PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی و مشاوره درباره ...

محمدرضادولتی
15-10-2012, 11:59
ویندوز 7 روی سیستم نصب است و به هیچ عنوان نمیشه و نباید این 7 پاک شود بنا به دلایل امنیتی
و یه دستگاه پوس که باید روی ویندوز اکس پی نصب شه و میخوام ببینم میشه آیا ویندوز 7 جاش بمونه و من اکس پی رو نصب کنم و دارای دو ویندوز باشه؟؟؟؟
اینم میدونم که وقتی ویندوز 7 نصبه اکس پی نصب کنم ه میره.
مرا راهنمایی کنین - ممنون ؟
چه راهکاری پیشهناد میکنید؟؟؟

jafarian
15-10-2012, 14:22
شما همیشه اول باید از ویندوز پایینتر شروع کنید بعد ویندوز جدیدتر نصب کنید اگر اینکار کنید ویندوز 7 داخل یک درایودیگه نصب کنید منوی بوت ویندوز شما که همون xp باشعه نمایش داده نمیشه برای درست کردنش ازبرنامه های EasyBCD یا که Visual BCD استفاده کنید که باید فایل MBR ویندوز از نوع ترمیم کنید اونم از داخل 7 که من بابرنامه Visual BCD برای شما گفتم که چکارکنید بصورت شکل شما این برنامه رو داخل 7 نصب کنید اجراش کنید تنظیمات طبق شکل انجام بدین درقسمت شماره 4 شما باید ویندوز XP رو انتخاب کنید درضمن روی گزینه Repair BCD هم کلیک کنید بعد اکی کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Visual BCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mlk0000
19-10-2012, 21:05
اگر دستگاهتون با یو ای بی وصله که می توانی از برنامه virtual box استفاده کنید و ویندوز xp رو همزمان اجرا کنید و در وین xp که نصب کردید می توانید از گزینه devices > usb device اون دستگاهتون رو وصل کنید به وین xp و بقیه کار
در غیر این صورت کاری که jafarian عزیز گفتن رو انجام بده.