PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Virtual Box

Tom Clancy's
17-10-2012, 23:30
سلام دوستان
من وقتی میخوام ویندوز نصب کنم روی Virtual Box نصب ویندوز که تموم میشه ریست میشه دوباره برمیگرده به صفحه ای که برای ورود اطلاعات (Name , Organ....)
کسی همچین مشکلی نداشته؟!

jafarian
18-10-2012, 16:08
من که تابحال همچین مشکلی رو با virtual box نداشتم شما اگر سرعت اینترنتتون بالا باشه ازبرنامه جایگزینش به اسم vmware workstation میتونید استفاده کنید وگرنه اگر برنامه در حد virtual box بخوام پیشنهاد بدم که نصب کنید از VMware Player میتونید استفاده کنید طرزکارشم زیاد فرقی با virtual box نداره:20:

VMware Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tom Clancy's
18-10-2012, 18:57
من که تابحال همچین مشکلی رو با virtual box نداشتم شما اگر سرعت اینترنتتون بالا باشه ازبرنامه جایگزینش به اسم vmware workstation میتونید استفاده کنید وگرنه اگر برنامه در حد virtual box بخوام پیشنهاد بدم که نصب کنید از VMware Player میتونید استفاده کنید طرزکارشم زیاد فرقی با virtual box نداره:20:

VMware Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی وقته که از VmWare Workstation استفاده میکنم،منتها میخواستم این برنامه رو هم یه تست بکنم،چون شنیدم سرعتش به مراتب بالاتر از vm هست !
یکی از مشکلاتی هم که دارم با vm اینه که نمیتونم تو ویندوز برنامه تحت Command Prompt رو به صورت Full Screen اجرا کنم !!

jafarian
18-10-2012, 23:54
درمحیط VMware Workstation هم قادر به تغییر سایز همین پنجره cmd هستین شما میبایست روی نوار بالای پنجره کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید از اون کادری که مشخص کردم قادر به تغییر سایز پنجره هستین .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tom Clancy's
19-10-2012, 00:44
درمحیط VMware Workstation هم قادر به تغییر سایز همین پنجره cmd هستین شما میبایست روی نوار بالای پنجره کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید از اون کادری که مشخص کردم قادر به تغییر سایز پنجره هستین .

این کارو هم انجام داده بودم دوست عزیز منتها از همون سایز اصلی خود CMD بیشتر نمیشه اصلا!!

jafarian
19-10-2012, 00:56
من خودم برنامه VMware Workstation ورژن 9 روی سیستم دارم با همین راه راحت سایزش تغییر دادم شما یکدور ویندوز روی VMware پاک کنید بعدش از نوع ویندوزش نصب کن ببین بازم قادر به تغییر سایز پنجره cmd هستین یا که نه چون از من که به راحتی تغییر کرد.

Tom Clancy's
19-10-2012, 18:20
من خودم برنامه VMware Workstation ورژن 9 روی سیستم دارم با همین راه راحت سایزش تغییر دادم شما یکدور ویندوز روی VMware پاک کنید بعدش از نوع ویندوزش نصب کن ببین بازم قادر به تغییر سایز پنجره cmd هستین یا که نه چون از من که به راحتی تغییر کرد.

شما روی چه ویندوزی این کارو انجام میدید ؟!
من روی ME و 2000 و XP تست کردم نشد،اگر هم بزرگ بشه سایز صفحه، تغییری در سایز فونت ایجاد نمیشه و با همون سایز میاد وسط صفحه دوباره !
البته من ورژن 7 رو دارم، خواستم برم 9 رو از سایت خودش دانلود کنم که دیدم متاسفانه...

jafarian
19-10-2012, 22:58
شما روی چه ویندوزی این کارو انجام میدید ؟!
من روی ME و 2000 و XP تست کردم نشد،اگر هم بزرگ بشه سایز صفحه، تغییری در سایز فونت ایجاد نمیشه و با همون سایز میاد وسط صفحه دوباره !
البته من ورژن 7 رو دارم، خواستم برم 9 رو از سایت خودش دانلود کنم که دیدم متاسفانه...

من روی xp هم تست کردم به همون صورته بصورت تمام صفحه نمایش میده شما تنظیمات طبق شکل پایین انجام بدین داخل کادر بطور مثال اون اندازه هایی که من وارد کردم وارد کنید.