PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای ویرایش گروهی لینکها

ramingsm
16-10-2012, 11:59
سلام دوستان خسته نباشید
حدود 1000 تا لینک از آپلودباز دارم که میخوام انتقال بدم به سروری دیگه ولی مشکل اینه که برای انتقال باید در لینکها تغییر ایجاد کنم به این شکل
لینک اصلی اینجوریه که از آپلوباز استخراج میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که نیازه که اون قسمت های رنگی شده حذف بشه ولینک به صورت زیر در بیاد

حالا میخوام ببینم نرم افزاری هست که این کار را انجام بده؟
در صورتی که نیست یه نرم افزار معرفی کنید که حداقل لینک را به این صورت در بیاره

دقت کنید که چون اون قسمت آخر لینک اصلی که مربوط به حجم فایل میشه برای هر فایل متفاوته پس نرم افزارهای find & replace اینجا به کار نمیاد
برای مثال حدود 20 تا از لینکا این شکلیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

ramingsm
16-10-2012, 18:22
دوستان نبود؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

شـیـفــو
16-10-2012, 20:30
سلام
لینک ها رو از اکانت خودتون برداشتید ؟

ramingsm
16-10-2012, 22:18
سلام
لینک ها رو از اکانت خودتون برداشتید ؟
بله چطور؟...

شـیـفــو
16-10-2012, 22:58
این لینکی که از یه فایل دارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]katate dori ai hanmi_ kote gaeshi_.rar - 1.5 MB

قسمت قرمز لینک اصلی که باید دانلود بشه و قسمت آبی نام حجم فایل هست ، پس برای انتقال یا دانلود به قسمت آبی نیاز نداریم .

طبق عکس زیر فایل هاتونو انتخاب کنید ، گزینه قرمز رنگ رو بزنید ، در صفحه باز شده لینک های بخش سبز رو کپی و در وردآفیس بیارید .
( قسمت آبی رنگ نیاز نیست ، لینک های آبی رنگ همراه نام و حجم فایل هستند )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی ورد در قسمت replace عنوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با username:password@[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جایگزین کنید .

ramingsm
16-10-2012, 23:09
این لینکی که از یه فایل دارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]katate dori ai hanmi_ kote gaeshi_.rar - 1.5 MB

قسمت قرمز لینک اصلی که باید دانلود بشه و قسمت آبی نام حجم فایل هست ، پس برای انتقال یا دانلود به قسمت آبی نیاز نداریم .

طبق عکس زیر فایل هاتونو انتخاب کنید ، گزینه قرمز رنگ رو بزنید ، در صفحه باز شده لینک های بخش سبز رو کپی و در وردآفیس بیارید .
( قسمت آبی رنگ نیاز نیست ، لینک های آبی رنگ همراه نام و حجم فایل هستند )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی ورد در قسمت replace عنوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با username:password@[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جایگزین کنید .
مشکل اینه که اگه به روش شما عمل بشه فایل به اسم uqyhwcxhyavx انتقال پیدا میکنه و اسمش اشتباه میشه ولی با اون روشی که گفتم اسم فایل درست منتقل میشه
پس باید یه روشی برای اون حالت پیدا کنم

شـیـفــو
17-10-2012, 00:21
درست میگید ، این مشکل رو داره .
یه راه حل ، اون تیک گزینه دایرکت لینک رو بزنید ، لینک ها رو وارد آی.دی.ام کرده بعد یه خروجی تکست ازشون گرفته ، سپس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@ جایگزین کنید .
چون تغییر آی.پی فعلا جزو محدودیت های آپلودباز نیست ، شما این کارو تست کنید ان شاالله که جواب بده .
برای اینکه لینک ها رو وارد ای.دی.ام کنید ، اول مثل همون عکس یه خروجی بگیرید از فایل هاتون بعد همرو سلکت کنید دانلود توسط ای.دی.ام رو بزنید .
(" من یه مشکل تقریبا مشابه داشتم خیلی اذیت شدم برای همین درکتون میکنم ")

behzadshams
17-10-2012, 00:43
سلام
مشکلت حل شد یا نه؟
اگر نه در صورت امکان لینکها رو بریز توی یه فایل تکست تا برات تبدیل کنم.

اگرم نمیخوای لینکها رو بزاری بگو تا برات توضیح بدم.

ramingsm
19-10-2012, 01:07
مشکل با برنامه idm ultra edit حل شد
عجب برنامه ی کاملیه خداییش