PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین تانک دوبعدی Blitz1941

marde tanhayi
13-10-2012, 21:18
این بازی به روایت جنگ جهانی دوم می پردازد در این بازی شما می توانید یکی از دو کشور المان و یا شوروی باشید و با هم دیگر به جنگید

در این لینک 3 بازی از این شرکت تولید کننده هست که مقصود ما دانلود بازی Blitz1941 که در پایین صفحه است می باشد
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات بازی

بازی دوبعدی است
حجم بازی 50 مگا بایت است که بعد دانلود باید 20 مگابایت نیز برای اپلود ان وقت بگذارید

بازی mmo و شما در نقش یک راننده تانک بازی می کنید

در مورد بازی

در اول باید بازی رو از لینک زیر دانلود کنید
بعد نصب اون رو اپلود کنید
زمانی که بازی کاملا لود شد روی نوشته start کلیک کنید
در صفحه بالا امده روی نوشته register کلیک کنید و برای خودتان یکاکانت بسازید
بعد در لوگین بازی یوزر و پسورد را وارد کنید بازی لود می شود

در اول بازی یک کاراکتر برای خود بسازید و وارد بازی شوید
بر اساس کشوری که در همان اول بازی انتخاب کرده اید منطقه مورد نظر خود را که هم سطح level شماست انتخاب کنید ( همان اول اگر المان را انتخاب کنید زیر نوشته شهر برلین نوشته برای سطوح 1تا 3 این یعنی منطقه شروع )

در اول بازی اموزش های اولیه را می اموزد که از شلیک کردن و تلنت گرفتن و اسپل گرفتن و گرفتن مقر دشمن تا استفاده از ایتم ها است . بعد اینکه به سطح 4 رسیدید به منطقه 4تا6 بروید و درخواست عضویت دهید دکمه f1 متن اماده را برای تمام نقشه ارسال می کند و هر که خواست شما را به گروهش دعوت می کند

در نقشه معمولا 3 ناحیه اصلی وجود دارد و چند ناحیه فرعی هر کشوری ناحیه اصلی وسط راتصرف کند ان نقشه از ان اوست و تانک ساپورت بیشتری جایزه می گیرد ( تانک ساپورت = تانک کمکی که توسط کامپیوتر هدایت می شود )
برای فتح ناحیه وسط نیاز دارید که ناحیه های فرعی اطراف را بگیرید تا از تانک های ساپورت برای نفوذ به ناحیه وسط کمک بگیرید

بعد این دیگه باید exp بگیرید و تانک بخرید و سطح بالا ببرید

از دوستان سرور ساز ببیند می تواند برای این تو ایران سرور بسازد خود من خریدار اکانت این هستم چون در شبها پینک بازی تا 1000 بالا میرود و نمی شه بازی کرد

تصاویر بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marde tanhayi
17-10-2012, 09:03
از بس به این بازی علاقه نشان دادید ذوق زده شدم
تصاویر هم پاک شده
سایت ما همانند دولت ما

parmidapapi
18-11-2012, 08:49
سلام کسی بازی shaiya رو بلده لطفن بهم چت بده تو یاهو خاهش میکنم فقط یه مشکل دارم در راه انداختنش parmidapapi@yahoo.com

marde tanhayi
18-11-2012, 09:21
تانک چه ربطی به شایا داره راه گم کردی یا پست اشتباه دادی ؟

تاپیک شایا اینه

AmatX
03-12-2012, 06:21
از تظر من که بازیش داغونه
به دلیل قدیمی بودن گرافیک ضعیفی داره و تعداد بایکنان انلاین هم خیلی کمه و در نتیجه اکثرا" باید با bot ها بازی کنید :sq_6:

اگر به تانک علاقه دارید بهترین گزینه WORLD OF TANKS