PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سـرویـس آپــلـود تـصـاویــر مـخـصـوص انـجـمـن هـای P30World

Meisam
18-10-2012, 10:00
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ...
همونطور که همه ی دوستان در جریان هستند یـکی از بـزرگترین مشکلاتی که ما در انجمن ها باهاش دست به گریبان هستیم
این بود که اعضای محترم نمیتونستند به راحتی تصاویری که قصد دارند در پست هاشون ازش استفاده کنند رو در جایی مطمئن
آپلود کنند، اکثر آپلود سنتر ها دردسر های خاص خودش رو داشته و مثلا تصاویر رو حذف کرده یا بعد از مدتی تصاویر رو با تصاویر
دیگر تعویض میکنند.
سرویس پیوست فایل در انجمن هم فقط برای کاربران فعال انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل دسترس بود و باز هم تعداد زیادی از دوستان برای آپلود
تصاویر با مشکل مواجه هستند ... هرچند سرویس پیوست فایل در انجمن همین حالا هم حجم زیادی از دیتابیس رو به خودش
اختصاص داده که باعث فشار به سرور در زمان بک آپ گیری میشه ...

هدف از این مقدمه چینی معرفی "سـرویـس آپــلـود تـصـاویــر مـخـصـوص انـجـمـن هـای P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

u p l o a d 7 2 4 . c o m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما چند نکته :
1- برای استفاده از این سرویس لازم است که وارد سایت upload724.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده و ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید.
2- برای ثبت نام از هر شناسه ای که تمایل دارید میتونید استفاده کنید ولی پیشنهاد میکنم برای راحتی از شناسه ی خودتون در انجمن استفاده کنید.
3- تصاویر آپلود شده در این وب سایت فقط و فقط قابلیت نمایش در انجمن های P30World رو دارد.

- سوال، اشکال و یا موضوعات مرتبط به این موضوع رو در همین تاپیک مطرح بفرمایید.

با تشکر
میثم
به نمایندگی از تیم مدیران انجمن های P30World

Pessimist
18-10-2012, 12:49
آقا فقط میتونم بگم دستتون درد نکنه که به فکر کاربرها هستید!
آپلود عکس واسه ما شده بود یه دردسر خیلی بزرگ که به لطف شما این مشکل هم حل شد!:12:

Ice Pain
18-10-2012, 13:06
عکس هایی که توی این سایت آپلود می‌شه رو فقط کاربران پی‌۳۰ورلد میتونند ببینند ؟

Mahdi/s
18-10-2012, 13:17
عکس هایی که توی این سایت آپلود می‌شه رو فقط کاربران پی‌۳۰ورلد میتونند ببینند ؟
اما چند نکته :
3- تصاویر آپلود شده در این وب سایت فقط و فقط قابلیت نمایش در انجمن های P30World رو دارد.

Ice Pain
18-10-2012, 13:21
اما چند نکته :

منظورم اینه که اگه لاگین نشی‌ نمی‌تونی ببینی‌ ؟ (افرادی که عضو نیستند نمیبیننند ؟)

Ghaioom
18-10-2012, 14:02

اگه اینطوریه به نظرم لازم نبود تو سایت ثبت نام بشه! بدون ثبت نام خیلی بهتر بود.

اگه من اینطوری فهمیده باشم:
مثلا لینک عکس رو یه جای دیگه بزاریم دیده نمیشه؟

Kesel
18-10-2012, 14:11
ای بابا سختش نکنین ! اگه می تونین عکس زیرو وقتی لاگین نیستین ببینین معلوم می ش دیگه !
ویرایش : امتحان کردم خیلی خوبم دیده می شه

انتقاد 1 : این سایت یک کم سرعت لودش پایینه . نمی تونین درستش کنین ؟
انتقاد 2 : چه فایده داره اگه یکی بتونه از این عکس هر جا دلش می خواد استفاده کنه . این عکس ها همه جا قابل نمایش هستند . این که فرمودید قابلیت نمایش نداره از لحاظ فنی نبود که ؟ یه تذکر دادید که جای دیگه استفاده نکنیم . درسته ؟ اگه بتونین از لحاظ فنی این قابلیت رو برای جاهای دیگه از بین ببرید ، اون خوب می شه

ممنون

orochi
18-10-2012, 14:18
باسلام.
ممنون از میثم جان که به فکر بچه های پی سی ورلد
هست.
زحمت کشیدی میثم جان ممنون.

حسین

Lord-Voldemort
18-10-2012, 14:22
خیلی خیلی کار خوبی کردین
اگه این همه تبلیغ نداشت بهتر بود ...!

jafarian
18-10-2012, 15:00
بابت راه اندازی سرویس ممنون برای من یک سئوال پیش اومده اونم اینکه عکسها چطوری بصورت کوچک مثل قبلا بتونیم قراربدیم چون الان من همچین گزینه ای رو از خودم ندارم مثب پیش نمایش باشه اون حالتی:20:

Kesel
18-10-2012, 16:17
بابت راه اندازی سرویس ممنون برای من یک سئوال پیش اومده اونم اینکه عکسها چطوری بصورت کوچک مثل قبلا بتونیم قراربدیم چون الان من همچین گزینه ای رو از خودم ندارم مثب پیش نمایش باشه اون حالتی:20:

منظورتون Thumbnail ​که نیست ؟ چون این گزینه رو داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vallio
18-10-2012, 17:19
مدیران عزیز لطف کنند و یه شرتکات هم براش بسازن ، حالا توی محیط انجمن یا توی ادیتور !

Pessimist
18-10-2012, 17:22
یه سوال که یادم رفت بپرسم:

این سایت چرا انگلیسیه؟
تو سامانه هم ثبت شده یا نه؟ اگه تو سامانه ثبت نشده باشه امکان فیل*تر شدنش زیاده و تا بیاد رفع فیل بشه حداقل یه هفته زمان میبره اونوقت این وسط امکان داره واسه پست هایی که عکسش تو این سایت آپلود شده باشه مشکل پیش بیاد!

Хоссейн
18-10-2012, 17:43
من عکسو فقط به صورت Thumbnail می تونم بذارم تو انجمن, کسی این مشکلو داره؟

F l o w e r
18-10-2012, 19:03
منظورم اینه که اگه لاگین نشی‌ نمی‌تونی ببینی‌ ؟ (افرادی که عضو نیستند نمیبیننند ؟)

سلام

لاگین بودن و نبودن مهم نیست / عکس ها فقط توی محیط پی سی ورد نمایش داده میشند
میتونید لینک عکستون رو برای کسی بفرستین ولی توی وبلاگ ها و سایت های دیگه قابل نمایش نیستند

یه سوال که یادم رفت بپرسم:

این سایت چرا انگلیسیه؟
تو سامانه هم ثبت شده یا نه؟ اگه تو سامانه ثبت نشده باشه امکان فیل*تر شدنش زیاده و تا بیاد رفع فیل بشه حداقل یه هفته زمان میبره اونوقت این وسط امکان داره واسه پست هایی که عکسش تو این سایت آپلود شده باشه مشکل پیش بیاد!

انگلیسی بودنش خیلی هم باعث به زحمت افتادن کاربرا نمیشه
فکر میکنم در درجه اول هدف راه اندازی خود سیستم بوده برای راحتی کاربران / سرفرصت میشه فارسی ش کرد

Kesel
18-10-2012, 20:37
سلام

لاگین بودن و نبودن مهم نیست / عکس ها فقط توی محیط پی سی ورد نمایش داده میشند
میتونید لینک عکستون رو برای کسی بفرستین ولی توی وبلاگ ها و سایت های دیگه قابل نمایش نیستند

انگلیسی بودنش خیلی هم باعث به زحمت افتادن کاربرا نمیشه
فکر میکنم در درجه اول هدف راه اندازی خود سیستم بوده برای راحتی کاربران / سرفرصت میشه فارسی ش کرد

ممنون از شما
من الان یک وبلاگ درست کردم . خیلی هم خوب نمایش داده می شه . شما نمی تونین ببینین ؟ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

orochi
18-10-2012, 21:56
چطور باید تصاویرت رو اپلود کنی تو اینجا؟
من ثبت نامم کردم نفهمیدم ثبت نام شدم
یا نه.

kiar
18-10-2012, 22:22
ممنون بابت زحمات شما انجمن به یه همچین سروسی نیاز داشت.
اما اگه دسترسی به این آپلود سنتر به سادگی پیوست کردن داخل خود سایت قابل دسترس بود عالی میشد مثل این میشد که قابلیت پیوست کردن برای همه کاربرا ممکن بشه این طوری دردسرش هم به حداقل میرسه.

Arash4484
18-10-2012, 23:39
ممنون از شما
من الان یک وبلاگ درست کردم . خیلی هم خوب نمایش داده می شه . شما نمی تونین ببینین ؟ :

بله دیده میشه...فکر میکنم اشکالی وجود داره...
برای اطمینان که عکس از کش مرورگر لود نشه (بر فرض اینکه لاگ‏این بودن منو تشخیص بده) با مرورگر دیگری که با اون به پی سی وارد نشدم امتحان کردم...

F l o w e r
18-10-2012, 23:46
ممنون از شما

اطلاع دادم .. پیگیری میشه

jafarian
18-10-2012, 23:50
منظورتون Thumbnail ​که نیست ؟ چون این گزینه رو داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست عزیز بابت توضیح اما منظور من این بود که قبلا درکنار اینکه میتونستیم url عکس به همین شیوه ای که الان قرارداده شده وارد کنیم درکنارش قادر به انجام اینکاربودیم که عکس از روی سیستم خودمون بصورت مستقیم آپلود کنیم بطور مثال نمونش داخل تاپیک پایین هست اگر همون شیوه قبلی هم درکنار این شیوه قرارداده شود که عالیه.

A M ! N
18-10-2012, 23:57
ممنون دوست عزیز بابت توضیح اما منظور من این بود که قبلا درکنار اینکه میتونستیم url عکس به همین شیوه ای که الان قرارداده شده وارد کنیم درکنارش قادر به انجام اینکاربودیم که عکس از روی سیستم خودمون بصورت مستقیم آپلود کنیم بطور مثال نمونش داخل تاپیک پایین هست اگر همون شیوه قبلی هم درکنار این شیوه قرارداده شود که عالیه.

مهدی جان بعد از تاسیس آپلود سنتر اختصاصی اون ویژگی برداشته شد.

اما یه راه دیگه :

اول به ویرایشگر پیشرفته برو و بعد از ضمیمه ی فایل استفاده کن و آدرس عکست رو بده.

:)

*Forgotten*
19-10-2012, 09:42
عکسا چند وقت رو سرور میمونن؟

orochi
19-10-2012, 09:42
اگه جواب بنده رو هم بدین ثواب داره

Lord Farshad
19-10-2012, 10:56
درود.

والا فکر میکنم هدف از راه اندازی این بوده که همین مشکل حل بشه، چون :

همونطور که همه ی دوستان در جریان هستند یـکی از بـزرگترین مشکلاتی که ما در انجمن ها باهاش دست به گریبان هستیم
این بود که اعضای محترم نمیتونستند به راحتی تصاویری که قصد دارند در پست هاشون ازش استفاده کنند رو در جایی مطمئن
آپلود کنند، اکثر آپلود سنتر ها دردسر های خاص خودش رو داشته و مثلا تصاویر رو حذف کرده یا بعد از مدتی تصاویر رو با تصاویر
دیگر تعویض میکنند.

پس میشه گفت زمان نگهداری فرتورها (تصاویر) همیشگی هست.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

F l o w e r
19-10-2012, 11:02

همیشگی هستن ..

اگه جواب بنده رو هم بدین ثواب داره

ورود :

Log in < upload724.com > وارد کردن یوزر نیم و پسوردی که ثبت نام کردید > Log in

آپلود :

از قسمت Home

Browse > انتخاب عکس مورد نظرتون > Start Uploading

orochi
19-10-2012, 11:11
خب چرا همچین ارور میده؟

F l o w e r
19-10-2012, 11:36
خب چرا همچین ارور میده؟

دوباره امتحان کنید
اگه یوزر و پسورد رو صحیح وارد می کنید و این پیغام رو میده ، پس ثبت نشده .. دوباره ثبت نام کنید

adrenalin
19-10-2012, 12:20
سلام به به مبارک باشه
خیلی خوب شده بیشتر به نفع خوده سایت هست واسه جابه جایی ها و بک اپگیری خیلی سایت جلو میندازه
اون زمان که ما اومدیم اینجا یه اپلود سنتر به اپلودبازار هم بود ولی بعد یه مدت دیگه ندیدیمش
ولی در کل ممنون

ata.royalfalcon
19-10-2012, 13:40
سلام .
میخوام با این یوزر ata.royalfalcon ثبت نام کنم که پیغام زیر ظاهر میشه . چرا ؟؟

A M ! N
19-10-2012, 14:01
سلام .
میخوام با این یوزر ata.royalfalcon ثبت نام کنم که پیغام زیر ظاهر میشه . چرا ؟؟

درود..
کاراکتر نقطه قابل قبول نیست.

Layken
19-10-2012, 15:42

من هم با این موضوع موافقم امکان اپلود مستقیم خیلی کارمو راحت تر کرده بود و سریع می تونستم عکس هارو وارد پستم کنم
این سیستم اپلودر انجمن خیلی عالیه ولی مدل قبلی بخش Insert Image اگه برگرده خیلی عالی تر میشه

Reza31001
19-10-2012, 19:06
1- تشکر؛ حرکت به جا و مناسبی بود
2- یه راهکاری بذارید که دسترسی بهش سریعتر باشه مثلا تو ادیتور یه گزینه باشه برای دسترسی به سایت
3- نمیدونم فقط مشکله منه یا نه ولی هربار که به سایت میرم باید log in کنم یعنی گزینه ای مثل remember me نداره

Lord Farshad
19-10-2012, 22:42
3- نمیدونم فقط مشکله منه یا نه ولی هربار که به سایت میرم باید log in کنم یعنی گزینه ای مثل remember me نداره

یه جورایی انگار کوکی نداره ؛ یه همچین چیزی ، چون
این مشکل رو منم دارم ، الان که دوباره سیستم رو ریستارت کردم و خواستم به آپلودسنتر برم ؛ دیدم که باز میگه وارد شو/ثبت نام کن .

B3HZ@D
19-10-2012, 23:49
درود
با تشکر از مدیران بابت آپلودسنتر

میخواستم بدونم حجمی که برای هر کاربر برای آپلود در نظر گرفته شده محدوده یا این که بصورت نامحدود میتونیم استفاده کنیم ؟
اگه یک Shortcut هم به نوار ابزار اضافه بشه برای دسترسی آسان تر خیلی بهتر و به صرفه تر میشه :31:

ممنون

F l o w e r
20-10-2012, 01:15
درود
با تشکر از مدیران بابت آپلودسنتر

میخواستم بدونم حجمی که برای هر کاربر برای آپلود در نظر گرفته شده محدوده یا این که بصورت نامحدود میتونیم استفاده کنیم ؟
اگه یک Shortcut هم به نوار ابزار اضافه بشه برای دسترسی آسان تر خیلی بهتر و به صرفه تر میشه :31:

ممنون
سلام

نامحدود هست

Pessimist
20-10-2012, 12:36
منم ثبت نام کردم تنها مشکلی که میبینم همون نگه نداشتن پسوردها هست(نداشتن کوکی) اگه این مشکل حل بشه واقعا عالی میشه!

amirpers
21-10-2012, 03:22
من یه مشکل دیگه دارم.
نمی دونم چرا این سایت برام خیلی خیلی کند و دیر باز میشه.
همه سایتها سریع باز میشن غیر این سایت. با فایرفاکس و گوگل کروم امتحان کردم.

kiar
21-10-2012, 19:10
من یه مشکل دیگه دارم.
نمی دونم چرا این سایت برام خیلی خیلی کند و دیر باز میشه.
همه سایتها سریع باز میشن غیر این سایت. با فایرفاکس و گوگل کروم امتحان کردم.

بازم مال شما باز میشه ولی من خیلی وقتا اصلا نمیتونم بازش کنم اما وقتی باز شد سرعتش خوبه.
امیدوارم این مشکل برطرف بشه.

SamGun
21-10-2012, 22:32
یه لحظه یاده دردسر های انجمن کنسول ها افتادم که واقعا چه مصیبتی میکشیدیم برای پیدا کردن یک Server پایدار که به صورت آرشیو آموزش های تصویری رو داشته باشیم و واقعا کابوسی بود که خوشبختانه درست شد

مرسی میثم عزیزم

hamid_diablo
21-10-2012, 22:48
سلام

من وارد رجیستر میشم.نام کاربری و پس رو میزنم.قسمتی هست که باید حروفی رو بزن......

دو قسمت داره واسه من.یکی تعدادی حروف و یکی هم عدد 3 رقمی .کدومشو باید تو کادر بزنم؟

به بزرگی و کوچیکی حروف حساسه؟

مهندس الهه
22-10-2012, 01:32
سلام

من وارد رجیستر میشم.نام کاربری و پس رو میزنم.قسمتی هست که باید حروفی رو بزن......

دو قسمت داره واسه من.یکی تعدادی حروف و یکی هم عدد 3 رقمی .کدومشو باید تو کادر بزنم؟

به بزرگی و کوچیکی حروف حساسه؟

هر دو تا رو
سینستیو نیست
یعنی حساس نیست

hp722
22-10-2012, 16:08
سایت آپلود برای من باز نمیشه

Lord Farshad
22-10-2012, 19:08
سایت آپلود برای من باز نمیشه

شاید مشکلش موقتی بوده ؛ نمیدونم مشکلتون هنوز ادامه داره یا خیر اما (الان) باز میشه.

B3HZ@D
23-10-2012, 07:00

درود
این قسمتی رو که مشخص کردم هیچ لینکی قرار نداره که بخوایم روی اون کلیک کنیم.
مشکل از منه یا از جای دیگه ؟!

Lord Farshad
23-10-2012, 07:55
درود
این قسمتی رو که مشخص کردم هیچ لینکی قرار نداره که بخوایم روی اون کلیک کنیم.
مشکل از منه یا از جای دیگه ؟!

درود.

بهزاد جان ، منم ابتدا فکر کردن هایپرلینک نیست (حدس هم میزنم که امکان نمایشش نباشه) ؛ اما شما روی همون خطی که: نوشته جهت آپلود تصاویر ... کلیک کن ، میبینی که آپلودسنتر توی یه صفحه ی جدید باز میشه.

mohammad hamed
25-10-2012, 14:00
واقعا یه همچین چیزی لازم بود
دستتون درد نکنه

Amir Hossein
28-10-2012, 12:22
سلام
میخوام یه عکس 2 مگابایتی آپ کنم

The file 1.jpg is not a true image and therefore could not be uploaded.

چرا گیر میده؟

omid-p30
30-10-2012, 15:15
دوستان برای مشکل ذخیره نکردن یوزر و پسورد راهی نیست ؟

omid-p30
05-11-2012, 17:45
دوستان برای مشکل ذخیره نکردن یوزر و پسورد راهی نیست ؟

دوستان دیگه کسی سر نمیزنه به این تاپیک ؟

Arash4484
09-11-2012, 05:18
سلام،
1-متاسفانه خیلی از مواقع سایت داونه (برای مثال در زمان ارسال این پست)
2-مدت زمان ماندگاری کوکی‏ها خیلی پایینه و سریع لاگ اوت میشه....خیلی بهتر میشد مثل انجمن بطور کلی دایمی بود.

A M ! N
16-11-2012, 18:19
درود.
به نظر میرسه عمر کوکی ها بیشتر شده شایدم دائمی شده. آپلودر دیگه لاگ اوت نمیکنه.

B3HZ@D
16-11-2012, 19:29
برای من همچنان مثل گذشته است و تغییری نکرده !

A M ! N
16-11-2012, 21:18
من آخرین باری که یوزر پسورد وارد کرده بودم فک کنم دو روز پیش بود. هنوز بخوبی کار میکنه.

ویندوز 8
مرورگر : ف.ف ورژن 16.0.2

Pessimist
17-01-2013, 21:57
یه مشکلی که من دارم اینه که الان یکی دو روز هست نمیتونم لاگین کنم و کلا قسمت لاگین کار نمیکنه! اگه امکانش هست حتما درستش کنید چون زیاد از آپلودسنتر پی سی ورد استفاده میکنم مرسی

piishii
18-01-2013, 00:10
سلام
عمر کوکی ها همونطور که دوستان گفتن بسیار کوتاست یک آپلود میکنی 2 دقیقه بعد ریترن میزنی باید دوباره لاگین شی !
پسوورد سیو نمیشه ! باید هر دفعه یوزر پسوورد رو دستی بزنی یوزر سیو میشه ولی پسوورد نه
اکثر اوقات هم که دوستان گفتند سرور داون هست یا تایم اوت خفنی داره که لودش وحشتناک طول میکشه