PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه people در مترو ویندوز ۸

arman1133
20-10-2012, 01:09
من بعد از update کردن برنامه people در مترو ویندوز ۸ به مشکل خوردم . مشکل اینکه تا یکم تو این برنامه میچرخی و اطلاعات مربوط به اکانت فیس بوکتو چک میکنی هنگ میکنه و میاد بیرون.میخوام بدونم دیگران هم این مشکلو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sq_3:

Guidance
20-10-2012, 09:42
من بعد از update کردن برنامه people در مترو ویندوز ۸ به مشکل خوردم . مشکل اینکه تا یکم تو این برنامه میچرخی و اطلاعات مربوط به اکانت فیس بوکتو چک میکنی هنگ میکنه و میاد بیرون.میخوام بدونم دیگران هم این مشکلو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sq_3:
سلام دوست عزیز
چون هنوز اکتیویتور نهایی برای ویندوز 8 نیومده بهتر بود آپدیت نمی کردید. ممکنه چون ویندوزتون اکتیو نیست این مشکل براتون پیش اومده.

arman1133
20-10-2012, 14:19
سلام دوست عزیز
چون هنوز اکتیویتور نهایی برای ویندوز 8 نیومده بهتر بود آپدیت نمی کردید. ممکنه چون ویندوزتون اکتیو نیست این مشکل براتون پیش اومده.

والا دوست عزیز من با اسکایپ قانونی اکتیو کردم ویندوزم را. از شما این چنین مشکلی نداره؟ویندوزتون 32 بیتی یا 64؟

sir payman
20-10-2012, 16:52
برای من بسیاری از برنامه ها داخل مترو اینجوری میشه و میاد بیرون,حتی ویدئو هم اینطوری میشه.
چه قبل از اپدیت و چه بعدش این مشکلو داشتم و دارم
ویندوزمم 64بیتی هست

arman1133
21-10-2012, 11:53
برای من بسیاری از برنامه ها داخل مترو اینجوری میشه و میاد بیرون,حتی ویدئو هم اینطوری میشه.
چه قبل از اپدیت و چه بعدش این مشکلو داشتم و دارم
ویندوزمم 64بیتی هست

من هم با همین مشکلات روبرو شدم.عدم ناسازگاری که اینبرنامه با prox*fire داره به طوری که تا نصب میشه برخی از برنامه ها و بازی ها به محض اینکه داخلشون میری میپرند بیرون.برخی برنامه ها از جمله همین people به محض به روز رسانی از stor دچار مشکل شدن.قطع اینترنت به محض استفاده از V*P*N در مترو و........ مشکلات زیادی داره امیدوارم با اومدن نسخه اصلی این مشکلات حل بشه.