PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Sensation XE یا.....؟

registerfor
21-10-2012, 02:26
سلام
می خواستم گوشی بخرم انتظارم از گوشی نیز اجرای هر گونه برنامه ای و ساپورت نرم افزاری می باشد.

باتوجه به موارد فوق، به نظر شما HTC Sensation XE انتخاب خوبیست یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود دارد؟

با سپاس فراوان

h!tman
21-10-2012, 05:02
چه رنج قیمت ؟ با این وضع بازار هیچ قیمت ثابتی وجود نداره
اما با توجه به قیمت های قبلیش و حدود قیمت فعلیش،Galaxy nexus بهتره

milad_gasemi
21-10-2012, 12:05
دوست عزیز نکسوس به دلایل زیر:
1.سلطان آپدیت
2.صفحه خیلی با کیفیت
3.دوربین 5 اما بسیار با کیفیت حتی قابل رقابت با 8 مگاپیکسلی ها
4.سخت افزاری قوی
5.کیفیت بدنه خوب به جز درب پشتیش احساس میکنم یکم ضعیفه
6.مصرف باطری متوسط رو به بالا

registerfor
21-10-2012, 14:25
چه رنج قیمت ؟ با این وضع بازار هیچ قیمت ثابتی وجود نداره
اما با توجه به قیمت های قبلیش و حدود قیمت فعلیش،Galaxy nexus بهتره

با توجه به این که Sensation XE نهایتا به نسخه 4 اندروید آپگرید میشه. آیا گوشی Samsung Galaxy Ace 2 که به نسخه 4.1 آپدیت میشه و با قیمت کمتر (حدود 340 ) فروخته میشه، انتخاب بهتری نیست؟ گوشیهای Galaxy S Duos S7562 و I9070 Galaxy S Advance نیز به واسطه اینکه به نسخه 4.1 آپدیت میشن مدنظرم هستند.
قیمت هم بالاخره جزو آپشن های مهم هست. به طور مثال گوشی Sony Xperia ion LTE انتخاب خوبیه اما با قیمت حدود 190 گرونتر از Sensation XE عرضه میشود.
البته گوشی های Sony Xperia P و Samsung Galaxy Nexus نیز که شما فرمودید به نسخه 4.1 آپگرید میشن اما فاقد اسلات مموری کارت هستند. این عیب اینقدر محسوس هست که این 2 مدل را نادیده بگیریم؟
(به نظر شما فناوری NFC در انتخاب گوشی باید مد نظر قرار گیرد؟ گوشی HTC Sensation Xe و Samsung Galaxy S Duos S7562 فاقد این فناوری و گوشی های Samsung Galaxy Ace 2، Samsung I9070 Galaxy S Advance، Sony Xperia ion LTE، Sony Xperia P، Samsung Galaxy Nexus دارای این فناوری هستند.)

h!tman
21-10-2012, 14:41
گلکسی نکسوز از OTG ساپورت میکنه . میتونید با یک فلش کوچولو و یک کابل کوچولو مقدارش رو افزایش بدید
اما از نظر آپدیت،میشه گفت Galaxy nexus حداقل 3نسخه جلوتر هم آپدیت رو دریافت میکنه .
NFC هم چیزیه که کم کم داره جا میفته.زیاد روش دقت نکنید
Xperia p نسبت به نکسس هم سخت افزاری و هم نرم افزاری و هم کیفیت عقب تره! به نظرم قیمتش فوق العاده معقوله! با توجه به دلار که فرمودید

registerfor
21-10-2012, 20:42
گلکسی نکسوز از OTG ساپورت میکنه . میتونید با یک فلش کوچولو و یک کابل کوچولو مقدارش رو افزایش بدید
اما از نظر آپدیت،میشه گفت Galaxy nexus حداقل 3نسخه جلوتر هم آپدیت رو دریافت میکنه .
NFC هم چیزیه که کم کم داره جا میفته.زیاد روش دقت نکنید
Xperia p نسبت به نکسس هم سخت افزاری و هم نرم افزاری و هم کیفیت عقب تره! به نظرم قیمتش فوق العاده معقوله! با توجه به دلار که فرمودید
به نظر شما گالاکسی نکسوز ارزش این همه تفاوت قیمت رو داره؟ قیمت گالاکسی نکسوز 1300 و قیمت Xperia P حدود 960 هزار تومانه.
اما گاهی هست میبینی با کمی افزایش قیمت گوشی خیلی بهتری نصیبت میشه. مثلا میبینم گوشی Sony Xperia ion LTE گوشی فوق العاده ایه. اما قیمتش خیلی بالاتره از Xperia P (حدود 1430) یا HTC One S که خیلی گرونتره (1620). شما توی این رنج قیمت ها از 700 هزار تومان تا Xperia ion بهترین ها رو به ترتیب معرفی کنید.

h!tman
21-10-2012, 20:55
قیمتش فکر کنم 1200 باشه و نسبت به Xperia p که فکر کنم تومن شده! بله خیلی ارزش داره
تا رنج ION? یون فکر کنم قیمتش 1600باشه!:| ایرانه دیگه
تا اون رنج فقط به ذهنم One X میرسه! یا همین نکسس! دست کم نگیریدش.گوشی گوگله

registerfor
25-10-2012, 01:07
قیمتش فکر کنم 1200 باشه و نسبت به Xperia p که فکر کنم تومن شده! بله خیلی ارزش داره
تا رنج ION? یون فکر کنم قیمتش 1600باشه!:| ایرانه دیگه
تا اون رنج فقط به ذهنم One X میرسه! یا همین نکسس! دست کم نگیریدش.گوشی گوگله

تشکر از راهنمایی مفیدتان
نکته‌ی اصلی در انتخاب این گوشی‌ها این است که آیا نسبت به تفاوت قیمتی که بین آن‌ها وجود دارد برتری وجود دارد؟
با عنایت به مشاوره شما و تحقیقات خود به 5 گوشی زیر رسیدم.
دیدگاه خود را با توجه به انتظارات که اجرای برنامه‌ها و ساپورت نرم افزاری می‌باشد بیان نمایید که اقدام به خرید نمایم.
(از آنجایی که زود به زود اقدام به تعویض گوشی نمی‌کنم، نکته‌ی مهم دیگر با دوام بودن و با کیفیت بودن گوشی و قطعات آن برای چندین سال آینده ‌باشد)

Samsung Galaxy Nexus با قیمت 1250000 تومان
HTC One S با قیمت 1320000 تومان
Sony Xperia ion LTE با قیمت 1590000 تومان
HTC One X با قیمت 1630000 تومان
Samsung I9300 Galaxy S III با قیمت 1895000 تومان

با تشکر

ali_badline
12-11-2012, 18:22
منم كلا گوشي هاي خانواده HTC رو ترجيح ميدم به هرنوع ديگه. به نظر من اچ تي سي همه ي گوشي هارو رو دست زده.
خواستم يه نظري داده باشم در اين بين....

maziarzar
19-11-2012, 12:50
تنها اگه اهنگ زیاد گوش میدین وکیفیت صدا براتون مهمه سنسیشنایکس ای رو بگیرید
البته نکسوس هم کیفیت صداش عالیه ها
وگرنه همونطور که دوستان گفتن گلکسی نکسوس
همین الا برای نکسوس 4.1 اومده 4.2 رو نمیدونم اومده یانه ولی میاد
درضمن گوشیهای سونی که به4 اپدیت میشن بعضی هاشون مشکل پیدا میکنن
افت سرعت افت کیفیت دوربین و...