PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Medal of Honor: Warfighter

صفحه ها : [1] 2

amirpers
23-10-2012, 02:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دوستان این بازی هم کرک شد. در این تاپیک به مشکلات نصب و اجرای این بازی می پردازیم.

Medal of Honor Warfighter system requirements (minimum)
CPU: 2.2 GHz dual core Intel or AMD CPU with 2.4 MB cache
RAM: 2GB of system memory
Graphics: DirectX 10 compatible card with 512 MB RAM or more. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
Operating system: Windows Vista
DirectX compatible sound card
8 GB of hard drive space

Medal of Honor Warfighter system requirements (recommended)
CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor, Core i5 or Phenom X4 or equivalent
RAM: 4GB
Graphics: DirectX 10 or DX11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
Operating system: Windows 7 64-bit
DirectX compatible sound card
8 GB of hard drive space

اسکرین هایی از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت 1 را دانلود و پس از خارج کردن از حالت فشرده در محل بازی کپی کنید.

آپدیت 1 برای نسخه های غیر از FLT :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت 1 نسخه FLT :

کرک FLT :

کرک 3DM V3 فیکس شده :

کاور رسمی و اوریجینال بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

italodance
23-10-2012, 08:40
اینها کرکهای اینترنتی هستند

کسی تایید یا رد کرده؟

اعتبار داره؟

assassinman
23-10-2012, 11:11
مگه ماله pc هم اومده :o ?

amirpers
23-10-2012, 15:47
دوستان همونطور که گفتم خودم تست نکردم اما تو سایت های دیگه خوندم که امتحان کردند و کار هم کرده.

mehdy.z
23-10-2012, 18:02
بله مثل اینکه هکرها راه حل دور زدن قفل جدید EA رو پیدا کردند چون بازی خیلی زود کرک شد:5:
همینطور هم که دوستمون amirpers گفتند فعلا معتبرترین کرک مخصوص 3dm(ورژن v1.0.0.2) هست که به طور کامل کار میکنه.

jr07
23-10-2012, 18:39
کرک skirdow هم اومده

italodance
23-10-2012, 19:27
کرک skirdow هم اومده

نیومده ولی میاد

happyfeat
23-10-2012, 23:26
کسی لینک دانلود برای پی سی رو داره از جای مطمئن قرار بده

italodance
24-10-2012, 07:13
[GAMES] Medal_of_Honor_Warfighter-FLT (4h 5m 25s) (2012-10-23)

4 ساعت پیش امد

تایید اجرا شد

پس بریم واسه دانلود :sq_8:

troy200489
24-10-2012, 10:28
بازی تو xp سرویس پک 3 اجرا میشه؟!؟!!؟

italodance
24-10-2012, 11:10
بازی تو xp سرویس پک 3 اجرا میشه؟!؟!!؟

بله

اطلاعات از NFO انتشار FLT:

NOTE FOR XP USERS:

* If you experience problems installing the game, unzip the disc content
in the following order into a directory of your choise:
MOHW1.zip, MOHW2.zip, Update_common.zip, Crack.zip
* Install the prerequirements from \__Installer\ folder
* Play the game

amirpers
24-10-2012, 11:39
لینک کرک جدید FLT و کاور رسمی بازی به پست اول اضافه شد.

tranceyou
24-10-2012, 11:57
دوستان بازی رای PC اومد و آماده دانلود شده لامصب 16 گیگ هست

سایت دانلود ها برای دانلود قرار داده

bahman.pdf
24-10-2012, 17:21
دوستان من دانلود کردم 16 گیگ و روی ویندوز سون 64 اجرا گرفتم
البته با کرک FLT
بازیه یه چیز تو مایه های بتفیلد 3

shakib zero
24-10-2012, 18:51
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم و اجرا هیچ مشکلی ندارم جز با صداش. یعنی مثل بتلفیلد 3 بود که مشکل صدا داشت همش دوبار دوبار صدا میومد و تکه تکه...

لطفا کمک کنید

ممنونم

gta6767
24-10-2012, 20:32
با سلام من بازی را در ویندوزسون نصب کردم وبازی رو هم از بیرون خریدم ولی اروره has stopped working چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gta6767
24-10-2012, 21:20
یکی جواب مارا بده تورا خدااااااااااااااااااااااا اا.؟؟؟؟

Meysam Raz
25-10-2012, 05:39
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم و اجرا هیچ مشکلی ندارم جز با صداش. یعنی مثل بتلفیلد 3 بود که مشکل صدا داشت همش دوبار دوبار صدا میومد و تکه تکه...

لطفا کمک کنید

ممنونم
شما همون راه حل بتلفیلد رو روش بزن ببین درست میشه
اینجا با عکس توضیح داده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام من بازی را در ویندوزسون نصب کردم وبازی رو هم از بیرون خریدم ولی اروره has stopped working چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل از کرکه
کرک FLT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرک 3DM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرک فیکس 3DM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y-3DM.rar.html)
این دوتا رو تست کن اکثرا با 3DM دارن بازی میکنن
پست اولم هست

shakib zero
25-10-2012, 14:16
شما همون راه حل بتلفیلد رو روش بزن ببین درست میشه
اینجا با عکس توضیح داده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون داداشی آره با این روش مشکلم حل شد :X

ali_agha1981
25-10-2012, 19:09
سلام
من این بازی رو خریدم 5 تا dvd هست..تو dvd اخر یه پوشه update1 بود که محتویات داخلش رو کپی کردم.. بعدش پوشه crack که کرک skidrow بود که اونم کپی کردم
الان روی بازی کلیک میکنم یه صفحه سیاه میاد بعد چند ثانیه می پره میاد بیرون ...هیچ ارروی هم نمیده ..همین الان کرک 3dm fix و FLT هم دانلود کردم کپی کردم بازم همین اتفاق میافته ..ویندورم سون 64 بیت هست..
چیکار کنم ؟

amirpers
25-10-2012, 20:17
سلام
من این بازی رو خریدم 5 تا dvd هست..تو dvd اخر یه پوشه update1 بود که محتویات داخلش رو کپی کردم.. بعدش پوشه crack که کرک skidrow بود که اونم کپی کردم
الان روی بازی کلیک میکنم یه صفحه سیاه میاد بعد چند ثانیه می پره میاد بیرون ...هیچ ارروی هم نمیده ..همین الان کرک 3dm fix و FLT هم دانلود کردم کپی کردم بازم همین اتفاق میافته ..ویندورم سون 64 بیت هست..
چیکار کنم ؟
تا جایی که من می دونم اسکیدرو اصلا برای این بازی کرک نداده.
اولش که گروه Ali3... که اسم دقیقش یادم نیست کرک داد و بعدش 3DM و در انتها هم FLT.
FLT که ظاهرا اپدیت مخصوص به خودش رو داره که تو پست اول هست. اون رو دانلود کن و بریز تو پوشه بازی و بعدش کرک رو امتحان کن. امیدوارم مشکلت حل شه.

ali_agha1981
25-10-2012, 21:32
والا من نمیدونم کرکم از کجا هست ....
من تو dvd5 بازی دو تا پوشه دارم ..یکی crack و یکی update1
وقتی میرم تو پوشه crack..دوباره یه پوشه هست به نام update که وقتی میرم روش...یه فایل 164 کیلوبایتی هست به این نام : initfs_Win32
اصلا این چی هست ؟ تو پوشه کرک چیکار میکنه..؟

وقتی هم برمیگردم میرم تو پوشه update1 یه سری فایل dll هست بعدش دو تا پوشه هست به نام update و game
که تو پوشه game کرک MOHWD هست ..پوشه update هم 260 مگابایت هست که کلیک میکنم یه پوشه patch میاد کلیک میکنم پوشه data میاد بعدش هم پوشه win32
اصلا این آپدیت ها رو باید کجا کپی کنم ؟ چون وقتی کپی میکنم اصلا با فایلی ادغام نمیشه ...

pedramh
25-10-2012, 22:28
سلام
دوستان من بازی رو از بازار خریدم 4 دی وی دی بود ظاهرا کرک flt داره
ولی وقتی روی launcher کلیک میکنم مینویسه origin is not installed و بازی اجرا نمیشه
کسی میتونه کمک کنه ؟

ATA FARZADI
25-10-2012, 22:55
این ارور از چیه؟

Meysam Raz
25-10-2012, 23:04
این ارور از چیه؟

vcredist 2010 رو باید نصب کنی اگر همراه پکت نیست باید دانلود کنی
Microsoft Visual C++ 2010 x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) OR Microsoft Visual C++ 2010 x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
دوستان من بازی رو از بازار خریدم 4 دی وی دی بود ظاهرا کرک flt داره
ولی وقتی روی launcher کلیک میکنم مینویسه origin is not installed و بازی اجرا نمیشه
کسی میتونه کمک کنه ؟
کرکش مشکل داشته از کرک همین تاپیک استفاده کنید

وقتی میرم تو پوشه crack..دوباره یه پوشه هست به نام update که وقتی میرم روش...یه فایل 164 کیلوبایتی هست به این نام : initfs_Win32

وقتی هم برمیگردم میرم تو پوشه update1 یه سری فایل dll هست بعدش دو تا پوشه هست به نام update و game
که تو پوشه game کرک MOHWD هست ..پوشه update هم 260 مگابایت هست که کلیک میکنم یه پوشه patch میاد کلیک میکنم پوشه data میاد بعدش هم پوشه win32
اصلا این آپدیت ها رو باید کجا کپی کنم ؟ چون وقتی کپی میکنم اصلا با فایلی ادغام نمیشه ...
آپدیت ها رو نریز و بازی رو بدون اون آپدیت ها کرک کن

mjorh
25-10-2012, 23:20
من مشکل Stop Working دارم ...مطمئنم ک فایلای بازی ایراد ندارن ...واقعا نمیدونم چشه ...

pedramh
26-10-2012, 10:24
کرکش مشکل داشته از کرک همین تاپیک استفاده کنید
کرکش همین flt هست ولی من کرک این تاپیک رو هم دانلود کردم ولی جواب نداد
launcher رو که میزنم میگه origin not installed و خود فایل رو هم که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی فقط فایلش میره تو process ها

ali_agha1981
26-10-2012, 11:59

لطفا یکی جواب بده..
من بازی بدون آپدیت هم کرک میکنم بازم همین اتفاق میافته یعنی وقتی کلیک میکنم یه صفحه سیاه میاد بعد دو ثانیه بدون ارور میپره میاد بیرون..

arash rashno
26-10-2012, 18:25
دوستان که نسخه flt رو دارند حجم فایل نصبی چقدره ؟
مال من 11.9 هست و اجرا نمیشه
یعنی با ستاپ flt راحت نصب میشه ولی اجرا نمیشه
وقتی هم میخوام فایلهای 7 گیگی زیپ رو اکسترک کنم وسطش ارور crc میده

rezarrrr
26-10-2012, 19:48
سلام من مشکل صدا و تصویر دارم که تیکه تیکه هست گرافیک و سایر چیزها رو کمترین هم میزارم ولی تغییری ایجاد نمیشه گذینه اور کردن سی پی یو رو هم امتحان کردم فرق نکرد
بعضی وقتها که میخوام بازی رو اجرا کنم یه ارور ولوم میده ادامه میزنم بازی شروع میشه
ممنون میشم کمک کنید

sourena
27-10-2012, 09:10
دوستان من مشکلی عجیــب دارم !!!

بازی رو تا بعد از مرحله اسنایپ انجام دادم ، بعد اون دمو که یارو با زنش حرف میزنه انگار .... بازی اومد بیرون و ارور داد ! مشکل از کجاست؟

rezarrrr
27-10-2012, 09:49
مشکل صدا و تصویر رو حل کردم
الان تو مرحله اموزش گیر کردم چیکار کنم؟

mehdy.z
27-10-2012, 11:20

بازی رو تا بعد از مرحله اسنایپ انجام دادم ، بعد اون دمو که یارو با زنش حرف میزنه انگار .... بازی اومد بیرون و ارور داد ! مشکل از کجاست؟
شما یا باید کرک آپدیت 3DM رو نصب کنی یا اینکه کلا کرک رو به FLT تغییر بدی....

italodance
27-10-2012, 13:42
سلام
چیکار کنم ؟

دوست عزیز من بارها با زبان فارسی گفتم فقط FLT گوش کنید به هشدارهای من

بقیه اینترنتی هست و مشکوک

rezarrrr
27-10-2012, 14:50
مشکل صدا و تصویر رو حل کردم
الان تو مرحله اموزش گیر کردم چیکار کنم؟
کسی گیم رو بازی نکرده که یه کمکی به ما هم بکنه؟

dark2loves
27-10-2012, 14:57

lمنم همین مشکلو دارم "((((((((((((

dark2loves
27-10-2012, 14:57
تو رو خدا یکی راهنمایی کنهههههه

dark2loves
27-10-2012, 15:02
کرک ها لینکش غیر فعالهههههه:(((((((((0

MASTER OC 7
27-10-2012, 15:23

منم همین مشکل را دارم :sq_3:

بازی را هم دیگه نمیشه با کرک داخل دی وی دی اجرا کرد

کرک جدید و آپدیت شماره 2 FLT را هم ریختم ولی وقتی روی بازی کلیک میکنی بازی بالا نمیاد ( تو Task Manager قسمت Processes بازی فعال هست )

راه حلی واسه این مشکل وجود نداره ؟ :sq_11:

ali_agha1981
27-10-2012, 15:41
این بازی چقدر مشکل داره ...هر کسی از یه جاش می ناله...:24:...
واسه من اصلا اجرا نمیشه.. صفجه سیاه میاد میپره میاد بیرون .
همه کرک ها از جمله FLT هم امتحان کردم بازم نشد..بدون آپدیت هم کرک کردم بازم نشد..
..عجبیه هیچکس مشکل من رو نداره ویندوز من سون64بیت هست..
من دیگه دستم رو داغ میذارم تا یه بازی کرک مطمئنش و آخرین آپدیتش نیومده بازی رو نخرم ...10 تومن پول دادم:37:

mehdy.z
27-10-2012, 17:24
این بازی چقدر مشکل داره ...هر کسی از یه جاش می ناله...:24:...
واسه من اصلا اجرا نمیشه.. صفجه سیاه میاد میپره میاد بیرون .
همه کرک ها از جمله FLT هم امتحان کردم بازم نشد..بدون آپدیت هم کرک کردم بازم نشد..
..عجبیه هیچکس مشکل من رو نداره ویندوز من سون64بیت هست..
من دیگه دستم رو داغ میذارم تا یه بازی کرک مطمئنش و آخرین آپدیتش نیومده بازی رو نخرم ...10 تومن پول دادم:37:
شما مشخصات دقیق سیستمت چیه؟؟

aminrafael3
27-10-2012, 17:26
خواهش میکنم ره حلی اگه هست بزرگان راهنمایی کنن تو کف مردیم با هیچ کرکی کار نمیکنه

با کرک کرک 3DM V3 فیکس شده این ارور رو میده

یا کرک flt هم ارور نبود origin رو میده

rezarrrr
27-10-2012, 17:36
من تو مرحله اول موندم چیکار کنم ای خداااااااا:sq_3:

BILBILACK
27-10-2012, 19:21
سلام تو رو خدا کمکم کنید هرچه زودتر تو رو خدا قسم کمکم کنید تو کفش موندم! بازی رو خریدم 4 تا دی وی دی هستش بعد وقتی مخیوام نصبش کنم میزنم رو setup تا نصبش کنم هیچی نمیاد اصلا setup بالا نمیاد که نصبش کنم هیچی نمیاد ارور هم نمیده تو رو خدا کمک کنید ویندوزمم 7 64 بیتی

BILBILACK
27-10-2012, 19:26
سلامممم تو رو خدا کمکم کنید من بازی رو خریدم 4 تا دی وی دی هستش بعد وقتی میزنم رو setup که نصبش کنم هیچی نمیاد یعنی setup اجرا نمیشه هیچ اروری هم نمیده تو رو خدا کمک کنید ویندوز 7 64 بیتی

godsmak
27-10-2012, 21:33
من نسخه اختصاصی FLT بازی رو دانلود کردم و تا مرحله اتومبیل پیش رفتم ولی متاسفانه در بدو ورود به مرحله بعدش بازی هنگ میکنه!

sourena
27-10-2012, 22:00
شما یا باید کرک آپدیت 3DM رو نصب کنی یا اینکه کلا کرک رو به FLT تغییر بدی....

مشکل همچنان باقیست :sq_3:

mehdy.z
27-10-2012, 22:06
مشکل همچنان باقیست :sq_3:
عزیز این مشکلی که شما میگی مخصوص کرک اولیه نسخه 3DM بود که بعدا با یه آپدیت کرک حل شد....من موندم چرا مشکل شما هنوز باقی مونده!!
میگم از کرک مطمئنی؟؟آنتی ویروست که پاکش نکرده؟؟

aminrafael3
27-10-2012, 22:29
مهدی جان یه کمک هم به ما بکن داداش

rezarrrr
27-10-2012, 22:50
عزیز این مشکلی که شما میگی مخصوص کرک اولیه نسخه 3DM بود که بعدا با یه آپدیت کرک حل شد....من موندم چرا مشکل شما هنوز باقی مونده!!
تایید میشه یکی از دوستان من هم این مشکل رو داشت با کرک flt حل شد:46:

sourena
27-10-2012, 22:51

نه والا ! پاکش نکـــرده!

تو پست اول بود دانلودش کردم ! درست نشد والا :)

ali_agha1981
27-10-2012, 23:00
سلام من با هزار زور و زحمت بلاخره بازی رو اجرا کردم..نمیدونم مشکل از چی بود اجرا نمیشد..فکر کنم از کرک بود..
الان بازی کردم رسیدم اونجا که با ماشین طرف رو تعقیب میکنم مرحله که تموم میشه کرش میکنه بیرون !
یکی میگفت کرک رسمی skidrow اومده .. اگه هست لینک دانلودش رو بذارید لطفا..

amirpers
28-10-2012, 01:09
سلام من با هزار زور و زحمت بلاخره بازی رو اجرا کردم..نمیدونم مشکل از چی بود اجرا نمیشد..فکر کنم از کرک بود..
الان بازی کردم رسیدم اونجا که با ماشین طرف رو تعقیب میکنم مرحله که تموم میشه کرش میکنه بیرون !
من هنوز هیچ جا کرک اسکیدرو ندیدم.
اگه پیدا کنم می ذارم.

qwertym
28-10-2012, 06:36
آقا من توی بازی اونجایی که با یکی دیگه روی یک ساختمون تک تیر انداز هستیم و اونایی که آر پی جی دارن رو با تیر میزنیم گیر کردم اولا که وقتی نشانه رو روی آر پی جی زن تنظیم

میکنی و نفس رو حبس می کنی و تیر رو میزنی بهش نمیخوره بعضی وقتا باید چند بار نشونه گیری کنی تا شانسی بخوره بهش ، قضیه اش چیه ؟ چون بعدش یه هلیکوپتر میاد اون طرف

ساختمون که دو تا آر پی جی زن هستن هر چی میزنم بهشون نمیخوره و بازی رو میبازم ، باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید

aminrafael3
28-10-2012, 09:36
علی آقا داداش ما رو هم راهنمائی کن چطور بازیوراه انداختی؟

italodance
28-10-2012, 10:23

نه دوست من اخه من هم گرفتم بعد کار FLT تو شبکه scene به قول معروف باطل و رد نشده اگر رد شده بود اعلام میشد بخاطر فلان دلیل بعد ان وقت SKIDROW RELOADED اجازه کار فیکس شده رو داشتند

شما این کارها رو مو به مو انجام بدهید:

1 کلا همه چی رو پاک کنید با فولدرهاش و تنظیمات
2 ریبوت کنید دستگاهتان را
3 دقیقا باید مطابق با nfo کار عمل کنید:

Installation Information:

* Burn or mount
* Install the game using the installer located in
the \Fairlight\ folder on DVD1
* Auto-apply the crack or manually copy it to your installation folder
* Play the game by starting the launcher.exe ( block it in your firewall )

فایروال و اینترنت خاموش

من خودم بازی رو دانلود کردم ولی نصب نکردم امروز رایت میکنم

اگر مشکل داشت سعی میکنم کار FLT رو باطل کنم چون اگر بشه ان وقت گروه های دیگر میتونند کار منتشر کنند

ali_agha1981
28-10-2012, 12:12
علی آقا داداش ما رو هم راهنمائی کن چطور بازیوراه انداختی؟

ای بابا..چه راهنمایی کنم ؟ یکی باید منو راهنمایی کنه..
دیشب تونستم بازی رو اجرا کنم ولی چند تا مرحله کردم دوباره کرش کرد اومد بیرون..امروز دوباره میخوام برم تو بازی نمیره..:2:

راستش من این بازی رو خریده بودم...اول آنتی ویروس و وایروال رو غیرفعال میکنی و بازی رو نصب میکن ..
بعدش اول باید بری تو پوشه update هر چی هست کپی کنی تو صفحه اول جایی که بازی رو نصب کردی
بعدش بری تو پوشه crack بازم هر چی هست کپی کنی اونجا که بازی رو نصب کردی...بعدش کامپیوتر رو reset میکنی.
من آخرین کرک رو از اینجا دانلود کردم : نوشته کرک skidrow !
/sib download.com/medal-of-honor-warfighter-full
در ضمن اگه به کامپیوتر joypad یا دسته بازی کامپیوتر وصل هست اونو در بیار...

aminrafael3
28-10-2012, 13:25
ممنون داش علی من خریده بودم 4 دی وی دی هست تمام آپدیتها و کرکها رو هم امتحان کردم نشد دیگه بی خیال این بازی شدم

مال من فایل setup نداره تو دی وی دی ها همش فایل rar هست اکسترکت که میکنی تمام محتوای بازی رو کپی میکنه تو یه فولدر .بی خیالش بابا

mehdy.z
28-10-2012, 13:38
خواهش میکنم ره حلی اگه هست بزرگان راهنمایی کنن تو کف مردیم با هیچ کرکی کار نمیکنه

با کرک کرک 3DM V3 فیکس شده این ارور رو میده

یا کرک flt هم ارور نبود origin رو میده
والا این ایراد شما خیلی خاصه!!
یعنی تا حالا کسی توی این بازی نداشته(نه فرومهای خارجی و نه ایرانی!!)اصل این اخطار هم در سه عامل رو شامل میشه:
1-ممکنه بازی رو درست کرک نکرده باشی و با توجه به اینکه میگی با کرک flt هم ایراد اوریجین میگیری من این احتمال رو بالا میدونم....
2-گاهی اوقات پاک شدن فایل .EXE کرک شده توسط آنتی ویروس هم باعث چنین مشکلاتی میشه که برای اطمینان از این قضیه باید مطئن شی که موقع نصب و کرک بازی انتی ویروست به طور کامل غیر فعال باشه و حتما بازی رو از روی آیکون اصلی توی پوشه بازی اجرا کنی...
3- البته یه عامل دیگه هم وجود داره که که ممکنه بازی ناقص باشه،که بهترین راه برای اطمینان از این قضیه اینه که بازی رو روی یک سیستم دیگه هم چک کنی تا بشه ازش مطمئن شد.

mehdy.z
28-10-2012, 13:41
نه والا ! پاکش نکـــرده!

تو پست اول بود دانلودش کردم ! درست نشد والا :)
شما هم اصل این ایراد همینطور که دوستمون هم تائید کردند همین بود....حالا اگه واقعا جواب نگرفتی برای اطمینان origin رو هم نصب کن ببین چی میگه!!

arshambarselona
28-10-2012, 14:46
سلام من این مشکلو دارم باید چه کار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahman.pdf
28-10-2012, 16:14
آقا من توی بازی اونجایی که با یکی دیگه روی یک ساختمون تک تیر انداز هستیم و اونایی که آر پی جی دارن رو با تیر میزنیم گیر کردم اولا که وقتی نشانه رو روی آر پی جی زن تنظیم

میکنی و نفس رو حبس می کنی و تیر رو میزنی بهش نمیخوره بعضی وقتا باید چند بار نشونه گیری کنی تا شانسی بخوره بهش ، قضیه اش چیه ؟ چون بعدش یه هلیکوپتر میاد اون طرف

ساختمون که دو تا آر پی جی زن هستن هر چی میزنم بهشون نمیخوره و بازی رو میبازم ، باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید
شما باید سرعت باد رو هم در نظر بگیرید (228mفاصله تا اون ساختمونه)و سرعت عمل داشته باشید
وقتی تیر اول رو شلیک میکنید اون تیر رو دنبال کنید ببینید کجا می خوره
با توجه به تیر اول، تیر بعدی رو شلیک کنید
موفق باشید

qwertym
28-10-2012, 16:39
ممنون از پاسختون ، چه جوری باید سرعت باد رو هم در نظر بگیرم تا الان 50 بار اون مرحله رو رفتم و باختم دیگه دیوونه شدم :sq_3:

میشه بیشتر راهنمایی کنی ؟

شما باید سرعت باد رو هم در نظر بگیرید (228mفاصله تا اون ساختمونه)و سرعت عمل داشته باشید
وقتی تیر اول رو شلیک میکنید اون تیر رو دنبال کنید ببینید کجا می خوره
با توجه به تیر اول، تیر بعدی رو شلیک کنید
موفق باشید

arshambarselona
28-10-2012, 17:11
میشه بهم جواب بدین:sq_3:

bahman.pdf
28-10-2012, 17:13
ممنون از پاسختون ، چه جوری باید سرعت باد رو هم در نظر بگیرم تا الان 50 بار اون مرحله رو رفتم و باختم دیگه دیوونه شدم :sq_3:

میشه بیشتر راهنمایی کنی ؟

وقتی شما شلیک میکنید یه دنباله نور از تیر شما مشخص میکنه که تیر به کجا اصابت کرده
من واسه رد کردن حدود نیم تنه سرباز نشونه رو بالای سرش گرفتم وشلیک کردم
موفق باشید

arshambarselona
28-10-2012, 17:28
کسی نیست جوابه منو بده

qwertym
28-10-2012, 17:33
متاسفانه با تمام تلاشم نتونستم اونجا رو برنده شم میشه یه سیو از بازی بدید اون مرحله رو رد کنم چون دیگه اشکم در اومده نتونستم اون قسمت را برنده شم

وقتی شما شلیک میکنید یه دنباله نور از تیر شما مشخص میکنه که تیر به کجا اصابت کرده
من واسه رد کردن حدود نیم تنه سرباز نشونه رو بالای سرش گرفتم وشلیک کردم
موفق باشید

bahman.pdf
28-10-2012, 17:35
سلام من این مشکلو دارم باید چه کار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از درایور کارت گرافیکتونه
اخرین درایور رو نصب کنید
اگه همراه بازی فایل های دیگه ای وجود داره حتما نصبشون کنید
موفق باشید

shakib zero
28-10-2012, 17:35
سلام خدمت همه دوستان

این ارور برا چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

arshambarselona
28-10-2012, 17:40
مشکل از درایور کارت گرافیکتونه
اخرین درایور رو نصب کنید
اگه همراه بازی فایل های دیگه ای وجود داره حتما نصبشون کنید
موفق باشید

ببخشید میتونم بپرسم از کجا برم درایور رو نصب کنم

bahman.pdf
28-10-2012, 17:40
متاسفانه با تمام تلاشم نتونستم اونجا رو برنده شم میشه یه سیو از بازی بدید اون مرحله رو رد کنم چون دیگه اشکم در اومده نتونستم اون قسمت را برنده شم

فایل رو انزیپ کنید و تو پوشه داکیومنت بریزید
یکم از اون قسمت جلوترم
موفق باشید

shakib zero
28-10-2012, 17:43

از اینجا

bahman.pdf
28-10-2012, 17:44

باید تو سی دی کارت گرافیکتون باشه
یا از این ادرس اخرین ورژن رو دانلود کنید
البته باید با چیز پی ان برید چون تحریمه سایت واسه ایرانیا
موفق باشید

bahman.pdf
28-10-2012, 17:46
سلام خدمت همه دوستان

این ارور برا چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

directX رو از پوشه installer داخل فایل های بازی نصب کنید
موفق باشید

shakib zero
28-10-2012, 17:54
داداش مشکل از این نبود نصب کردم مشکل حل نشد

ممکنه از آپدیت کارت گرافیک باشه؟؟؟؟

آپدیتش مال دو ماه پیشه :31:

mehdy.z
28-10-2012, 18:33
داداش مشکل از این نبود نصب کردم مشکل حل نشد

ممکنه از آپدیت کارت گرافیک باشه؟؟؟؟

آپدیتش مال دو ماه پیشه :31:
کرک رو به FLT تغییر بده....

shakib zero
28-10-2012, 18:37
کرک رو به FLT تغییر بده....

بازم وقتی داره مرحله رو لود میکنه که واردش بشه این ارور رو میده

a.zaker
28-10-2012, 18:38
سلام دوستان
من نسخه limit edition رو دارم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم با ارور Medal of Honor Warfighter.exe Has Stopped working رو میده آخرین نسخه آپدیت گرافیک رو هم گرفتم رو نصب کردم ولی بازم همین ارور رو میده
وقتی بازی رو از luncher هم میخام باز کنم گزینه lunch game رو که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته انگار نه انگار این دکمه رو زده باشم
هر دو کرک رو هم چک کردم و مشکل حل نشد
پیشاپیش از توجهتون تشکر می کنم

qwertym
28-10-2012, 19:48
متاسفانه دانلود نمیشه میشه جای دیگه آپلود کنید ؟ ممنون

فایل رو انزیپ کنید و تو پوشه داکیومنت بریزید
یکم از اون قسمت جلوترم
موفق باشید

qwertym
28-10-2012, 21:31
دوست عزیز بالاخره تونستم با هزار مکافات اون دو تا آر پی جی زن رو بزنم و بعدش هلیکوپتر دور شد اما هنوز همونجام آیا باید بازم به چیزی شلیک کنم ؟؟ چون چیزی نیست گیج شدم

bahman.pdf
28-10-2012, 21:34
متاسفانه دانلود نمیشه میشه جای دیگه آپلود کنید ؟ ممنون
بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qwertym
28-10-2012, 21:44
دوست عزیز بالاخره تونستم با هزار مکافات اون دو تا آر پی جی زن رو بزنم و بعدش هلیکوپتر دور شد اما هنوز همونجام آیا باید بازم به چیزی شلیک کنم ؟؟ چون چیزی نیست گیج شدم

بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_agha1981
28-10-2012, 22:41
سلام
بهترین کرک که تا الان اومده یه کرک هست که سایت سیب دانلود میگه skidrow هست حالا نمیدونم دقیقا چیه ولی کرک بدون مشکلی هست..

الان تو هر مرحله اگه به این مشکل برخوردید که بازی بازم کرش میکنه و چندین بار هم امتحان کردید و چندین کرک هم امتحان کردید.
تنها راهش اینه که سیو کامل بازی رو دانلود کنید و از مرحله بعدش بازی کنید...

کرک skidrow
لینک : (فاصله بین sib و download رو بردارید....)

سیو بازی :: باید خود پوشه setting رو کپی کنید و در my douments و داخل دو پوشه MOHW_DayOnePatch_PC و MOHW کپی کنید و حایگزین پوشه setting قبلی کنید..

amirpers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز لطفا صفحه اول رو ویرایش کن چون هیچ کدوم لینک های کرک ها کار نمیکنه اگه از سرورهای داخلی و لینک مستقیم بذاری بهتر هست
اگه میشه این مطلب بالا بنده رو هم در صفحه اول بذار تا هر کسی میاد تو تاپیک ببینه...

neithenmerssyside
28-10-2012, 23:44
سلام،من visual C رو نصب کردم ولی باز همون ارور dll میاد.میشه راهنمایی کنید؟؟دمتون گرم

x64
28-10-2012, 23:49
سلام،من visual C رو نصب کردم ولی باز همون ارور dll میاد.میشه راهنمایی کنید؟؟دمتون گرم
شما ویندوزتون چیه و چند بیتیه؟!
ارور رو هم بگو!

neithenmerssyside
29-10-2012, 00:25
شما ویندوزتون چیه و چند بیتیه؟!
ارور رو هم بگو!
seven - 64 bit
متنشم اینه:
The program can't start because MSVCP100.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.

amirpers
29-10-2012, 00:34
سلام
بهترین کرک که تا الان اومده یه کرک هست که سایت سیب دانلود میگه skidrow هست حالا نمیدونم دقیقا چیه ولی کرک بدون مشکلی هست..

الان تو هر مرحله اگه به این مشکل برخوردید که بازی بازم کرش میکنه و چندین بار هم امتحان کردید و چندین کرک هم امتحان کردید.
تنها راهش اینه که سیو کامل بازی رو دانلود کنید و از مرحله بعدش بازی کنید...

کرک skidrow
لینک : (فاصله بین sib و download رو بردارید....)

سیو بازی :: باید خود پوشه setting رو کپی کنید و در my douments و داخل دو پوشه MOHW_DayOnePatch_PC و MOHW کپی کنید و حایگزین پوشه setting قبلی کنید..

amirpers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز لطفا صفحه اول رو ویرایش کن چون هیچ کدوم لینک های کرک ها کار نمیکنه اگه از سرورهای داخلی و لینک مستقیم بذاری بهتر هست
اگه میشه این مطلب بالا بنده رو هم در صفحه اول بذار تا هر کسی میاد تو تاپیک ببینه...
دوست عزیز
دیگه سایت آپلود بهتر از رپید شیر می خوای؟ خب میدیافایر و ... هم خوب هستند اما من لینک رپیدشیر داشتم.
در مورد کرکی که شما گذاشتی هم باید بگم که تا جایی که من می دونم اسکیدرو اصلا کرکی نداده اما اگه واقعا این کرک که شما می گی مشکلات کمی داره، لطف کن تو یه سایت آپلودش کن تا من تو پست اول بذارم چون لینک سایهای دیگه رو گذاشتن اینجا ممنوعه.

rezarrrr
29-10-2012, 07:09
با این بازی اونقدر مکافات داشتم که اگه این موردش زود حل نشه DVDهاش رو هم خورد میکنم
اون مرحله که با ماشین تعقیب میکنیم وقتی نمیتونم بهش برسم و میخوام از جای که مونده شروع کنم بازی رو نمیاره وقتی هم تسک منیج رو میزنم بازی رو از بیخ میبنده
کسی این مشکل رو داشته؟
یه چیز دیگه اینکه این بازی دهن همه اونهای رو که منتظر اومدنش بودن رو صاف کرد کلا ر....ده

عربیار
29-10-2012, 23:49
سلام
من هر جا که میخوام درو بشکنم و صحنه آهسته میشه بازیم گیر میکنه و میاد بیرون کسی میدونه مشکلم ار کجاست؟
با تشکر

MahdiX
30-10-2012, 01:50
من تازه میخوام بازی کنم
کرکم FLT هستش همراه آپدیت
به نظرتون کرک رو عوض کنم؟نریم جلوگیر کنه بعدش اگر بخواییم آپدیت کنیم سیو هامون شتک بشه!!!الان کدوم کرک خوبه؟ لطفا اگر تست کردید بگید

ali_agha1981
30-10-2012, 12:00
من تازه میخوام بازی کنم
کرکم FLT هستش همراه آپدیت
به نظرتون کرک رو عوض کنم؟نریم جلوگیر کنه بعدش اگر بخواییم آپدیت کنیم سیو هامون شتک بشه!!!الان کدوم کرک خوبه؟ لطفا اگر تست کردید بگید

یه کرک هست که بالا از سایت سیب دانلود گذاشتم نوشته skidrow هست(حالا نمیدونم هست یا نیست ولی کرک خوبیه) حدود 25 مگ هست..اونو دانلود کن..اگه هر مرحله ای کرش کرد اومد بیرون..تنها راه حل همون روشی که بالا گفتم یعنی سیو بازی ..

mehdy.z
30-10-2012, 12:15
دوستان بازی و کرک هیچ کدوم مشکل خیلی خاصی ندارند...خیلی ها با همین کرکها به راحتی تا اخر بازی رفتند،ذات کرک هم یه چیز هست که یا کار میکنه یا نه و قرار نیست روی هر سیستم عمل متفاوتی رو انجام بده!!!
فقط کرک ورژن نسخه اول 3DM یه مشکل داست که اونم با یه اپدیت حل شد....دوستان اگه توی بازی مشکل دارند قرار نیست حتما ایراد از کرک باشه و بهتره عوامل دیگه رو هم مانند درایور گرافیک،بد افزار سیستمی و....رو هم در نظر بگیرند!!!

امير موسر
30-10-2012, 12:49
من یه مشکل دارم ! اونم اینه که اصلا تو بازی نمیره ! یعنی چه با کرک و بی کرک وقتی روش کلیک میکنم کلا اتفاقی نمی افته !

s.m.alem
30-10-2012, 14:45
من یه مشکل دارم ! اونم اینه که اصلا تو بازی نمیره ! یعنی چه با کرک و بی کرک وقتی روش کلیک میکنم کلا اتفاقی نمی افته !
اقا منم همین مشکلو دارم
من بازیو خریدم
بعد از نصب ارور ارجین میداد( میگفت ارجین نصب نیست)
بعد انواع کرکها و اپدیتهارو نصب کردم
اصلا تو بازی نمیره
الان ارور MSVCP100.dll is missing میده
با Launcher هم اگه anti virus بسته باشه و بازیو block کرده باشم میگه : cant acces........
اگرم antivirus فعال باشه و بلک نباشه میگه: authentication failde,please log in
ممنون میشم

ali_agha1981
30-10-2012, 16:06

اقا منم همین مشکلو دارم
من بازیو خریدم
بعد از نصب ارور ارجین میداد( میگفت ارجین نصب نیست)
بعد انواع کرکها و اپدیتهارو نصب کردم
اصلا تو بازی نمیره
الان ارور MSVCP100.dll is missing میده
با Launcher هم اگه anti virus بسته باشه و بازیو block کرده باشم میگه : cant acces........
اگرم antivirus فعال باشه و بلک نباشه میگه: authentication failde,please log in

اگه تو بازی نمیره آپدیت رو نصب کردین ؟ اگه نصب کردین حذفش کنید
از کرک های دیگه استفاده کنید..
روی آیکون بازی کلیک راست کنید تو properties بعدش تب دوم ، تو گزینه آخر run this adminstrator رو تیک بزنید و aplly و ok کنید..روی آیکون کلیک راست کنید و گزینه دوم run adminstrator رو بزنید.
این تاپیک هم بخونید شاید خیلی مشکل شما رو داشته باشه ببینید چیکار کرده...

forum.bazi center.com/thread69737/

LoOoOoL
30-10-2012, 19:28
سلام دوستان

من مشکل کرش کردن زیاد دارم ! کرک اسکیدرو و فیکس ورژن 3 را هم تست کردم درست نشده ! کارت گرافیکم هم آپدیته !

گرافیک: 560 gtx
رم: 4 گیگ
سی پی یو: AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00 GHz

M.Amorous
30-10-2012, 23:51
آقا یکی به داد برسه :sq_11:
من مرحله بعد آموزشی که از قایق میان پایین شخصیت بازیم تفنگشو میگیره پایین نمیشه تیر زد!!! نه میخوابه نه میشینه!! وقتی میری توی شکم دشمنا هم میمیرم :sq_5:
مشکل کرکه؟

Meysam Raz
31-10-2012, 00:55
من مرحله بعد آموزشی که از قایق میان پایین شخصیت بازیم تفنگشو میگیره پایین نمیشه تیر زد!!! نه میخوابه نه میشینه!! وقتی میری توی شکم دشمنا هم میمیرم :sq_5:
مشکل کرکه؟
اون مرحله رو با زدن restart mission دوباره لود کنید درست میشه

mehdy.z
31-10-2012, 00:57
سلام دوستان

من مشکل کرش کردن زیاد دارم ! کرک اسکیدرو و فیکس ورژن 3 را هم تست کردم درست نشده ! کارت گرافیکم هم آپدیته !

گرافیک: 560 gtx
رم: 4 گیگ
سی پی یو: AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00 GHz
سیستمت از نظر سخت افزاری مشکل خاصی نداره...بهت پیشنهاد میکنم نرم افزارهای مورد نیاز بازی رو هم مثل NVIDIA PHSYX و ++VC و از همه مهمتر DX رو هم به روز کنی....

مشکل کرکه؟
این نوعی باگه که گاهی اوقات پیش میاد...بهترین راه رفعش هم اینه که چند باری مرحله رو RESTART کنی تا گیرش رفع شه!!!

LoOoOoL
31-10-2012, 13:51
سیستمت از نظر سخت افزاری مشکل خاصی نداره...بهت پیشنهاد میکنم نرم افزارهای مورد نیاز بازی رو هم مثل NVIDIA PHSYX و ++VC و از همه مهمتر DX رو هم به روز کنی....

این نوعی باگه که گاهی اوقات پیش میاد...بهترین راه رفعش هم اینه که چند باری مرحله رو RESTART کنی تا گیرش رفع شه!!!
همش آپدیته ! ولی 5 دقیقه که بازی میکنم روونه بدون افت فریم بعدش کرش میکنه زیاد !

mehdy.z
31-10-2012, 18:34
همش آپدیته ! ولی 5 دقیقه که بازی میکنم روونه بدون افت فریم بعدش کرش میکنه زیاد !
عجیبه!!
اگه تموم نرم افزارهات آپدیته و کرک هم آپدیت کردی ولی جواب نداد به شرط سالم بودن بازی ممکنه مشکل از ناسازگاری داریور گرافیک با بازی باشه!!
بهترین پیشنهادی که بهت میتونم بکنم اینه که درایور گرافیکت رو عوض کنی(بهترین داریور به نظر من همون درایوری هست که باهاش BT3 رو بدون مشکل اجرا کردی)احتمال داره بهتر شه....

LoOoOoL
31-10-2012, 22:57
عجیبه!!
اگه تموم نرم افزارهات آپدیته و کرک هم آپدیت کردی ولی جواب نداد به شرط سالم بودن بازی ممکنه مشکل از ناسازگاری داریور گرافیک با بازی باشه!!
بهترین پیشنهادی که بهت میتونم بکنم اینه که درایور گرافیکت رو عوض کنی(بهترین داریور به نظر من همون درایوری هست که باهاش BT3 رو بدون مشکل اجرا کردی)احتمال داره بهتر شه....
امتحان کردم بازم نشد !

reza-hhh
01-11-2012, 08:57
سلام بچه ها.

من تو بازی وقتی بخش اولش یعنی اونجایی که هلیکوپتر رو می زنی بعدش لود میشه و یه زن حرف می زنه یهو صدا قطع میشه بعد صفحه همون جور می مونه!!!

مشکل چیه!؟

هر نوع کرکی رو هم زدم نشد!!!

sourena
01-11-2012, 09:23
سلام بچه ها.

من تو بازی وقتی بخش اولش یعنی اونجایی که هلیکوپتر رو می زنی بعدش لود میشه و یه زن حرف می زنه یهو صدا قطع میشه بعد صفحه همون جور می مونه!!!

مشکل چیه!؟

دقیــــقا" مشکل من هم همیـــنجاست!

ali_agha1981
01-11-2012, 10:50
سلام بچه ها.

مشکل چیه!؟

منم همین مشکل رو داشتم ولی تو یه مرحله دیگه...
هیچ راهی ندارید جز اینکه از سیو بازی استفاده کنید و از مرحله بعدش برید..(سیو رو صفحات قبل گذاشتم..)

spartaqus
01-11-2012, 14:51
تنها را ه حل مشکل مرحله بعد از snipe که سیستم هنگ میکنه فقط با استفاده از save هست راه حل دیگه ای نیست !؟
یعنی باید قید مرحله 4 رو بزنیم ؟!

m64m64
01-11-2012, 15:36
دوستان من بازی رو بدون مشکل اجرا میکنم ولی یه مشکل عجیب دارم اینکه توی بازی صدا ها بعضی وقتا 2 بار پخش میشه! یه چیز خیلی رو مخه! نمیدونم چیکار کنم! کسی این مشکل رو داشته؟
----------------------
مشکلم حل شد توی این صفحه راه حلش هست :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

spartaqus
01-11-2012, 20:17
یک سوال از کجا بفهمم که نسخه بازیم flt یا غیر از اون ؟!
بازی که من خریدم 3 تا دیویدی ناین بود و 163 پارت

M.Amorous
01-11-2012, 20:41
تنها را ه حل مشکل مرحله بعد از snipe که سیستم هنگ میکنه فقط با استفاده از save هست راه حل دیگه ای نیست !؟
یعنی باید قید مرحله 4 رو بزنیم ؟!
سلام.
دوست عزیز شما اگر میخواید این مرحله رو برید روی Resume Game بزنید و قسمت آخر مرحله 3 که اسنایپ هست رو برید دوباره و زمانی که مرحله 4 شروع شد تا آخر برید ان شالله که درست میشه. من و دوستم این کارو کردیم درست شد. :sq_18:

selenator
01-11-2012, 20:54
من این مشکل رو دارم ازچیه؟

selenator
01-11-2012, 20:54
اصن بازیش ارزش این همه دردسر رو داره؟

gigi_alex
01-11-2012, 21:27
دوستان روش نصب چجوریه ؟
ماله من که setup رو میزنم . فقط یه نرم افزار نصب میکنه

spartaqus
01-11-2012, 21:28
باید dircetX رو نصب کنید اگه تو بازیتون هست از فولدر installer نصب کنید و اگه هم نداره دانلودش کنید

spartaqus
01-11-2012, 21:29
دوستان روش نصب چجوریه ؟
ماله من که setup رو میزنم . فقط یه نرم افزار نصب میکنه
من که 164 پارت رو اکسترکت کردم فقط همین

gigi_alex
01-11-2012, 21:30
من که 164 پارت رو اکسترکت کردم فقط همین

من دانلود کردم 2تا DVD 9 بود .
فقط یه نرم افزار نصب کرد به نام اورجین

spartaqus
01-11-2012, 21:41
برا من 3تا dvd9 بود 15.8 GB
احتمالا نسخه من با نسخه شما فرق داره

qwertym
01-11-2012, 22:33
آقا من تو مرحله 12 گیر کردم

اونجایی که دو نفر رو خفه میکنی بعشد میری جلوتر دو نفر دیگه هستن یکیشون اسلحه داره و یکیشون هم داره با کامپیوتر کار میکنه

هر کاری کردم نتونستم اونجا رو رد کنم ؟. اونجا باید چی کار کرد ؟

tranceyou
01-11-2012, 22:33
از دوستانی که اطلاع دارند چطوری میتونم موزیک آخر بازی رو دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنن

gigi_alex
01-11-2012, 23:24
یعنی کسی تاحالا بازیو نصب نکرده ؟

qwertym
01-11-2012, 23:26
کسی نیست بگه مرحله 12 رو چیکار کنم

reza-hhh
01-11-2012, 23:29
سیو هارو ریختم اول هر مرحله اونجوری میشه!!!

reza-hhh
01-11-2012, 23:30
منم همین مشکل رو داشتم ولی تو یه مرحله دیگه...
هیچ راهی ندارید جز اینکه از سیو بازی استفاده کنید و از مرحله بعدش برید..(سیو رو صفحات قبل گذاشتم..)

gigi_alex
01-11-2012, 23:50
محتویات دی وی دی 1 اینه :

بعد از اجرای فایل زیپ هم این اررور رو میده :

gigi_alex
02-11-2012, 02:21
مشکل نصب حل شد .

vafa1234
02-11-2012, 08:45
دوست عزیز باید گرافیکت رو اپدیت کنی

:sq_8:

vafa1234
02-11-2012, 08:53
بچه ها من بازی رو نصب می کنم بعد crack با update1 رو هم کپی می کنم ولی وقتی بازی رو میزنم بازی نمیره. هیچ اروری هم نمیده
چیکار کنم کمک دارم دیونه می شم

tranceyou
02-11-2012, 10:13
آقا من تو مرحله 12 گیر کردم

اونجایی که دو نفر رو خفه میکنی بعشد میری جلوتر دو نفر دیگه هستن یکیشون اسلحه داره و یکیشون هم داره با کامپیوتر کار میکنه

هر کاری کردم نتونستم اونجا رو رد کنم ؟. اونجا باید چی کار کرد ؟

دوست من اونجا باید اول بری یواش پشت اون که داره با کامپیوتر کار میکنه به اسلحه روی میز نگاه کنی و F رو بزنی بعد تفنگ رو برمیداره و

اونیکی رو هم میزنه قبلی رو هم خفه میکنه

tranceyou
02-11-2012, 10:14
بچه ها من بازی رو نصب می کنم بعد crack با update1 رو هم کپی می کنم ولی وقتی بازی رو میزنم بازی نمیره. هیچ اروری هم نمیده
چیکار کنم کمک دارم دیونه می شم

عزیز از کدوم کرک ها استفاده کردی؟؟

spartaqus
02-11-2012, 10:31
مشکل بعد از مرحله snippe برای من حل شد
با استفاده از بند 3 این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-4760
فکر کنم مشکل هنگ کردن هم حل بشه

vafa1234
02-11-2012, 11:13
از کرک نسخه ی limited edition استفاده میکنم کرکی که تو dvd5 بازی هست لطفا کمک کنید دارم میمبرم که بازی کنم

spartaqus
02-11-2012, 11:17
درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن ببین چی میشه

ali_agha1981
02-11-2012, 11:23

چی جوری میشه من که چیزی نمی بینم ؟
سیوها رو باید تو دو تا فولدر در My doucument بریزی که صفحات قبل توضیح دادم..

tranceyou
02-11-2012, 14:21
از کرک نسخه ی limited edition استفاده میکنم کرکی که تو dvd5 بازی هست لطفا کمک کنید دارم میمبرم که بازی کنم

از کرک 3d هم استفاده کردی و اینکه کارت گرافیک تو حتما باید اپدیت کنی

در ضمن بازی بسیار زیبا بود دوستان از نسخه قبلی خیلی خیلی زیباتر بود و داستان عالی داشت لذت بخش بود

vafa1234
02-11-2012, 14:51
از کجا می تونم این کرک بگیرم؟؟؟؟

vafa1234
02-11-2012, 17:54
اقا من بازی رو اجرا کردم ولی مرحله ی 4 رو نمی تونم برم چیکار کنم؟؟؟؟؟

spartaqus
02-11-2012, 19:19
برای همه همینه ولی من یکجوری حلش کردم
توی فولدر کرکت پوشه game رو تو محل نصب بازی کپی کن برای من اینطوری درست شد ولی کلا این بازی مورد داره
من با این سیستم وقتی فریم میگیرم بین 12 تا 20 متغیره برای چی ؟!
ram4 gig , cpu cor i5, graphic 1 gig 6470
دوستانی که این بازی رو دارن یک فریم میگیرین

namjo11
02-11-2012, 20:18
دوستان من تو مرحله اول بخش آموزش که میگه به نشونه ها شلیک کن گیر کردم .میگه نشونه را با زوم کردن بزن اما هر چی میزنم مرحله بعد نمیره ؟

spartaqus
02-11-2012, 20:51
اون چنتا مترسک های دیگه رو بزن

Meysam Raz
02-11-2012, 21:07
دو نوع زوم داریم
با دوتاش تست کردی؟
یکی با کیلک راست انجام میشه
اون یکی هم وقتی کلیک راست کردی باید دکمه MWB رو بزنی
غلتک وسط موس ( همونی که بین کلیک چپ و راست هستش) رو اگر مستقیم به سمت پایین فشار بدید کلیک MWB انجام میشه

reza-hhh
03-11-2012, 04:16

سیو هارو ریختم تا مرحله آخر باز شد ولی هر مرحله رو می زنم وقتی فیلم اول مرحله شروع میشه10 ثانیه بعد همچی متوقف میشه همونجوری می مونه!!!

update1 و کرک FLT رو هم ریختم فرقی نکرد امشب update2 رو دان میکنم ببینم چی میشه!

لطفا کمکم کنید

reza-hhh
03-11-2012, 04:24

سیو هارو ریختم تا مرحله آخر باز شد ولی هر مرحله رو می زنم وقتی فیلم اول مرحله شروع میشه10 ثانیه بعد همچی متوقف میشه همونجوری می مونه!!!

update1 و کرک FLT رو هم ریختم فرقی نکرد امشب update2 رو دان میکنم ببینم چی میشه!

لطفا کمکم کنید

spartaqus
03-11-2012, 09:06

لطفا کمکم کنید
برای منم همین جوری بود همه کارا رو کردم خودش یجوری فیکس شد :دی

vafa1234
03-11-2012, 09:42
چیکار کنم بتونم مرحله ی 4 رو برم؟؟؟؟

tranceyou
03-11-2012, 10:25

دوست عزیز یکم بیشتر توضیح بده بتونیم راهنماییت کنیم تمام ارسالهات خلاصه شدس!!!!!!!! :sq_11:

ali_agha1981
03-11-2012, 10:27

لطفا کمکم کنید

واسه من اصلا تو بازی نمیرفت..ولی انواع کرک ها و آپدیت 1 رو نصب کردم بلاخره رفت تو بازی...
تو سایت سیب دانلود که لینکش رو چند صفحه قبل گذاشتم دو تا کرک هست اونا هم امتحان کن...
هر بار که کرک میکنی قبلش دوباره باید آپدیت رو بریزی...

اگه پایان مرحله 4 کرش میکنه میاد بیرون شما هم باید سیو بازی رو بریزی و از اول مرحله 5 بری
همه توضیحاتو سیو رو صفحات قبل گذاشتم..

negaheaval
03-11-2012, 14:36
سلام
با تشکر از دوستان عزیز که راهنمایی کردن . بازی من درست شد و مراحل و درست بازی کردم تا اونجا که توی هتل باید وارد اطاق بشی . درو که می شکونی وارد که میشی و چهار نفر و هدشات می کنی دیگه بازی هنگ می کنه . و ارور میده . نظری دارین برای حل این مشکل

Send from my Black Galaxy S III

reza-hhh
03-11-2012, 23:57
آپدبت 2 رو هم زدم نشد داداش شما چیارو زدی درست شد لطفا به منم بگو دیگه دارم دیوونه میشم

reza-hhh
03-11-2012, 23:57
برای منم همین جوری بود همه کارا رو کردم خودش یجوری فیکس شد :دی

آپدبت 2 رو هم زدم نشد داداش شما چیارو زدی درست شد لطفا به منم بگو دیگه دارم دیوونه میشم

spartaqus
04-11-2012, 00:04
هم آپدیت 1 و هم آپدیت 2 رو کپی کردم بعد کرک flt رو کپی کردم همون فایل mohw بعد اون قسمت game رو کپی کردم و بازی رو با launcher اجرا کن

reza-hhh
04-11-2012, 15:40
هم آپدیت 1 و هم آپدیت 2 رو کپی کردم بعد کرک flt رو کپی کردم همون فایل mohw بعد اون قسمت game رو کپی کردم و بازی رو با launcher اجرا کن

بازم نشد!!!

توروخدا کمکم کنید

atlas-m
04-11-2012, 17:47
سلام.
من این مشکل رو دارم :

mehdy.z
04-11-2012, 18:42
سلام.
من این مشکل رو دارم :
نسخه های 2005،2008 و مخصوصا 2010 نرم افزار++ Microsoft Visual C رو دانلود و نصب کن انشالله که مشکلت حل میشه:46:

spartaqus
04-11-2012, 20:36
سلام.
من این مشکل رو دارم :
بند 9 رو از اینجا بخون حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-4760

mInI_ClockEr
05-11-2012, 00:37
کرک 3DM V3 فیکس شده :

ببخشید این 3DM رو میشه روی نسخه FLT استفاده کرد ؟؟؟؟؟

M.Amorous
05-11-2012, 10:18
سلام دوستان.
ببخشید من توی مرحله 6 هی صفحم فریز میشه دیگه هم درست نمیشه! باید برم بیرون از بازی دوباره بیام! شما هم این مشکلو داشتین؟ مشکل کجاست؟

hwdp1
05-11-2012, 11:34
سلام
رو ويندوز XP چه جوري اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

mehdy.z
05-11-2012, 14:23
ببخشید این 3DM رو میشه روی نسخه FLT استفاده کرد ؟؟؟؟؟
بله مشکل خاصی نباید باشه...ولی بازم برای اطمینان از کرک قبلیتون یه backup بگیرید.

سلام دوستان.
ببخشید من توی مرحله 6 هی صفحم فریز میشه دیگه هم درست نمیشه! باید برم بیرون از بازی دوباره بیام! شما هم این مشکلو داشتین؟ مشکل کجاست؟
کرک فیکس 3DM یا flt رو بریز ببین درست میشه....اگه جواب داد که هیچ(قانونا باید جواب بده) وگرنه میتونی سیوهای بازی رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنی و بازی رو ادامه بدی.

سلام
رو ويندوز XP چه جوري اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
خیر فقط vista و seven...

akbar-po
05-11-2012, 19:41
با سلام دوستان من این مشگل رو دارم دی وی دی ارور میده

tato2
05-11-2012, 20:26
سلام من اون مرحله ای که تو کشتی هستن و اسنایپ دارن میخوان دونفر تو قایق رو بزنن موندم.چیکار باد کرد.کممممممممممممممممممک

tranceyou
07-11-2012, 12:56
سلام من اون مرحله ای که تو کشتی هستن و اسنایپ دارن میخوان دونفر تو قایق رو بزنن موندم.چیکار باد کرد.کممممممممممممممممممک

دوست عزیز شما اونجا نباید کاری انجام بدی چند دقیقه ای صبر کن لود میشه تو سری دوم بهت دستور داده میشه که طرف و تو کشی بزنیش :sq_24:

titanium_zarin
07-11-2012, 20:51
ببخشید اینایی که پست یک گذاشتید یعمنی چی ؟؟
ftl چیه ؟؟ اون یکی چیه ؟؟
من بازیم خیلی لگ داره ...

spartaqus
07-11-2012, 21:19
بازی 2 نسخه داره flt وliimit
شما هر دو 2تا آپدیت رو دانلود کنید وکپی کن و بعد کرک flt رو کپی کن فایل game داخلش هم کپی کن

VAHID
07-11-2012, 22:46
بازیو رو لپتاپ میخوای اجرا کنی این پیام رو میده ماله چیه؟؟؟

spartaqus
07-11-2012, 23:55
شما جدیدترین دایرکت ایکس رو نصب کن

x64
08-11-2012, 00:08
ربطی به دایرکت ایکس نداره!
گرافیکت نمیکشه!:46:

arashsalah
08-11-2012, 13:11
سلام من هر کاری می کنم نصب نمیشه . تا سی دی هم امتحان کردم . ولی نصب نمیشه . in correct میزنه . کسی هست راهنمایی کنه

VAHID
08-11-2012, 13:18
ربطی به دایرکت ایکس نداره!
گرافیکت نمیکشه!:46:

گرافیکش بالاست ....مال این نیست

traviangta
08-11-2012, 20:32
سلام دوستان

من نسخه ی flt بازی رو دانلود و نصب کردم . زمانیکه روی آیکون بازی دابل کلیک می کنم یا از قسمت launcher بازی رو اجرا می کنم ، این پنجره ی origin که تو عکس هم هست بالا میاد:

زمانیکه فایل های آپدیت بازی رو کپی می کنم و همچنین کرک رو کپی می کنم و بعدش رو بازی دابل کلیک می کنم دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده و وارد بازی هم نمیشه ، حتی دیگه اون پنجره ی orgin هم نمیاد !

خواهشا دوستان راهنمایی ام کنید

godsmak
08-11-2012, 23:36
دوستان میشه یکی Save بعد از دموی مرحله Old Friends رو بره من بزاره؟
بازی من همش جایی که سربازا دارن با هم حرف میزنن میپره بیرون!

Benygh
09-11-2012, 04:10
سلام
بازی رسیده دستم، روی کاورش زده Limited ولی میدونید که، اعتباری به این دی وی دی فروشها نیست‌ :دی

جالا بازی رو نصب کردم با یک Installer با آیکون Steam با نام Fairlight.
بازی نصب شد، آپدیت 370 مگابایتی داشت که کپی کردم و کرک رو هم بعدش کپی کردم ولی با دابل کلیک روی بازی چیزی نمیاد ! (حتی یک بار بدون کپی کردن کرک بعد از آپدیت هم تست کردم نشد.)

مشکل کجاست و چگونه باید حل بشه ؟

ممنونم.

godsmak
09-11-2012, 15:46
سلام
بازی رسیده دستم، روی کاورش زده Limited ولی میدونید که، اعتباری به این دی وی دی فروشها نیست‌ :دی

جالا بازی رو نصب کردم با یک Installer با آیکون Steam با نام Fairlight.
بازی نصب شد، آپدیت 370 مگابایتی داشت که کپی کردم و کرک رو هم بعدش کپی کردم ولی با دابل کلیک روی بازی چیزی نمیاد ! (حتی یک بار بدون کپی کردن کرک بعد از آپدیت هم تست کردم نشد.)

مشکل کجاست و چگونه باید حل بشه ؟

ممنونم.
دوباره آپدیت و کرک رو بریزید و اینبار فایل های اجرایی بازی رو با Firewall بلاک کنید، بازی اجرا میشه! البته توی مسیر نصب و پوشه Installer هم هرچی بود نصب کن.

88mohammad
09-11-2012, 23:38
سلام دوستان

من نسخه ی flt بازی رو دانلود و نصب کردم . زمانیکه روی آیکون بازی دابل کلیک می کنم یا از قسمت launcher بازی رو اجرا می کنم ، این پنجره ی origin که تو عکس هم هست بالا میاد:

زمانیکه فایل های آپدیت بازی رو کپی می کنم و همچنین کرک رو کپی می کنم و بعدش رو بازی دابل کلیک می کنم دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده و وارد بازی هم نمیشه ، حتی دیگه اون پنجره ی orgin هم نمیاد !

سلام. رفقا کسی نیست جواب بده منم همین مشکل رو دارم

hwdp1
10-11-2012, 17:11
مرسي بابت پاسخگويي:12:

sajey
10-11-2012, 23:03
دوباره آپدیت و کرک رو بریزید و اینبار فایل های اجرایی بازی رو با Firewall بلاک کنید، بازی اجرا میشه! البته توی مسیر نصب و پوشه Installer هم هرچی بود نصب کن.
سلام
من هم همین مشکل را دارم یازی را کامل نصب کردم ولی دبل کلیک میکنم بازی بالا میاد ولی صفحه سیا هست بعد از چند سانیه پنچره بازی بسته میشه .
چگونه در ویندوز 7 این بازی را در فیراوال بلوک کنم؟
مرسی

mehdy.z
11-11-2012, 00:26
سلام
من هم همین مشکل را دارم یازی را کامل نصب کردم ولی دبل کلیک میکنم بازی بالا میاد ولی صفحه سیا هست بعد از چند سانیه پنچره بازی بسته میشه .
چگونه در ویندوز 7 این بازی را در فیراوال بلوک کنم؟
مرسی
آموزش تصویری بلاک کردن firewall.....اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SH@HIN
12-11-2012, 00:01
سلام دوستان
من این بازی رو نصب کردم ، منتها یه مشکلی دارم!
میخواستم بدونم چطور میشه کاری کرد که وقتی crouch رو میزنی به همون حالت بمونه ؟!(نیازی به نگه داشتن دکمه نباشه ! )

مهدی.گیم
12-11-2012, 00:23
سلام دوستان.
اون ور که جواب نگرفتیم سه روزه.اینجا اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا
بازی مدال رو نصب کردم میزنم اجرا بشه این ارور رو میده
the program cant start because MSVCP100.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problam

گرافیکمو اپدیت کردم.دایرکس هم نصب کردم سی ++ 2008 رو هم نصب کردم حل نشد.بازم همون ارور رو میده

negaheaval
12-11-2012, 07:44
سلام دوستان.
اون ور که جواب نگرفتیم سه روزه.اینجا اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا
بازی مدال رو نصب کردم میزنم اجرا بشه این ارور رو میده
the program cant start because MSVCP100.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problam

گرافیکمو اپدیت کردم.دایرکس هم نصب کردم سی ++ 2008 رو هم نصب کردم حل نشد.بازم همون ارور رو میده

سلام دوست من
ببین این فایل مربوط میشه به c++ 2010 . ببین لینک زیر بدردت می خوره

p30g
12-11-2012, 18:03
سلام بازی بد جوری افت فریم داره و همش گیر میکنه بعد ول میکنه راه حلی براش وجود داره؟

مهدی.گیم
12-11-2012, 20:33
تشکر جونم. اجرا شد بالاخره. حالا میرم سراغ اون یکی بازیا.6 تا بازی گرفتم هر کدوم یه مشکلی داره
دمتون گرم.

سلام دوست من
ببین این فایل مربوط میشه به c++ 2010 . ببین لینک زیر بدردت می خوره

tato2
14-11-2012, 12:43
آقا این بازی واسه من خیلی لگ داره و تیک میزنه و بعد چند لحظه گیر میکنه چندتا مرحله رو هم تست کردم همینجوری.(البتهمراحلی که سوار ماشین یا هلیکوپتری مشکل نداره) سیستمم هم قویه و مشکل نداره(گرافیک amd radeon hd 6800/رم 4 /سی پی یو 4 هسته 3.2gh)
چندتا آپدیت و کرکم ریختم فایده نداشت.چه کنم کمک؟

ali2424
14-11-2012, 16:31
سلام دوستان خسته نباشید من توی مرحله آموزش گیر کردم .. اونجا که باید به اون دو تا مانکن که وسط شون هدف هست تیراندازی کنی .. به اولی میزنم اون نشونه قرمز میره روی مانکن آخر سمت چپ ولی هرچی بهش تیر میزنم نمیره مرحله بعد و کار بعدی .. مشکل از چیه ؟

tato2
14-11-2012, 16:55
کسی راه حل مشکل منو نمیدونه؟

mehdy.z
14-11-2012, 19:07
آقا این بازی واسه من خیلی لگ داره و تیک میزنه و بعد چند لحظه گیر میکنه چندتا مرحله رو هم تست کردم همینجوری.(البتهمراحلی که سوار ماشین یا هلیکوپتری مشکل نداره) سیستمم هم قویه و مشکل نداره(گرافیک amd radeon hd 6800/رم 4 /سی پی یو 4 هسته 3.2gh)
دوست عزیز اول ازهمه دراور گرافیکتون رو به 12.11betaکه همون جدیدترین درایور amd برای این بازی هست تغییر بدین چون از قرار معلوم این بازی به گرافیکهای سری 6800 یه خورده مشکل داشته....احتمال داره مشکل از همین باشه!!

سلام دوستان خسته نباشید من توی مرحله آموزش گیر کردم .. اونجا که باید به اون دو تا مانکن که وسط شون هدف هست تیراندازی کنی .. به اولی میزنم اون نشونه قرمز میره روی مانکن آخر سمت چپ ولی هرچی بهش تیر میزنم نمیره مرحله بعد و کار بعدی .. مشکل از چیه ؟
خوب از قرار معولم به باگ خوردین(البته این یکی خیلی شایع نیست)بهتون پیشنهاد میکنم کرک رو به flt تغییر بدین و تمام اون مرحله آموزشی رو restart کنید شاید باگش رفع شه!!

tato2
14-11-2012, 22:45
[QUOTE=mehdy.z;7315826]دوست عزیز اول ازهمه دراور گرافیکتون رو به 12.11betaکه همون جدیدترین درایور amd برای این بازی هست تغییر بدین چون از قرار معلوم این بازی به گرافیکهای سری 6800 یه خورده مشکل داشته....احتمال داره مشکل از همین باشه!!

آپدیت کردم ولی فایده ای نداشته...متاسفانه...

Meysam Raz
15-11-2012, 02:34

باید کلیک MWB انجام بدی تا از زوم معمولی بری به زوم با دوربین کوچیک روی تفنگ
کلیک MWB : اگر غلطک وسط موس (بین کلیک چپ و کلیک راست) رو مستقیم به پایین فشار بدی انجام میشه

شما برنامه gpu-z رو نصب کن ببین موقعی که داری بازی میکنی آیا load gpu به 100 درصد میرسه یا خیر
v-sync رو هم خاموش کنید

sajey
15-11-2012, 05:50
سلام عزیزان
مرحله دوم بازی قسمتی که وارد خانه دو طبقه میشم بعد یک دوربین میده باید چکار کنیم من هر چی عکس برمیدارم هیچی نمیشه. و میرم جلو یک دفعه میمیره.
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید

Meysam Raz
16-11-2012, 00:02
سلام عزیزان
مرحله دوم بازی قسمتی که وارد خانه دو طبقه میشم بعد یک دوربین میده باید چکار کنیم من هر چی عکس برمیدارم هیچی نمیشه. و میرم جلو یک دفعه میمیره.
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید
کاش یک شات میزاشتی اما فکر کنم شما اونجایی هستی که یک سوراخ بزگ توی دیواره و روبروت یک برجه بلنده درسته؟
باید با اون دوربین مختصات برج روبرو رو بدی تا بمب افکن ها بیان و ....

MiMi Ci
16-11-2012, 22:13
موقع نصب بازی این ارور رو میده:

میدونید مشکل چیه؟

mehdiroza
16-11-2012, 23:14
آقایون من بازی رو نصب کردم کرک 3dmرو هم دانلود کردم و قتی بازی رو ازخود آ فایل mohw.exe اجرا میکنم ارور kernal32.dllرو میده و وقتی بازی رو از خود launcher.exeاجرا میکنم صفحه launcher باز میشه گزینه launch gameهستش ولی هرچی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته خواهش میکنم کمک کنید دیوونم کرد!!!!!!!!!ضمنا ویندوزم xp sp3 هستش.

MahdiX
17-11-2012, 08:32
این بازی مگه روی xp هم اجرا میشه؟
فکر نمیکنم بشه هاا!!!!!!

mehdiroza
17-11-2012, 15:18
اول کار پرسیدم کفتن آره میشه لطفا یکی درست منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم،اگه باید ویندوز رو عوض کنم بگین اگر هم مشکل از چیز دیگه ای هستش بگین انجام بدم خستم کرده نمیدونم باید چیکار کنم!!!!!!:sq_11:

hossein2009
17-11-2012, 21:21
حل این مشگل

mehdiroza
17-11-2012, 23:28
و قتی بازی رو ازخود فایل mohw.exe اجرا میکنم ارور kernal32.dllرو میده و وقتی بازی رو از خود launcher.exeاجرا میکنم صفحه launcher باز میشه گزینه launch gameهستش ولی هرچی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته خواهش میکنم کمک کنید دیوونم کرد!!!!!!!!!ضمنا ویندوزم xp sp3 هستش. این مشکل من بود خواهشا یکی منو راهنمایی کنه . کسی میدونه مشکل من چیه؟ممنون میشم منو راهنمایی کنین دوستان بزرگوار

italodance
18-11-2012, 11:48
عذر میخوام که دیر گفتم کلا تو بخش بازیها مدتی نبودم سر شلوغی کاری

نسخه FLT کاملا درست و تایید اجرا شد

arshambarselona
18-11-2012, 16:33
سلام ببخشید من بازی رو تموم کردم میخوام زامبی رو بازی کنم ولی کرک میخواد چطوری میتونم بازی کنم ممنون میشم جواب بدین

max_fox29
18-11-2012, 19:09
سلام
من بازی رو خریدم به زور و زار نصبش کردم آخه پشت سر هم هنگ میکرد و تو دی وی دی 2 ارور میداد خلاصه یه وعضی شد تا بالاخره تونستم نصبش کنم
حالا که رو MOHW.exe دابل میکنم توش نمیره . آپدیت ها رو هم ریختم کرک reloaded و flt رو هم کپی کردم دایرکت رو هم نصب کردم - هر چیزی که فکرشو بکنین نصب کردم ( آخرین آپدیت گرافیک رو هم نصب کردم حدود 6 ماه پیش وقتی که میخواستم battlefield3 رو بازی کنم )اما جواب نمیده که نمیده ... اما نکته اینجاست که توی task manager میگه که بازی اجرا شده هست !!
خلاصه مُردم اما هنوز تو بازی نمیره پست بچه ها رو هم خوندم اما باز هیچه عائیدم نشد تو رو خدا یکی بیاد واضح بگه چکار کنیم
گرافیک : Nvidia 8600
رم : 2

دمتون گرم راهنمایی

sina 007
19-11-2012, 09:29
سلام دوستان
خسته نباشید
آقا کرک من 3dm هست بعد دقیقا وقتی اون قسمت تعقیب و گریز با ماشین رو رد میکنم صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد
مشکل از کجا هست دقیقا اگه میشه یه راهنمایی بکنید

Davood_titan
20-11-2012, 19:59
کرک سالم و بدون مشکل کدومشه ؟

sina 007
21-11-2012, 17:08
دوستان من هر چی کرک و آپدیت بود تا حالا ریختم و تعویض کردم ولی هنوز همون مشکلو دارم
اگه میشه کمک کنید

Davood_titan
22-11-2012, 00:16
دوستان من هر چی کرک و آپدیت بود تا حالا ریختم و تعویض کردم ولی هنوز همون مشکلو دارم
اگه میشه کمک کنید

چه مشکلی؟؟؟؟

eeeeeeehsan
22-11-2012, 16:26
سلام

من بازی رو تازه خریدم، limited edition هم نیست. 4 تا dvd هست. اکسترکت که شد، رفتم برا نصب. بعد نصب هم کرکش رو کپی کردم ولی پیغام replace نیومد.

حالا که میخوام بازی رو اجرا کنم پیغام میده tbb.dll پیدا نشد. launcher رو که اجرا می کنم میگه libcef.dll پیدا نشد. directx ام هم آپدیته، گرافیکمم هم آپدیت 306 هست. Microsoft Visual C++2005 & 2008 & 2010 رو نصب دارم. NET Framework 3.5 & 4.0 رو نصب دارم.

این کرک هایی هم که دادین ریختم ولی توفیقی نکرد، وارد بازی نمیشم که!!

رفتم به سایت dll-files.com و اون دو فایل dll ای رو که می خواست رو دانلود کردم و ریختم تو System32 ، دیگه پیغام dll نداد ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم، چه با MOHW , چ با launcher کاری صورت نمی گیره، انگار نه انگار که کلیک کردیم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

تو پست های قبلی هم اینطور مشکلی بود ولی کسی راهنمایی ارائه نداده بود.

ممنون.

mohsentanha
22-11-2012, 18:56
وسط بازی یهو میپره بیرون
مشکلش چیه؟
هرکاری میکنم باز هم همینجوری میشه :|

eeeeeeehsan
22-11-2012, 19:08
وسط بازی یهو میپره بیرون
مشکلش چیه؟
هرکاری میکنم باز هم همینجوری میشه :|

یه سر برو به اینجا ببین کارت راه میوفته!!؟

eeeeeeehsan
22-11-2012, 22:41
آقا مشکلم حل شد. فایل MOHW1 ای که اکسترکت شده بود خراب اکسترکت شده بود، بعد installer از MOHW2 شروع کرده بود به نصب.
من هی می گفتم خدا این فایل core کجاستـــاااا!!!

sina 007
23-11-2012, 10:06
چه مشکلی؟؟؟؟

من وقتی مرحله ای که توش یاید دنبال اون ماشینی بری که اون گوشی رو گیر بیاری میرم وقتی مرحله تموم میشه یه دمو نشون میده که میره در ماشینو باز میکنه گوشیرو برمیداره برمیگرده سمت ماشین خودش
بعد دمو تموم میشه دیگه صفحه سیاه میشه هیچ اتفاقی نمی افته نه میره مرحله بعد نه ارور خاصی میده فقط صفحه سیاهه هرچقدرم منتظر میمونم هیچ اتفاقی نمی افته

از اینجاام این آپدیتاا و کرک و کرک فیکس رو گرفتم

Davood_titan
23-11-2012, 10:35
من توی اون مرحله که یه ادمی رو تعقیب میکنی به مشکل خوردم یارو تفنگشو اورده پایین نه شلیک میکنه نه میپره نه رو زمین میخوابه فقط راه میره:sq_5:

Davood_titan
23-11-2012, 14:27
یه راهنمایی به شما ..اگه به باگی برخوردین مرحله رو از اول برین درست میشه :sq_15:

ba maram
23-11-2012, 14:55
موقع ران کردن بازی این اررور رو میده

sina 007
23-11-2012, 19:35
راه حلی واسه من نیست؟؟

ali_agha1981
23-11-2012, 22:08
من وقتی مرحله ای که توش یاید دنبال اون ماشینی بری که اون گوشی رو گیر بیاری میرم وقتی مرحله تموم میشه یه دمو نشون میده که میره در ماشینو باز میکنه گوشیرو برمیداره برمیگرده سمت ماشین خودش
بعد دمو تموم میشه دیگه صفحه سیاه میشه هیچ اتفاقی نمی افته نه میره مرحله بعد نه ارور خاصی میده فقط صفحه سیاهه هرچقدرم منتظر میمونم هیچ اتفاقی نمی افته

از اینجاام این آپدیتاا و کرک و کرک فیکس رو گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم همین مشکل رو داشتم..تنها راه حلش این هست که سیو کامل بازی رو بگیری و از مرحله بعدش بازی کنی..
سیو بازی هم چند صفحه قبل گذاشتم ...

sina 007
24-11-2012, 23:13
منم همین مشکل رو داشتم..تنها راه حلش این هست که سیو کامل بازی رو بگیری و از مرحله بعدش بازی کنی..
سیو بازی هم چند صفحه قبل گذاشتم ...

دستت درد نکنه
یک دنیا تشکر

sina 007
25-11-2012, 15:28
بالاخره ماام تمومش کردیم..
ولی همه ی بازی یه ور اون آهنگ castle of glass ه آخرش یه ور !..

Abdolreza2012
25-11-2012, 22:16
سلام
من بازی medal of honor رو گرفتم نصبش کردم و کرک هم کپی کردم ( همه کاراشو کردم ) وقتی بازیو اجرا میکنم انگار نه انگار که چیزیو اجرا میکنی
بازیو بالا نمیاره و ارور هم نمیده که مشکلشو بفهمم
من پیشه کسی که ازش بازیو خریدم رفتم پرسیدم اون گفت من بازیو تو ویندوز 7 نصب کردم وبازیو بالا آورده بدونه هیچ مشکلی.
من هم تویه ویندوز 8 و هم توی ویندوز 7 این مشکل رو دارم
میخواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه؟
با تشکر

mehdy.z
26-11-2012, 18:25
سلام
من بازی medal of honor رو گرفتم نصبش کردم و کرک هم کپی کردم ( همه کاراشو کردم ) وقتی بازیو اجرا میکنم انگار نه انگار که چیزیو اجرا میکنی
بازیو بالا نمیاره و ارور هم نمیده که مشکلشو بفهمم
من پیشه کسی که ازش بازیو خریدم رفتم پرسیدم اون گفت من بازیو تو ویندوز 7 نصب کردم وبازیو بالا آورده بدونه هیچ مشکلی.
من هم تویه ویندوز 8 و هم توی ویندوز 7 این مشکل رو دارم
میخواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه؟
با تشکر
اول از همه dx و مخصوصا درایور گرافیکت رو به روز کن اگه جواب نداد مشخصات کامل سیستمت روبگذار.....

Abdolreza2012
26-11-2012, 19:26
اول از همه dx و مخصوصا درایور گرافیکت رو به روز کن اگه جواب نداد مشخصات کامل سیستمت روبگذار..... درایو گرافیکم و dx به روز هست / این سیستم منه/ گرافیک : 1 گیگ جیفورس 9500 جی تی/ رم : 2 گیگ دی دی آر 2/ سی پی یو : اینتل 2 هسته ای 7300 /سیستم عامل : ویندوز 8 فاینال/ فقط الان ویندوزم 7 هست که به روز نشده ویندوز 8 به روز بود بازم اجرا نشد

Hatek
26-11-2012, 20:00
دوستان من یه مشکلی دارم فک کنم مسخره ترین مشکل توی دنیا باشه
تازه بازیو نصب کردم و اونجایی هستم که روی میز میخوابی و با snip باید چند تا rpg زن رو بزنی
اگه یادتون باشه سه تیکه هست اونجا یعنی اول 3 تاشونو میزنی بعد دوتای دیگه میدون و میان و بعد از اونا وقتیه که هلیکوپتر یارات میاد و دوتا rpg زن هم میرن روی ساختمون
هرکاری میکنم اون دو تا نمیمیرن اصلا رفتن روی اعصابم
توی مغزشون میزنم توی بدنشون میزنم وقتی دارن اسلحه شون رو اماده میکنن میزنم خلاصه نمیمیرن شدن نقش اول فیلم:31:
و مشکل دوم اینکه همون مرحله وقتی نمیتونم رد کنم 3 بار از همون جا شروع میشه ولی دفه سوم به بعد میاد اول مرحله که سوار قایق هستن و والا منم نشد اونارو توی سه بار فرصت بکشم نه حوصله دارم هر بار از اول مرحله شروع کنم

یه چی بگین من دلم خوش شه اخه این چه مشکلیه ؟
مرسی

mamaloo_shz
26-11-2012, 21:33
دوستان من یه مشکلی دارم فک کنم مسخره ترین مشکل توی دنیا باشه
تازه بازیو نصب کردم و اونجایی هستم که روی میز میخوابی و با snip باید چند تا rpg زن رو بزنی
اگه یادتون باشه سه تیکه هست اونجا یعنی اول 3 تاشونو میزنی بعد دوتای دیگه میدون و میان و بعد از اونا وقتیه که هلیکوپتر یارات میاد و دوتا rpg زن هم میرن روی ساختمون
هرکاری میکنم اون دو تا نمیمیرن اصلا رفتن روی اعصابم
توی مغزشون میزنم توی بدنشون میزنم وقتی دارن اسلحه شون رو اماده میکنن میزنم خلاصه نمیمیرن شدن نقش اول فیلم:31:
و مشکل دوم اینکه همون مرحله وقتی نمیتونم رد کنم 3 بار از همون جا شروع میشه ولی دفه سوم به بعد میاد اول مرحله که سوار قایق هستن و والا منم نشد اونارو توی سه بار فرصت بکشم نه حوصله دارم هر بار از اول مرحله شروع کنم

یه چی بگین من دلم خوش شه اخه این چه مشکلیه ؟
مرسی

درود دوست عزیز

شما 1 مقدار بالاتر از سرشون نشونه بگیرید ، بازی کنید ، میاد دستتون که چقدر بالاتر !
چون دور هستند و از نظر فیزیکی هم همینطوری هست

در ضمن ، شما اونی که بالا تر هست رو کاری نداشته باشید ، هلیکوپتره میزنتش ، پایینی رو بزنید

Hatek
26-11-2012, 22:09
درود دوست عزیز

شما 1 مقدار بالاتر از سرشون نشونه بگیرید ، بازی کنید ، میاد دستتون که چقدر بالاتر !
چون دور هستند و از نظر فیزیکی هم همینطوری هست

در ضمن ، شما اونی که بالا تر هست رو کاری نداشته باشید ، هلیکوپتره میزنتش ، پایینی رو بزنید

مرسی
ولی این که بعد 3 بار میاد اول چی؟؟ برا شمام همینطوره؟؟
اگه نه که بگید چرا مال من اینجوریه اگرم اره که واقعا خیلی بده

mamaloo_shz
26-11-2012, 22:57
مرسی
ولی این که بعد 3 بار میاد اول چی؟؟ برا شمام همینطوره؟؟
اگه نه که بگید چرا مال من اینجوریه اگرم اره که واقعا خیلی بده
آره دیگه
شما sensivity موس رو بیارید پایین تا موقعی که میخوایین نشونه بگیرین ، زیاد تکون نخوره !
شیفت رو هم میزنید تا نفس رو حبس کنه دیگه

mehdy.z
27-11-2012, 00:08
درایو گرافیکم و dx به روز هست / این سیستم منه/ گرافیک : 1 گیگ جیفورس 9500 جی تی/ رم : 2 گیگ دی دی آر 2/ سی پی یو : اینتل 2 هسته ای 7300 /سیستم عامل : ویندوز 8 فاینال/ فقط الان ویندوزم 7 هست که به روز نشده ویندوز 8 به روز بود بازم اجرا نشد
سیستمت ضعیف هست ولی نباید توی اجرای بازی بمونه!!
اگه تموم این کارهایی که گفتم رو کردی و جواب نگرفتی احتمال میره بازی یا ناقص نصب شده باشه یا کلا ناقص باشه!!
میگم برای تیر آخر vc++ 2010 رو هم نصب کن و کرک رو هم به یه مطمئن تعویض کن اگه جواب نداد باید دبازی رو روی یه سیستم دیگه تست کنی شاید کلا بازی مشکل داشته باشه!!

Abdolreza2012
27-11-2012, 02:25
سیستمت ضعیف هست ولی نباید توی اجرای بازی بمونه!! اگه تموم این کارهایی که گفتم رو کردی و جواب نگرفتی احتمال میره بازی یا ناقص نصب شده باشه یا کلا ناقص باشه!! میگم برای تیر آخر vc++ 2010 رو هم نصب کن و کرک رو هم به یه مطمئن تعویض کن اگه جواب نداد باید دبازی رو روی یه سیستم دیگه تست کنی شاید کلا بازی مشکل داشته باشه!! ممنون متاسفانه 2010++vc هم نصبه ولی باز همون جوریه تا حالا رو سیستم دیگه امتحان نکردم حالا رو سیستم دیگه امتحان میکنم ببینم مشکل از سیستم منه یا بازی مشکل داره آخه از کسی که گرفتم خودش میگفت نصبش کردم میرم پیشش که پیشه خودم نصبش کنه

king.legend
27-11-2012, 11:27
سلام موقع اجرا این ارورو میده
ممنون میشم راهنماییم کنید
گرافیک سیستمم geforce 9500 gt
رم 2gb
cpu 5300 2.60 g.hz

Abdolreza2012
27-11-2012, 14:11
سلام موقع اجرا این ارورو میده ممنون میشم راهنماییم کنید گرافیک سیستمم geforce 9500 gt رم 2gb cpu 5300 2.60 g.hz ارورت نیست که

Abdolreza2012
27-11-2012, 18:55
در عین ناباوری این بازی رو سیستم صاحب مغازه نصب شد ولی رو سیستم من همون مشکلو داره. سیستم صاحب مغازه تقریبا شبیه برای منه فقط برای اون رم 4 گیگه و بقیه ی سیستمش DDR3 و برای من همش DDR2 هست یعنی مشکلش تو همینه؟ یه رم 2 دیگه بگیرم که امم بشه 4 امکان داره خوب بشه؟ خواهشا کمک کنین

Meysam Raz
27-11-2012, 22:29
در عین ناباوری این بازی رو سیستم صاحب مغازه نصب شد ولی رو سیستم من همون مشکلو داره. سیستم صاحب مغازه تقریبا شبیه برای منه فقط برای اون رم 4 گیگه و بقیه ی سیستمش DDR3 و برای من همش DDR2 هست یعنی مشکلش تو همینه؟ یه رم 2 دیگه بگیرم که امم بشه 4 امکان داره خوب بشه؟ خواهشا کمک کنین
با سیستمی شبیه سیستم شما بازی رو اجرا کردیم
بیخودی پول رم نده
ویندوز7 اگر سرویس پک یک نیست حتما آپدیت کن آپدیت KB971033 رو نگیرید

mehdy.z
27-11-2012, 23:05
نه خیر این ایراد هر چی باشه مربوط به کمبود رم نیست!!!...اصولا کمبود رم توی بازی اینجور نمود نمیکنه!!
ولی با توجه به حرفهای شما شاید مشکل از ویندوز باشه یعنی ممکنه ویروسی،بد افزاری چیزی به جونش افتاده باشه....کلا به یه آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو چک و بعد ویندوز رو تعویض کن(چون ممکنه ویندوز آسیب دیده باشه)یعد دوباره یه تست بزن ببین چی میشه!!

Hatek
28-11-2012, 13:01

نه بابا رم چی بگیری؟؟
اگه ببینید من دارم با چه سیستمی بازی میکنم به سیستمه خودتون امیدوار میشین
من الان دارم روی این سیستم بدون گیر بدون اذیت کردن و بدون اینکه گرافیکش ضعیف باشه دارم بازی میکنم
cpu intel pentium (r) dual 2180 2.00GH
RAM : 2GB DDR 2
گرافیکم جی فورس 8600GT

Abdolreza2012
28-11-2012, 19:32
ممنون در جواب دوستان باید بگم که ویندوزم سرویس پک 1 هست و اینکه قبل از این ویندوزمن این بازیو تو ویندوز 8 فاینال آپدیت شده نصب کردم ولی باز همین مشکلو داشت. در کل به نظرم احتمالش کمه که مشکل از ویندوز باشه من ویروس کشم kis 2013 هست که هرروز آپدیتش میکنم پس مشکلی از بابت ویروسم فکرنکنم داشته باشم واینکه با این توضیحاتی که شما دوستان دادین مشکل از پایین بودن سیستمم نیست. من موندم دیگه از چی میتونه باشه اگه کسی میدونه کمک کنه؟ ممنون

Hatek
28-11-2012, 22:10
توی سی دی برنامه ی دیگه ای نیست؟؟؟
مثل steam برای black ops??????????
اگه هست همه رو نصب کردی؟؟

Abdolreza2012
29-11-2012, 03:03
توی سی دی برنامه ی دیگه ای نیست؟؟؟
مثل steam برای black ops??????????
اگه هست همه رو نصب کردی؟؟

تو دی وی دیش برنامه ی خاصی نبود فقط کرک و آپدیتش بود که کپی کردم.
استیم call of duty رو هم گرفتم ولی هنوز رو این بازی امتحان نکردم.
ولی این بازی تو سیستم مغازه ای که ازش بازیو گرفتم بدون استیم بالا آورد:sq_3:

Hatek
29-11-2012, 12:59
تو دی وی دیش برنامه ی خاصی نبود فقط کرک و آپدیتش بود که کپی کردم.
استیم call of duty رو هم گرفتم ولی هنوز رو این بازی امتحان نکردم.
ولی این بازی تو سیستم مغازه ای که ازش بازیو گرفتم بدون استیم بالا آورد:sq_3:

من که بازیو گرفتم توی دی وی دیش به جز اپدیت یه فایل دیگم هست که الان اسمش یادم نیست چون خونه نیستم برم نگا کنم
برگشتم اونو برات میزارم شاید مشکل از اون باشه

خب اومدم
هرکاری میکنم اپلود نمیشه میگه به دلیل نامعلوم اپلود امکان پذیر نیست
اسمش punkbuster هست تو گوگل یه سرچ کن احتمالا بده

nima-5800
29-11-2012, 20:40
سلام دوستان مال من Setup ش اجرا نمیشه و 4 تا DVD هم هست باید چیکار کنم و توی DVD 1 هم 87 part داره Setup شو از کجا گیر بیارم

Eblis 2011
29-11-2012, 20:43
سلام دوستان مال من Setup ش اجرا نمیشه و 4 تا DVD هم هست باید چیکار کنم و توی DVD 1 هم 87 part داره Setup شو از کجا گیر بیارم

شما تمام محتویات 4 دی وی دی رو در یک درایو کپی کنید ( در یک پوشه ) و بعد از کپی کردن پارت اول را باز کرده و بر روی گزینه Extract کلیک کنید تا محتویات فایل از فرمت zip خارج شود ....

nima-5800
29-11-2012, 20:47
زیپ نیستن کثلا نوشته Setup.73 این جوری نوشته شما Setup شو نداری

Eblis 2011
29-11-2012, 20:49
زیپ نیستن کثلا نوشته Setup.73 این جوری نوشته شما Setup شو نداری

اگه امکانش هست یه عکس از محتوی دی وی دی اول بهم بده ببینم چه خبره

nima-5800
29-11-2012, 20:57
اینم عکس

Eblis 2011
29-11-2012, 21:03
اینم عکس

راستش دقیق نمیدونم ..... فایل setup.1 کو پس ؟

nima-5800
29-11-2012, 21:08
همین دیگه نکتش اینه اطلاعات این فایلی که شما میگی توی فایل Setup .exe هست که اون اجرا نمیشه

Eblis 2011
29-11-2012, 21:15
همین دیگه نکتش اینه اطلاعات این فایلی که شما میگی توی فایل Setup .exe هست که اون اجرا نمیشه

خب پس فایل ستاپ اصلی بازی شما مشکل داره ..... بعید میدونم بتونی ستاپ رو از کسی بگیری و بازی رو نصب کنی ..... چون حجم پارت بندی و اطلاعات شما با دیگر دوستان متفاوت ..... دی وی دی بازی رو برو پس بده اگه امکانش هست ..... چون خرابه

traviangta
30-11-2012, 13:48
کسی نیست به ما کمک کنه ؟؟؟؟؟؟!

traviangta
30-11-2012, 13:48
سلام دوستان

کسی نیست به ما کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟!

Davood_titan
30-11-2012, 14:46

لانچر رو اجرا نکن فایل MOHW.exe رو اجرا کن

ali_agha1981
30-11-2012, 15:10

شما صفحات قبلی رو بخون فکر کنم کسی همچین مشکلی داشته باشه..ببین چیکار کرده درست شده...
صفحات تاپیک زیر رو هم بخون :::

/forum.bazi center.com/thread69737/

mohammad_s7201
30-11-2012, 21:56
سلام.
دوستان من همون اول بازی گیر کردم.
اونجایی که باید تمرین تیراندازی کنیم، هرچی به اهداف شلیک می کنم مرحله تموم نمیشه.
چیکار باید بکنم؟

Hatek
30-11-2012, 22:45
دقیق یادم نیست ولی فک کنم
اونجا چند تیکه هست
فک کنم اونجایی گیر کردی که باید به پایه ها شلیک کنی پایه هدف هارو بزن
یا یه نارنجک بنداز

Abdolreza2012
01-12-2012, 00:48
من که بازیو گرفتم توی دی وی دیش به جز اپدیت یه فایل دیگم هست که الان اسمش یادم نیست چون خونه نیستم برم نگا کنم
برگشتم اونو برات میزارم شاید مشکل از اون باشه

خب اومدم
هرکاری میکنم اپلود نمیشه میگه به دلیل نامعلوم اپلود امکان پذیر نیست
اسمش punkbuster هست تو گوگل یه سرچ کن احتمالا بده
این فایل نصب بود ولی کمکی نکرد:sq_3:

mohammad_s7201
01-12-2012, 08:19
دقیق یادم نیست ولی فک کنم
اونجا چند تیکه هست
فک کنم اونجایی گیر کردی که باید به پایه ها شلیک کنی پایه هدف هارو بزن
یا یه نارنجک بنداز

اصلا نارنجک ندارم که:sq_3:

devilboys
01-12-2012, 11:49
بچه ها یه سوال نسخه بلک باکس این بازی آپدیت 1 که برای این بازی اومد داره یا نه؟

Hatek
01-12-2012, 20:39
اصلا نارنجک ندارم که:sq_3:

من الان رفتم اون مرحله رو دوباره بازی کردم چیزی نداره والا
اولش اسلحه به صورت مسلسل هست که به هدف شلیک میکنی بعدش شما v رو بزن تا اصلحه بصورت تک تیر بشه پشت سرش کلیک راست کن تا اسلحه بره روی زوم بهد از اونم دکمه وصط موس رو بزن تا بره رو دوربین اونوقت شما هدف رو بزنی درست میشه
بعد اونم باید برای 3 تا هدف که کنار هم هستن نارنجک بندازی ( بهت میده ) و میای اینور از اون مرده که جلوی در وایساده با دکمه e مهمات میگیری و ادامه بازی
برو حالشو ببر خیلی بازی قشنگیه