PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز millenium edition arabic (me)

rm_xxx2001
18-10-2012, 17:35
سلام

ببخشید اگر تاپیک رو در جای نامناسب زدم

من نیاز به سی دی وینوز ME عربی دارم ( حتما این عربی باشه که فارسی رو ساپورت کنه )

خیلی واجب و ضروریه

اگر کسی لینکش رو داره یا این که میتونه واسم آپ کنه ممنون میشم

مرسی:11:

hassan_sa
18-10-2012, 18:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar

rm_xxx2001
18-10-2012, 20:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar

مرسی ولی این به درد نمیخوره
قبلا دانلود کرده بودم

زبانش انگلیسی هم نیست چه برسه به عربی بودنش

:11:

jafarian
19-10-2012, 13:45
داخل سایت پایین بصورت تورنت یک لینک از همین ویندوز نسخه Me قرارداده ببینید بکارتون میاد قبلش باید برنامه µTorrent دانلود نصب کنید بعد فایل داخل همین سایت دانلود کنید سریالشم داخل سایت قرارداره:20:

Microsoft Windows Millennium Edition (Me) Greek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k)

rm_xxx2001
19-10-2012, 14:37
داخل سایت پایین بصورت تورنت یک لینک از همین ویندوز نسخه Me قرارداده ببینید بکارتون میاد قبلش باید برنامه µTorrent دانلود نصب کنید بعد فایل داخل همین سایت دانلود کنید سریالشم داخل سایت قرارداره:20:

Microsoft Windows Millennium Edition (Me) Greek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k)

دستتون درد نکنه

ولی این هم به دردم نخورد
این نسخه ی یونانی ی ویندوز me هستش

دوستان اگر کسی cd رو داره ممنون میشم ، فقط پوشه ی خود ویندوز me رو واسم زیپ کنه یه جایی آپ کنه

حجمش هم زیاد نیست ، تقریبا 150 mb میشه بدون زیپ
فقط حتما عربی یا فارسی باشه

مرسی

jafarian
19-10-2012, 15:20
ازلینک پایین ورژن iso این برنامه رو بهمراه کرک میتونید دانلود کنید البته قبلش برنامه µTorrent روی سیستم نصب کنید حجم فایلم 156.36 مگ هست.

Windows Me Iso + Crack RealMcCoy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rm_xxx2001
19-10-2012, 15:32
ازلینک پایین ورژن iso این برنامه رو بهمراه کرک میتونید دانلود کنید البته قبلش برنامه µTorrent روی سیستم نصب کنید حجم فایلم 156.36 مگ هست.

Windows Me Iso + Crack RealMcCoy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی

فقط مطمئنید این نسخه ی عربی هستش

تو این چند روز شاید 20 دانلود کردم
شارژ اینترنتم ته کشیده

jafarian
19-10-2012, 15:43
عربی که نزده بود جلوشم نه از یونانی چیزی نوشته بود نه روسی فقط همینی که قراردادم نوشته شده بود بهمراه کرک.

rm_xxx2001
19-10-2012, 15:49
عربی که نزده بود جلوشم نه از یونانی چیزی نوشته بود نه روسی فقط همینی که قراردادم نوشته شده بود بهمراه کرک.

پس احتمالا نسخه ی انگلیسیش باشه

با تشکر:11: