PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای از بین پاک کردن

sansa
15-10-2012, 21:37
کمک برای از بین پاک کردن >>>>>>>>>> عکس <<<<<<<<<<<<<<<<<<< پیش نمایش ودیو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من هر موزیک ودیو یا کنسرتی که دانلود میکنم . وقتی که میخوام ببینمش به جای اینکه پیش نمایش (عکس ودیو ) رو ببینم . عکس کوچیک سایتی که ازش دانلود کردم رو میبینم .

دقیقا مثل عکس البوم هست با این تفاوت که برای ودیو هستش . حالا چجوری این عکس رو از ایکون پیش نمایش ودیو پاک کنم ؟

حالت عادی که عکس خود ودیو هست مثل عکس زیر هستش :

عکس سمت راست عکس تبلیغاتی سایتی که ازش ودیو دانلود کردم . و عکس سمت چپ عکس بدون عکس سایت هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو رو خدا کمک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
16-10-2012, 14:38
شمابرنامه VideoPad Video Editor ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم نصب اجراش کنید بعداز منوی File موجود دربرنامه گزینه Register Software رو انتخاب کنید بعد از طریق کیجنی که داخل همون فایلی که قراردادم برنامه رو رجیستر کنید بعد فایل تصویری خودتون به داخل این برنامه Add کنید بعد طبق شکل پایین به داخل اون نوارپایینی با موس درگ کنید بعد که درگ شد عکس اول فیلم طبق شماره 1 اون قسمتی که مشخص کردم میتونید از اونجا حذفش کنید یا طبق شماره 2 روی همون عکس که اول فیلم هست کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید بعدشم که عکس حذف شد طبق شماره 3 روی گزینه موردنظر کلیک کنید داخل پنجره ای که باز میشه طبق شماره 4 به سربرگ مورد نظر برین طبق شماره 5 فرمت فایل تصویری خودتون که میخواین سیو کنید مشحص کنید همچنین مسیرش طبق شماره 6 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تافایل ذحیره شود:20:

VideoPad Video Editor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sansa
16-10-2012, 19:01
وقاعا ممنونم . خدا خیرتون بده دستت درد نکنه

مشکلم حل شد. یک مدیر مثل شما تو هر انجمنی باشه اون انجمن جزو بهترین ها میشه

ممنون داداشم.