PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Power dvd 12

oooiuuu
19-10-2012, 18:53
برای دیدن فیلم های بلوری با برنامه Power dvd 12 چه تنظیماتی نیاز هست.حالت سینما مد این پلیر چگونه فعال میشه و چه کارایی دارد.

jafarian
19-10-2012, 22:55
سایت پایین از CyberLink توضیح داده به اینصورت که:20:

1: حالت Cinema mode انتخاب کنید با کلیک روی آیکن مورد نظر

2: گزینه Select Movie رو انتخاب بعدشم باز کردن پوشه دیسک برروی هارد دیسک انتخاب کنید

3: به مسیر فلدر دیسک برروی هارد درایور بروید که ذخیره شده

4: بعد کلیک کنید روی Restart بعدش که برنامه از نوع اجرا شد فیلم پخش کنید

How do I play back disk folders (Blu-ray 3D, Blu-ray, DVD) in the Cinema mode in CyberLink PowerDVD 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

oooiuuu
19-10-2012, 23:23
سایت پایین از CyberLink توضیح داده به اینصورت که:20:

1: حالت Cinema mode انتخاب کنید با کلیک روی آیکن مورد نظر

2: گزینه Select Movie رو انتخاب بعدشم باز کردن پوشه دیسک برروی هارد دیسک انتخاب کنید

3: به مسیر فلدر دیسک برروی هارد درایور بروید که ذخیره شده

4: بعد کلیک کنید روی Restart بعدش که برنامه از نوع اجرا شد فیلم پخش کنید

How do I play back disk folders (Blu-ray 3D, Blu-ray, DVD) in the Cinema mode in CyberLink PowerDVD 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.این کار برای تماشای فیلم از طریق دیسک های بلوری یا دی وی دی هست یا نه میشه این حالت برای فایل فیلم ذخیره شه تو هارد هم اجرا کرد؟

jafarian
19-10-2012, 23:42
ممنون.این کار برای تماشای فیلم از طریق دیسک های بلوری یا دی وی دی هست یا نه میشه این حالت برای فایل فیلم ذخیره شه تو هارد هم اجرا کرد؟

اینطورنوشته شده که Open disc folder on hard drive یعنی باز کردن پوشه دیسک که برروی هارد درایور ذخیره شده که همون مورد دوم میشه که شما میگین.

oooiuuu
21-10-2012, 20:52
اینطورنوشته شده که Open disc folder on hard drive یعنی باز کردن پوشه دیسک که برروی هارد درایور ذخیره شده که همون مورد دوم میشه که شما میگین.
من که فیلم ها رو با این برنامه پخش میکنم بعد که رو گزینه

Cinema mode میزنم هم تغییری ایجاد نمیشه

p30g
06-01-2013, 01:28
سلام
برای منم تغییری ایجاد نشد
بالاخره چطور باید فیلم بلوری رو با این برنامه اجرا کرد؟

Farjameh
07-01-2013, 10:04
فابلیت های این برنامه بستگی به سریال و کرکی داره که این برنامه رو باهاش فعال کردن. همچنین این برنامه دو نسخه Deluxe و Ultra داره که قابلیت هاش هم با هم فرق داره.
من PowerDVD Ultra 12 رو از روی مجموعه نرم افزاری 2013 کینگ پرند نصب کردم و حتی جالب اینه که بگم قابلیت 3D اون هم فعال هست و مشکلی برای اجرای DVD هم تاحالا نداشته.