PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در زبان فارسی ویندوز 7

Layth_lh
14-10-2012, 14:39
بنده جهت تنظیم زبان ویندوز به صفحه ای که در عکس زیر آمده رفتم و در قسمت change system local.. زیان فارسی را انتخاب کردم . ولی بعد از اینکه سیستم ریستارت شد، language bar مخفی شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ووقتی به صفحه زیر رفتم دیدم که کیبورد فارسی خالی از حروف شده و language bar در صورتی ظاهر میشه که زبان غیر فارسی را با انگلیسی انتخاب کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی کنید .ممنون

jafarian
14-10-2012, 14:45
طبق تاپیک پایین عمل کنید به وسیله روشهایی که گفته شده:20:

مشکل ناپدید شدن دکمه تغییر زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layth_lh
15-10-2012, 14:01
jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.

متاسفانه نتونستم فایل Lang Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دالنود کنم. اگه لطف کنید این فایل رو در این جا آپلود کنید خیلی ممنونتون می شم.
با تشکر

دلیل نتوانستن دانلود مواجه شدن با پیغام زیر می باشد.

Your Traffic download today has been finished Upgrade your account to unlimited download daily

jafarian
15-10-2012, 14:15
jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.

متاسفانه نتونستم فایل Lang Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دالنود کنم. اگه لطف کنید این فایل رو در این جا آپلود کنید خیلی ممنونتون می شم.
با تشکر

دلیل نتوانستن دانلود مواجه شدن با پیغام زیر می باشد.

Your Traffic download today has been finished Upgrade your account to unlimited download daily

یک سایت دیگه آپلودش کردم.

Lang Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layth_lh
29-10-2012, 23:29
راه حل: کافیه که فایل زیر رو نصب کنید هم چیدمان حروف فارسی تون درست میشه و هم مشکلی که من بالا به اون اشاره کردم حل میشه.

Persian-Vista-Win7 -keyboard language ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])