PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا: نویز

moh72
14-10-2012, 15:17
سلام
من داشتم با کامپوترم به خوبیو خوشی کار میکردم یهو صدا خراب شد الان فقط یه نویز میاد فقط ، مثل صدای رادیو
+
هندز فری رو کلا نمیشناسه (ولی نویز ازش میاد) اسپیکرم که وصل میکنم بازم همون صدای نویز میاد
ویندوز 7 32 بیت
مادربورد gigabyte 945p-s3
پ.ن: درایور رو هم اپدیت کردم ولی هیچ فرقی نکرد

EXTREME
14-10-2012, 15:37
با یک اسپیکر دیگه تست کنید
اگه اسپیکر سالم بود ویندوز رو عوض کنید درایورصدا رو آپدیت کنید و بایوس مین رو آپدیت کنید درست نشد مشکل یا از پاور است یا صدای مین که میتونه هم از جک صدا باشه و قطعات smd روی برد و هم کنترلر صدا

moh72
14-10-2012, 15:54
درایور صدارو اپدیت کردم اسپیکر هم سالمه میشه مشکلی که پاور یا مین میتونه داشته باشه رو توضیح بدید؟
+
وقتی موس رو تکون میدم یا چیزی تایپ میکنم یا صدا رو از ویندوز کمو زیاد میکنم(در حین کمو زیاد کردن) یه نویزی میاد
+
در حین نصب اسکایپ این مشکل پیش اومد میتونه ربطی به اون داشته باشه؟:23:

EXTREME
14-10-2012, 16:58
درایور صدارو اپدیت کردم اسپیکر هم سالمه میشه مشکلی که پاور یا مین میتونه داشته باشه رو توضیح بدید؟
+
وقتی موس رو تکون میدم یا چیزی تایپ میکنم یا صدا رو از ویندوز کمو زیاد میکنم(در حین کمو زیاد کردن) یه نویزی میاد
+
در حین نصب اسکایپ این مشکل پیش اومد میتونه ربطی به اون داشته باشه؟:23:

اگه فکر میکنید مشکل از اونه پاکش کنید ببینید درست میشه یا نه

moh72
14-10-2012, 21:25
اگه فکر میکنید مشکل از اونه پاکش کنید ببینید درست میشه یا نه
نه پاکش کردم گفتم شاید تنظیماتی رو عوض کرده اونارو بشه برگردوند که بعید به نظر میاد
پس موند عوض کردن ویندوز :sq_3:
+
اینکه موقع تکون دادن موس یه نویز دیگه هم میاد به چه دلیله؟(موقع تایپ اینا هم میاد)

EXTREME
14-10-2012, 21:36
نه پاکش کردم گفتم شاید تنظیماتی رو عوض کرده اونارو بشه برگردوند که بعید به نظر میاد
پس موند عوض کردن ویندوز :sq_3:
+
اینکه موقع تکون دادن موس یه نویز دیگه هم میاد به چه دلیله؟(موقع تایپ اینا هم میاد)

من یک بار همچین مشکلاتی یک سیستم داشت و مشکل از پاور بود
حالا شما میتونه از ویندوز درایور بایوس پاور و مین و .... باشه باید تست کنید