PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خـــریــد ســــیــنما خــانـــگــی 3 بعدی (3D) ... " چه برندی و مدلی؟؟"

S0R3N4
20-10-2012, 12:48
سلام به همگی...
راستش یکی از همکارام میخواد یه سینما خانگی بگیره...
خودش اطلاع زیادی نداشت که چی بخره...حتی برند خاصی هم مدد نظرش نبود...از من پرسید و منم بهش گفتم که بذار از دوستان بپرسم و بهت بگم...

یه سینما خانگی کامل میخواد(همراه سیستم و صوتی و تشکیلات کامل) که حتما 3 بعدی باشه...
قیمت هم تا سقف 2.5 بیشتر نشه(البته میدونم این روزا شدیدا همه چیز افزایش قیمت داره...آیا شامل حال سینماخانگی ها هم شده؟؟)
ابعادش تقریبا 40 اینچ باشه(حالا یه کم کوچیک تر و بزرگتر فرقی نداره)

کیفیت تصاویرش هم خوب و بالا باشه...:sq_8:

البته اینم اضافه کنم که با شناختی که از ایشون دارم؛یه چیز سگ جون میخواد که خوشگل و با کیفیت باشه..همین ... :sq_2:

یعنی اصلا براش مهم نیست که چه امکانات جانبی داشته باشه یا مثلا نرم افزار روش نصب بشه و از این مسخره بازیا به کارش نمیاد...مطئنم...پس ملاک همون 3 تا چیز اول...:sq_16:

راستش اول برند خاصی مد نظرش نبود...
من خودم مونیتور LG دارم شدیدا هم نسبت به قیمتهای این برند(تمامی محصولاتش) داره ازش راضی هم هستم...
ولی بعد از پرس و جو از چند فرد بی اطلاع (که گمون نکنم کلا در عمرشون 3 تا مونیتور 3 بعدی از نزدیک دیده باشن ایشون این روزا سامسونگ؛سامسونگ میکنه)
من خودم گوشیم LG هستش و دوربین عکاسیش 3 بعدی هست...:sq_6: بدون نیاز به عینک میشه فیلم و عکس های 3 بعدی رو دید توش...
الان نمایشگر های تو بازار هم اینطوری شدن یا هنوز,هنوزه نیاره به عینک دارن؟؟:sq_18:

حالا باز نظر شما چیه؟؟
چه برندی...؟و چه مدلی؟؟:sq_25:
لطفا قیمتهایی مدل هایی که معرفی میکنید هم برام بذارید...
یک دنیا تشکر

shamika
20-10-2012, 16:10
یه سینما خانگی کامل میخواد(همراه سیستم و صوتی و تشکیلات کامل) که حتما 3 بعدی باشه...
قیمت هم تا سقف 2.5 بیشتر نشه(البته میدونم این روزا شدیدا همه چیز افزایش قیمت داره...آیا شامل حال سینماخانگی ها هم شده؟؟)
ابعادش تقریبا 40 اینچ باشه(حالا یه کم کوچیک تر و بزرگتر فرقی نداره)

از شما با این سابقه این حرف بعید بود .
حتی قبل از تحریم ها هم با این مبلغ خرید خوبی ممکن نبود . حداقل 3500 بودجه میخواست .
خب حالا با اینکه خجالت میکشم بگم و با توجه به اینکه ساید بای ساید ال جی از 2700 شده 7600 ، برای یک سینمای خانگی معمولی دوستتون احتیاج به 5000 بودجه دارند .
گزینه های high end نیز لااقل نیاز 9000 تومن سرمایه دارند .

امید است که این نیز بگذرد و با سربلندی از این مانع سخت نیز گذر کنیم .

S0R3N4
20-10-2012, 16:37
به خدا من روحمم از قیمتا خبری نداره...
ایشون به من همچین چیزی گفتن...
حتی تلویزیون خالی هم این قیمتاس؟؟؟
بدون باند و مخلفات دیگش...

shamika
20-10-2012, 17:34
تلویزیون تنها ، در سایزهای کوچک مثل 40 با قابلیت پخش 3D با قیمت 2500 موجود است . قیمت بهتون نمیدم که شرمنده بشم چون روزانه قیمت میخورد .

S0R3N4
23-10-2012, 13:37
من با دوستم صحبت کردم و حرف شما رو بهش انتقال دادم
ظاهرا من کاملا بد متوجه شده بود...ایشون تلویزیون خالی میخواد...
نه پک کاملی از سینما خانگی
الان چیا پیشنهاد میدید؟

shamika
23-10-2012, 14:29
فکر کنم الان سری 6 سامسونگ انتخاب خوبی باشه .