, 21:32
مشکل پنجم: آنتی ویروس avast نصب کردم. چرا آپدیت نمیشه؟

بعضی از ISP های ایران , سرورهای avast را مسدود کرده اند و بنابراین آپدیت نمی شود .

Ghaioom
24-10-2012, 22:14
چه خبرته همش مشکل میاری! D: :31:

1 رو سیس ما هم داره گاهی وقتا استند بای بالا نمیاد باید ریست کنیم! نمیدونم چشه! باید از یه خدمات فروشی سوال کرد. من زیاد ازش استفاده نمیکنم ولی اگه زیاد استفاده میکنی گاهی وقتا که چیزای مهم باز هست از هایبرنت استفاده کن.

دی وی دی هم اگه همش رو اجرا نمیکنه حتما خراب شده مال ما هم اینطوری شده بود فکر کنم سی دی میخوند دی وی دی نه!

hamid1364qom
25-10-2012, 10:57
چه خبرته همش مشکل میاری! D: :31:

1 رو سیس ما هم داره گاهی وقتا استند بای بالا نمیاد باید ریست کنیم! نمیدونم چشه! باید از یه خدمات فروشی سوال کرد. من زیاد ازش استفاده نمیکنم ولی اگه زیاد استفاده میکنی گاهی وقتا که چیزای مهم باز هست از هایبرنت استفاده کن.

دی وی دی هم اگه همش رو اجرا نمیکنه حتما خراب شده مال ما هم اینطوری شده بود فکر کنم سی دی میخوند دی وی دی نه!
آخه روی دی وی دی رایتر اکسترنال هم هیچ دی وی دی کار نمیکنه

hamid1364qom
25-10-2012, 23:46
مشکل هفتم رو مینویسم برای ثبت در تاریخ. ظاهرا هیشکی به فکر ما نیست. کیسم سوت میزنه. یعنی وقتی یه سایتی باز میکنم که تبلیغات فلش داره یه سوت خفیفی و آزاردهنده ای از کیس شنیده میشه. شاید از گرافیکشه.

ask_bl
26-10-2012, 14:13
شما باید برای هر مشکلتون جا و تاپیک مربوط به خودش رو ایجاد کنین
برای هر مشکلتون تاپیک جدا بزنین...

شـیـفــو
02-11-2012, 11:44
7- مشكل هفتم 40% مال هاردته ، كيس رو باز كن گوشتو نزديك قطعات كن ببين از كدومه ، اگه از هارد نبود باز احتمال پاور هم هست .
4- اگه قبلا اينطوري نبوده ، با مرورگر ديگه هم تست كن مشكل چهارم از گرافيكت هست احتمالا . با رزولوشن مانيتور هم ور برو .
1- مشكل يك هم عاديه ، من سه تا سيستم عوض كردم همينطوري بوده ، مال دوستام همينطورن . البته زياد هم عادي نيست ولي خوب رو دسكتاپ زياد ديدم .
3- نرم افزار كه زياده اينجام تايپيك درخواست نيست ولي ، جهت حمايت از توليد ملي و اين چيزا Persian Network Status كارتو راه ميندازه .
2- با برنامه اي كه معرفي كردم چك كن ببين از كدومه ديگه ، از اون تا خارج شو ببين بازم سندورسيو داري .

hamid1364qom
16-11-2012, 13:23
7- مشكل هفتم 40% مال هاردته ، كيس رو باز كن گوشتو نزديك قطعات كن ببين از كدومه ، اگه از هارد نبود باز احتمال پاور هم هست .
4- اگه قبلا اينطوري نبوده ، با مرورگر ديگه هم تست كن مشكل چهارم از گرافيكت هست احتمالا . با رزولوشن مانيتور هم ور برو .
1- مشكل يك هم عاديه ، من سه تا سيستم عوض كردم همينطوري بوده ، مال دوستام همينطورن . البته زياد هم عادي نيست ولي خوب رو دسكتاپ زياد ديدم .
3- نرم افزار كه زياده اينجام تايپيك درخواست نيست ولي ، جهت حمايت از توليد ملي و اين چيزا Persian Network Status كارتو راه ميندازه .
2- با برنامه اي كه معرفي كردم چك كن ببين از كدومه ديگه ، از اون تا خارج شو ببين بازم سندورسيو داري .
دمت گرم. خیلی خیلی ممنون

kurdtarfand
01-12-2012, 00:28
واسه مشکل دومت می تونی از نرم افزار bwmeter استفاده کنی که هم حجم دانلود و آپلود رو نشون میده . هم ایتکه خودت می تونی اینترنت رو کنترل کنی که کدوم نرم افزار به اینترینت متصل بشه ...