PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور کارت گرافیک ATI

vosh
17-10-2012, 12:50
از سایتِ AMD درایورِ مخصوصِ ویندوز 8 رو هم دانلود کردم ولی هنگامِ اجرا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل کجا ست؟

jafarian
17-10-2012, 14:50
روش پایین برین طبق مراحلی که توضیح میدم:20:

مرحله اول

تمامی برنامه های ati رو کلا ببنیدین چه از سربرگ services چه سربرگ processes در تسک منیجر برای سربرگ services اگر سرویس مورد نظر درحالت run هست روش کلیک راست گزینه Stop انتخاب کنید

مرحله دوم

فایل پایین بسته به نوع سیستم عامل که 32 یا که 64 بیتی باشه دانلود نصب کنید

32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله سوم

برنامه Microsoft Installer CleanUp Utility از پایین دانلود کنید بعد با این برنامه اقدام به حذف catalyst روی سیستم کنید

Microsoft Installer CleanUp Utility ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله چهارم

برنامه CC Cleaner از پایین دانلود کنید با این برنامه چند باز اقدام به پاکسازی سیستم کنید وهمچنین رجیستری رو یکبار ترمیم کنید امکان داره چند بار نیازبه همین عمل پاکسازی با این برنامه داشته باشین

CC Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : همچنین اینکار درمحیط safe mode هم انجام بدین

این موارد داخل سایت پایین مطرح کرده چند تا روش دیگه هم قرارداده که این بهترین روشی که گفته شده

How to fix "Catalyst Install Manager has stopped working" – Resolved ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
18-10-2012, 00:35
اگر که با اون روش بالا رفع مشکل نشد این روش برین

کلیدهای Windows+X بزنید بعدشم از منویی که باز میشه گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

انتخاب کنیدداخل پنجره ای که باز میشه به این مسیر پایین بطور مثال که درایور Ati شما از حالت فشرده خارج شده برین

بعدش همین مسیر از پنجره windows explorer وقتی که به مسیر مورد نظر رفتین با موس کپی بگیرین از روش با موس اونجا paste اینترکنیدبعد تایپ کنید تو خط فرمان بعدی

اینتر کنیدبعدم این دستور پایین وارد اینتر کنید بعد که کارش به اتمام رسید درایور نصب سیستم ریستارت کنید

همین دستورها روداخل سایت پایین بصورت شکل مشخص کرده

ATI Catalyst Install Manager has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vosh
18-10-2012, 11:11
مرسی از شما دوستِ عزیز!
مشکلِ من حل شد منتها نه از راهِ اولي که گفتید.
ضمناً برایِ رفعِ ابهام از روشِ دومِ شما باید بگم دوستان در خطِ فرمان باید چنین چیزي تایپ کنن:

که در این فرمان منظور از Bin، همون فولدرِ bin32 یا bin64 در آدرس هست. مثلاً:

بعد خودِ خطِ فرمان می‌نویسه:

شما هم فقط تایپ کنید:

مشکلِ من این‌طوري حل شد.

jafarian
18-10-2012, 14:38
خب منم که اشاره کردم که باید این مسیر از داخل پنجره اکسپلورر کپی کنید بعدشم داخل پنجره cmd با موس paste وارد اینتر کنید همون روشی که داخل سایت اشاره کردم منم برای شما قراردادم منظور از bin 32 درایور 32 بیتی میشه اون یکی هم که 64 بیتی یک روش ساده ترم برای شماهم بود که دراون میبایست فقط درایور ati با برنامه driver fusion پاک کنید بعدشم این برنامه VC 2005 Redist رو از سایت مایکروسافت دانلود نصب میکردین.

FiX ATI Catalyst Install Manager has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenking
27-10-2012, 00:07
بچه ها من تازه نصب کردم اکتیو هم کردم
ولی درایور گرافیک رو که نصب کردم فعال نمیشه !
یعنی توی سون روی صفحه راست کلیک میکردم اولین گزینه catalyst بود که میتونستم کارت گرافیک رو چنج کنم ولی توی ۸ وقتی میزنم روش ارور میده
و مثلا finger print برنامشو که نصب کردم باز نمیشه و ارور میده
مگه نگفتن هرچی روی ۷ نصبشده روی اینم نصب میشه پس کو !!
تازه نسخه نهایی نصب کردم مثلا !
لپتابم هم گرافیکش یکیش intel 3000 هست اونیکیشم Amd 6770هست

این روش هام جواب نداد
درایورهاشم واسه ویندوز 8 دانلود و نصب کردم بازم نشد

jafarian
27-10-2012, 00:44
بچه ها من تازه نصب کردم اکتیو هم کردم
ولی درایور گرافیک رو که نصب کردم فعال نمیشه !
یعنی توی سون روی صفحه راست کلیک میکردم اولین گزینه catalyst بود که میتونستم کارت گرافیک رو چنج کنم ولی توی ۸ وقتی میزنم روش ارور میده
و مثلا finger print برنامشو که نصب کردم باز نمیشه و ارور میده
مگه نگفتن هرچی روی ۷ نصبشده روی اینم نصب میشه پس کو !!
تازه نسخه نهایی نصب کردم مثلا !
لپتابم هم گرافیکش یکیش intel 3000 هست اونیکیشم Amd 6770هست

این روش هام جواب نداد
درایورهاشم واسه ویندوز 8 دانلود و نصب کردم بازم نشد

این روشها در صورتی جواب میده که شما همین ارور دریافت کنید ازیکی شما بنظرم اروری که میگیرین کلا جدا از این قضیه شما یک عکس از اروری که دریافت میکنید برای گرافیک کامل اینجا آپلود کنید برای آپلود هم از سایت پایین میتونید استفاده کنید .

upload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mafia00
29-11-2012, 12:38
سلام دوست عزیز
اقا من ویندوز 7 نصب کردم موقع ای که میخوام Catalyst اجرا میکنم amd vision engin اجرا میشه (عکس هم گذاشتم)
چند تا درایور تا حالا نصب کردم بازم جواب نداد
قبلا Catalyst کامل اجرا میشد تنظیم دور فن و ... بود
ممنون منتظرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pmd2000
27-10-2015, 18:26
من مشکل دارم ویندوز عوض شده همه درایور ها نصب شدن اما گرافیک نه ه بازی هم نصب میکنم موقع اجرا ارور میده مدلی که از سیستم گرفتم اینو داده حالا کدوم نسخه گرافیک مال اینه من دانلود کنم --------------- Display Devices --------------- Card name: Standard VGA Graphics Adapter Manufacturer: (Standard display types) Chip type: ATI RADEON III DAC type: 8 bit Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_5159&SUBSYS_02021787&REV_00 Display Memory: n/a Dedicated Memory: n/a Shared Memory: n/a Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (1Hz) Monitor Name: LG W1943(Analog) حالا ممنون میشم کمکم کنید منتظرم

pmd2000
27-10-2015, 18:28
من مشکل دارم ویندوز عوض شده همه درایور ها نصب شدن اما گرافیک نه ه بازی هم نصب میکنم موقع اجرا ارور میده مدلی که از سیستم گرفتم اینو داده حالا کدوم نسخه گرافیک مال اینه من دانلود کنم Card name: Standard VGA Graphics Adapter Manufacturer: (Standard display types) Chip type: ATI RADEON III حالا ممنون میشم کمکم کنید منتظرم