PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شارپ 8300x یا سامسونگ 6950 ؟؟؟؟

mhs_837
23-10-2012, 08:59
باتوجه به اینکه ex720 سونی یافت نمیشه ، بین این دو مدل به نظر شما کدوم بهتره؟اینکه می گن شارپ هوشمند نیست خیلی درکاراییش تاثیرمنفی داره؟
آیا واقعا پنل هاش ژاپنی هست؟
یه جایی خووندم که کیفیت تصویر شارپ زیاد تعریفی نداره ولی وقتی از نزدیک تصویرش رو دیدم به نظرم اینطور نبود.از لحاظ دسترسی به اینترنت در چه سطحی هستن؟به نظرم سامسونگ بالاتر باشه؟
دوستان خواهشا اگر کسی اطلاعات کاملی از ایندو ال ای دی داره من رو راهنمایی کنه.بدجور گیرکردم.

Arashmartini
11-11-2012, 22:03
سامسونگ اسمارت از لحاظ ساپورت نرم افزاری عالیه
بله شارپ پنل ژاپنه و از نظر سخت افزاری یه سر و گردن بالاتر از سامسونگه
از نظر تصویر هم با توجه به تکنولوژی کواترون شارپ بهتره
تنها ایراد شارپ کنترلشه که به نظرم بی ریخته کنترل سامسونگ اسمارت جادوئیه یعنی مثل موشن کبچر حالت موس داره
در کل اگه اسباب بازی میخوای که باهاش ور بری سامسونگ بگیر اگه تصاویر بصری طبیعی میخوای برو سراغ پنلهای ژاپنی

amir_t6262
11-11-2012, 22:10
روی سامسونگ 6950 کنترل جادویی هم میدهند؟

smhsh121
11-11-2012, 22:57
روی سامسونگ 6950 کنترل جادویی هم میدهند؟

نه. کنترل جادویی فقط رو 7770 و 8880 هست.

hapalii
12-11-2012, 01:13
کنترل جادوئی کلا کار خاصی نمی کنه یه موس وایرلس خیلی بهتره با 60 هزار تومان میشه یه کیبرد و موس وایرلس خرید به تی وی وصل کرد خیلی بهتره . هر چند با تی وی رفتن توی اینترنت یعنی دردسر

mhs_837
12-11-2012, 10:06
سامسونگ اسمارت از لحاظ ساپورت نرم افزاری عالیه
بله شارپ پنل ژاپنه و از نظر سخت افزاری یه سر و گردن بالاتر از سامسونگه
از نظر تصویر هم با توجه به تکنولوژی کواترون شارپ بهتره
تنها ایراد شارپ کنترلشه که به نظرم بی ریخته کنترل سامسونگ اسمارت جادوئیه یعنی مثل موشن کبچر حالت موس داره
در کل اگه اسباب بازی میخوای که باهاش ور بری سامسونگ بگیر اگه تصاویر بصری طبیعی میخوای برو سراغ پنلهای ژاپنی

ممنون دوست عزیز از راهنماییت.من چندروز پیش همون شارپ رو خریدم وتا الان ازش راضی بودم ولی هنوز نشده به اینترنت وصلش کنم.فقط یه سوال: این دانگل وایرلس باید از مارک خود شارپ باشه؟یا میشه از این دانگلهای وایرلسی که به یو اس بی کامپیوتر وصل میکنیم هم استفاده کنیم؟(از این جهت این سوال رو می پرسم که درجدول مشخصات فنی دانگل شارپ مشخصه خاصی نیست که با دانگلهای معمول بازار تفاوت کنه)

Arashmartini
19-11-2012, 20:18
ممنون دوست عزیز از راهنماییت.من چندروز پیش همون شارپ رو خریدم وتا الان ازش راضی بودم ولی هنوز نشده به اینترنت وصلش کنم.فقط یه سوال: این دانگل وایرلس باید از مارک خود شارپ باشه؟یا میشه از این دانگلهای وایرلسی که به یو اس بی کامپیوتر وصل میکنیم هم استفاده کنیم؟(از این جهت این سوال رو می پرسم که درجدول مشخصات فنی دانگل شارپ مشخصه خاصی نیست که با دانگلهای معمول بازار تفاوت کنه)

مبارکت باشه
خیر مهم نیست از چه برندی باشه در واقع شما با نصب دانگل وایرلس یک قابلیت سخت افزاری وای فای برای گیرندگی امواج اینترنت رو به تلویزیون اضافه میکنی
چند گرفتید با گارانتی یا بی؟

hapalii
20-11-2012, 01:37

نمی دونم این دوستمون که می گن نوع دانگل مهم نیست خودشون استفاده کرده اند یا نه تو سامسونگ که فقط با دانگل خودش کار میکنه البته دیدم که بعضی از دانگل ها PC روی بعضی از مدل ها جواب بدند اما همه گیر نیست و باید حتما چند نوع دانگل رو امتحان کنید یا دقیقا از کسی که تجربه کرده همان دانگل خاص رو بپرسید و تهیه کنید ولی کلا کارائی خاصی هم برای اینترنت نداره مدل شارپ پیشنهاد می کنم اول با کابل لن وصل کنید اصلا ببینید چیز قابل استفاده ای هست یا نه بعد دنبال دانگل باشید .
بخش اینترنت و اسمارت توی سامسونگ خیلی گسترده تر از مال شارپ اما حتی همان هم به نظرم بیشتر جنبه تجربه و فان داره تا یک چیز کاربردی . ( البته به جز موارد خاص )

mhs_837
20-11-2012, 12:11
مبارکت باشه
خیر مهم نیست از چه برندی باشه در واقع شما با نصب دانگل وایرلس یک قابلیت سخت افزاری وای فای برای گیرندگی امواج اینترنت رو به تلویزیون اضافه میکنی
چند گرفتید با گارانتی یا بی؟

ممنون.باگارانتی مادیران 2880000تومان با یک فیلم بلوری سه بعدی یه ذره بین مسخره برای دیدن پیکسل زرد و دو عینک.

نمی دونم این دوستمون که می گن نوع دانگل مهم نیست خودشون استفاده کرده اند یا نه تو سامسونگ که فقط با دانگل خودش کار میکنه البته دیدم که بعضی از دانگل ها PC روی بعضی از مدل ها جواب بدند اما همه گیر نیست و باید حتما چند نوع دانگل رو امتحان کنید یا دقیقا از کسی که تجربه کرده همان دانگل خاص رو بپرسید و تهیه کنید ولی کلا کارائی خاصی هم برای اینترنت نداره مدل شارپ پیشنهاد می کنم اول با کابل لن وصل کنید اصلا ببینید چیز قابل استفاده ای هست یا نه بعد دنبال دانگل باشید .
بخش اینترنت و اسمارت توی سامسونگ خیلی گسترده تر از مال شارپ اما حتی همان هم به نظرم بیشتر جنبه تجربه و فان داره تا یک چیز کاربردی . ( البته به جز موارد خاص )

حق باشماست دانگل متفرقه رو باید امتحان کرد.اصلا اینترنت نداره:sq_5:!!! و اوون کارت شبکه اش برای DLNA هست و دانگل هم همون کار رو بصورت بیسیم میکنه.البته مدلی که درایران تولید میشه اینجوری هست.من مدلهای اروپایی و امریکایی همین مدل که تو اینترنت چک کردم ، دسترسی به اینترنت داره و حتی ر س ی و ر داخلی داره!!! اینجا همه شو برمی دارن.

alilosting
20-11-2012, 16:16
مبارکت باشه . مدلی که خریدی توی پخش انواع فرمتها با usb هم قوی هست . کلا" به نظر من کیفیت تصویر پنلهای ژاپنی واقعا" بی نظیره .
یه چیزی هم در مورد تلویزیونهای اسمارت بگم . واقعا" بحث استفاده از اینترنت این تلویزیونها و مثلا" دیدن یه سری سایتهای فیلتر مثل یوتیوب و ... واقعا" مشکلات خاص خودشو داره و خیلی عملی نیست . حتی دوستاییم که بخاطر اسمارت بودن tv مدلهای سونی گرفتن پشیمونن چون عملا" غیر قابل استفادس و حتی بعضی از نمایندگیها توی راه اندازیشم مشکل دارن ...
در مورد مدلهای اروپاییم یه نکته رو همیشه در نظر داشته باشید که توی ایران نمیشه از گیرنده دیجیتال داخلی مدلهای اروپایی استفاده کرد و برای فعالسازی dvbt داخلی این تلویزیونها باید وارد منوی مخفی tv شد که طبعا" خطرات و مشکلات خاص خودشو داره و ممکنه خسارت جبران ناپذیری به Tv بزنه چون ورود و خروج از منوی مخفی واقعا" مشکله .

mhs_837
20-11-2012, 23:59
مبارکت باشه . مدلی که خریدی توی پخش انواع فرمتها با usb هم قوی هست . کلا" به نظر من کیفیت تصویر پنلهای ژاپنی واقعا" بی نظیره .
یه چیزی هم در مورد تلویزیونهای اسمارت بگم . واقعا" بحث استفاده از اینترنت این تلویزیونها و مثلا" دیدن یه سری سایتهای فیلتر مثل یوتیوب و ... واقعا" مشکلات خاص خودشو داره و خیلی عملی نیست . حتی دوستاییم که بخاطر اسمارت بودن tv مدلهای سونی گرفتن پشیمونن چون عملا" غیر قابل استفادس و حتی بعضی از نمایندگیها توی راه اندازیشم مشکل دارن ...
در مورد مدلهای اروپاییم یه نکته رو همیشه در نظر داشته باشید که توی ایران نمیشه از گیرنده دیجیتال داخلی مدلهای اروپایی استفاده کرد و برای فعالسازی dvbt داخلی این تلویزیونها باید وارد منوی مخفی tv شد که طبعا" خطرات و مشکلات خاص خودشو داره و ممکنه خسارت جبران ناپذیری به Tv بزنه چون ورود و خروج از منوی مخفی واقعا" مشکله .

ممنون دوست عزیز.علاوه بر مزیتهایی که گفتی ، صدای خیلی خوبی هم داره . راجب ر س ی و ر مدل اروپایی باید خدمتت عرض کنم یک فیش سوزنی مادگی (مثل همونا که پشت ر س ی و ر ها هست) کنار فیش RF دیجیتال آنالوگ وجود داره.یعنی سخت افزارش در محصول ایرانی حذف شده .شکل زیر رو ملاحظه کن. می بینی که حتی نوشته فقط سری 830 این امکان رو داره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashmartini
21-11-2012, 15:53

داداش گلم بستگی به مدل دانگل داره شما اگر از All share استفاده کنید دستگاه شما رو ساپورت میکنه
برای نمونه یه نگاه به این لینک بنداز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همساده
26-11-2012, 16:31
انتخاب خوبی کردی آقا
فعلا 8300 شارپ تو بازار رقیبی نداره
البته برای شما پولدارا خوبه نه ما فقیرا
اصلا بااین انتخاب له له شدماااا
مبارکت باشه

hapalii
02-12-2012, 22:33
من که نفهمیدم منظور شما چی خوب این لینک یه دانگل ساموسنگ برای تی وی سامسونگ من هم گفتم هر دانگلی به هر تی وی نمی خوره و مدل شارپ هم اصلا اینترنت خاصی نداره که نیاز باشه دنبال دانگل باشند :sq_6: