PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : xbox 360 سی دی کاپی کار نمیکند

afghanmobile01
22-10-2012, 22:38
سلام برادر xbox 360
سی دی آی کاپی را نمیگرد لطف نموده بفرماهید که من چعه کنم که سی دی آهی کاپی را بگیرد ممنون

afghanmobile01
23-10-2012, 22:07
سلام من در یک مشکل بزرگ هستم کمک کنی چطور بتونم گیم Xbox 360 خود را پچ کنم که سی دی های کاپی را بگیرد کمک تشکر

afghanmobile01
24-10-2012, 16:55
سلام راهنما هی کنید

Reza31001
24-10-2012, 19:50
سلام دوست عزیز
سوال و نگارشت مبهمه! (احتمالا هموطن نیستی که موردی هم نداره)

ولی در کل اگه مشکلت بازیهای کپی هست که احتمالا از دست خودت بر نمیاد باید ببری پیش کسی که بلد هست
منم بخوام توضیح بدم مشکلت حل نمیشه

xbox رو ببر مغازه بده درست کنن

afghanmobile01
24-10-2012, 21:59
تشکر از این که جواب دادین مشکل من این است من از افغانستان هستم از شهر مزار شریف که البته اینجا کسی نیست که کار پروگرام xbox 360 را بکند من از شما خواهش میکنم که برایم راهنماهی کنید که چطور بتوانم xbox 360 dashboard : 2.0.14 را پچ کنم که سی دی های کاپی را بگیرد لطف نموده راهنما هی کنید بسیار از پیش شما خوش میشم لطفا نماهید ممنون

A.N.A.P
25-10-2012, 15:22
سلام
ایکس باکس شما خام هست یا کپی خور ؟

afghanmobile01
25-10-2012, 19:43
ایکس باکس من فارمویر اورجینل دارد و سی دی های اورجینل را رید میکند سی دی های کاپی را نمیگرد لطف نموده کسی راهنماهی کند که فریمور ایکس بوکس را پچ کنم مانند آیفون که پچ میشود گیم های کرک را که میگرد کسی نیست که راهنماهی کند شاید بسیار ساده باشد اما یکبار به راهنماهی ضرورت دارم ممنون از کسی که کمک میکند.

Reza31001
25-10-2012, 22:00
خوب شما دو تا کار میتونی انجام بدی

1- J-TAG
نتیجه این روش اینکه شما دیگه کلا به دیسک های بازی نیازی نداری و میتونی بازیها رو از اینترنت دانلود کنی و با فلش انتقال بدی به ایکس باکس و بازی کنی و البته دیگه نمی تونی آنلاین (در شبکه لایو) بازی کنی

آموزش در تاپیک زیر
آموزش Jtag به روش RGH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- کپی خور کردن کنسول
با این کار همون اتفاقی که میخوای میفته یعنی ایکس باکس میتونه دیسک های کپی رو شناسایی و اجرا کنه

برای این کار باید ببینی کنسولت فت هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا اسلیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که به احتمال زیاد مال شما اسلیم هست

به هر حال اگه فت بود این مقاله بهت میگه چیکار کنی البته انگلیسی هست

اگه آموزش فارسی میخواستی لینک زیر
forum.b a z i center.com/thread2367
(فاصله ها رو حذف کن)

احتمالا باید عضو بشی تا لینک ها رو نشون بده

اگر هم کنسولت اسلیم باشه لینک های زیر به دردت می خوره

password: isaac clark

نکات: 1- چون روش ها تخصصی هستند ممکنه با انجام اشتباه دیگه بازیهای اورجینال رو هم نتونی بازی کنی و ایکس باکست خراب بشه
2- من زیاد وارد نیستم می تونی قبل انجام کار بگردی و آموزش های بهتری (حتی به صورت فیلم) پیدا کنی

موفق باشی