PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صورت رو چطوری اصلاح میکنن که مو بهش نمیمونه؟

Soalziad
19-10-2012, 13:27
شاید این سوال من عجیب به نظر برسه ولی من واقعا میخوام بدونم و انجام بدم. من بالای 30 مدل تیغ دستی رو تا حالا امتحان کردم و بالای 3 یا 4 ماشین اصلاح رو ولی موضوع اینه که در نهایت صورت سفید سفید نمیشه.
میخوام ببینم مردم چیکار میکنن که صورتشون کامل اصلاح میشه؟ جادو میکنن؟ آقا یکی بخواد صورتش این شکلی اصلاح بشه و هیچ مو و چیزی بهش نمونه باید چیکار کنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] stra%29_3Alt1.jpg/220px-George_Clooney_66%C3%A8me_Festival_de_Venise_%28Mo stra%29_3Alt1.jpg)

عکس اول ایرانیه و عکس دوم خارجی.
با چه چیزی اصلاح صورت میکنن؟ ماده خاصی باید استفاده کرد؟ مگر غیر از تیغ و ماشین چیز دیگه هم هست؟

Arash4484
19-10-2012, 13:41
شاید این سوال من عجیب به نظر برسه ولی من واقعا میخوام بدونم و انجام بدم. من بالای 30 مدل تیغ دستی رو تا حالا امتحان کردم و بالای 3 یا 4 ماشین اصلاح رو ولی موضوع اینه که در نهایت صورت سفید سفید نمیشه.
میخوام ببینم مردم چیکار میکنن که صورتشون کامل اصلاح میشه؟ جادو میکنن؟ آقا یکی بخواد صورتش این شکلی اصلاح بشه و هیچ مو و چیزی بهش نمونه باید چیکار کنه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] stra%29_3Alt1.jpg/220px-George_Clooney_66%C3%A8me_Festival_de_Venise_%28Mo stra%29_3Alt1.jpg)
عکس اول ایرانیه و عکس دوم خارجی.
با چه چیزی اصلاح صورت میکنن؟ ماده خاصی باید استفاده کرد؟ مگر غیر از تیغ و ماشین چیز دیگه هم هست؟

1-خلاف کشیدن تیغ در هنگام اصلاح تاثیر داره(اصلا توصیه نمیشه، مو رو تخریب میکنه).

2-درمورد هنرپیشه‏ها و شخصیت ها و... گریم صورت میگیره، به صورت پودر و... زده میشه.

3- به طور کلی به ژنتیک پوست و مو هم برمیگرده، بعضیها بعد از اصلاح پوستشون سبز و بعضیها سفید میزنه...

cool11
19-10-2012, 14:54
اون دو مورد عکس شما به خاطر اینه که ریش هاشون سفید شده

کسایی که ریششون پرپشت و سیاهه هرچقدر هم از ته بزنن باز سفید سفید نمیشه و سیاهی پیاز مو مشخص می مونه

جوون تر هایی هم که صورتشون سفید میشه ریششون سیاه نیست (قهوه ای یا شایدم روشن تره)

از این به بعد به پیر مرد هایی که تراشیدن دقت کنید می بینید که اونها هم صورتشون سبز نیست به خصوص اگه پوستشون هم یه مقداری تیره باشه

shabnam1986
13-12-2012, 12:39
این عکس خودمه
روتوش موتوش هم نشده:n09::n09:

Iloveu-ALL
13-12-2012, 16:08
این کره ای ها چطوری که ریش ندارن ؟ یعنی به خاطر ژنتیکشونه؟!

Agame.Arash
13-12-2012, 16:18
از این تیغ یه بار مصرفا که سه تیغه روشونه استفاده کن ... من با کف ریش ژیلت میزنم هیچی روش نمیمونه ...

-Nikolas-
18-12-2012, 22:51
هیچ وقت صورتتون رو برعکس نتراشید پوست صدمه میبینه.
بعضی ها موهای صورتشون خیلی ضخیمه مثله کابله و خیلی هم سرعت رشدش زیاده یعنی امروز چپه تراشیدی تا فردا دوباره یکم رشد میکنه و بازم یه ته رنگه مشکی رو صورت هست یعنی رنگ پشت لب و چونتون کدرتر از پوست پیشونیتون خواهد شد... اون مجری های TV و کلا هرکی میخواد بیاد جلوی دوربین قبلش 10 مین رو صورتش کار میکنن که تمام سایه روشنو خالو ککومکو چروکو اون یزره ته ریش که تیره میزنه میره زیره لایه ای از گریم !!! و کلا توی هر چند صد هزار نفر تعداده کمی هستن که انقد حالو حوصله دارن که هر روز صورتشونو اصلاح کنن و کلی مواده ارایشی استفاده کنن تا چهرشون طوری دیده بشه که انگار اصلا ریشو سیبیل ندارن... به استثنایه کسایی که کلا موهای صورتشون بور.. کم پشت و نازوکه این افراد چپه تراش هم نکنن انگار صورتشون مویی نداره ... حالا نوع پوست و ژنتیک دیگه بماند.

majid322
18-12-2012, 22:59
خب این که معلومه بند میندازن صورتشون رو شما یه بار برو ارایشگاه بگو برات بند بندازه صورتت همینطوری میشه...البته من نمیدونم چه کاریه این کار.. مرد و ته ریشش.. :دی

senaps
18-12-2012, 23:13
خب این که معلومه بند میندازن صورتشون رو شما یه بار برو ارایشگاه بگو برات بند بندازه صورتت همینطوری میشه...البته من نمیدونم چه کاریه این کار.. مرد و ته ریشش.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش تیغ یا ژیلت رو برعکس میکشن...

majid322
18-12-2012, 23:15
داداش تیغ یا ژیلت رو برعکس میکشن...

بله اونم هست..ولی هیچی مثل بند نمیشه مطمئن باش..البته من خودم امتحان نکردم اصلا ولی دیدم کسایی که میندازن چه شکلی میشن...دلیلشم اینه که مو رو از ته و از زیر پوست میکشه بیرون..

-Nikolas-
19-12-2012, 02:18
خب این که معلومه بند میندازن صورتشون رو شما یه بار برو ارایشگاه بگو برات بند بندازه صورتت همینطوری میشه...البته من نمیدونم چه کاریه این کار.. مرد و ته ریشش.. :دی

بله اونم هست..ولی هیچی مثل بند نمیشه مطمئن باش..البته من خودم امتحان نکردم اصلا ولی دیدم کسایی که میندازن چه شکلی میشن...دلیلشم اینه که مو رو از ته و از زیر پوست میکشه بیرون..
ریـــــــــــشـــــو ســـیـبـــیـــلو بــــــــــنــــــــــــد بندازی؟؟؟!!!!
ریشو سیبیلیرو میشه بند انداخت که هنوز ضخیم نشده مثله نوجوونایه زیره 16/17 سال که موهای صورتشون کرکی هستش و قطور نشده نه ریشو سیبیله افراده بالغ که تفاوتی با سیم مفتول نداره با موچین 2 دستی زور میزنی بزور از جاش درمیاد بند که جایه خود داره ... موهای اطراف ابرو و پیشونیرو میشه اما ریشو سیبیل افراده بالغ عمرا ... اون TV هم که گفتم بیشتره کارشون کرم کاوره پوشش دهندس همین .... فکرشو بکن طرف 45 سالشه اومده توی رسانه حرف بزنه ببرن ریشو سیبیلشو بند بندازن :sq_6: