PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل : باز نشدن فایل های تصویری

craftsman1
14-10-2012, 01:16
سلام دوستان
من یه فیلم کوتاه ساختم و زمانی که تصاویر گرفته شده با دوربین رو از مموری به لپ تاپ و هارد اکسترنال انتقال دادم با هر پلیری که امتحان کردم نتونستم فایل هارو باز کنم. از km player هم استفاده کردم ولی یه سری ارور به صورت اعداد و حروف به هم ریخته بهم داد. نرم افزار vlc هم ارور زیر رو می ده :
No suitable decoder module

VLC does not support the audio or video format "undf". Unfortunately there is no way for you to fix this

نرم افزارهای تدوین و پلیر های دیگه رو هم امتحان کردم ولی جواب مثبتی نگرفتم. به نظرتون چیکار کنم؟

toufan
14-10-2012, 04:07
چه دوربینی بود؟؟
پسوند فایلت چیه؟؟
آیا کدک رو PC نصبه؟؟

Master Root
14-10-2012, 10:14
سلام
فرمت فایل شما "undf." برای دیدنش میتونید از یکی از پلیر های زیر استفاده کنید :(بیشترشون تو اینترنت برای دانلود هست)

BUZZ Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Enia player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Snow Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی اگه میخوای convert کنید از برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

craftsman1
14-10-2012, 12:41
چه دوربینی بود؟؟
پسوند فایلت چیه؟؟
آیا کدک رو PC نصبه؟؟

دوربین Ex1 سونی بود . پسوند فایل هم mp4 . یه سری کدک از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم ولی تاثیری نداشت. نرم افزار Xdcam رو هم از سایت سونی دانلود کردم اونم کاری نکرد.

toufan
14-10-2012, 23:15
دوربین Ex1 سونی بود . پسوند فایل هم mp4 . یه سری کدک از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم ولی تاثیری نداشت. نرم افزار Xdcam رو هم از سایت سونی دانلود کردم اونم کاری نکرد.

دوست عزیز برنامه km player رو نصب کن، بعد رو فایلت کلیک راست کن Media Info رو انتخاب کن. یه عکس ازش بگیر بزار اینجا.