PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آوردن مجدد Quick Lanch در ویندوز 7

adel28
13-10-2012, 17:13
نمی دونم چکار کردم که Quick Lanch در ویندوز 7 کلا از اون پایین رفته.
منظورم این هست: (عکس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان هم به این صورت در آومده: (عکس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه باید بکنم؟

saeed_136915
13-10-2012, 19:12
سلام
روی هر برنامه ای که میخوایین راست کلیک کنین و Pin to Taskbar رو بزنین

adel28
13-10-2012, 21:39
سلام
روی هر برنامه ای که میخوایین راست کلیک کنین و Pin to Taskbar رو بزنین

کجا دقیقا؟
روی آیکون برنامه؟
یا وقتی اجرا است در منوی Taskbar؟

saeed_136915
13-10-2012, 21:46
روی فایل exe یا شرتکات یه برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E.G_band
13-10-2012, 22:26
خیلی راحت می تونی DRAG & DROP بکنی.

adel28
13-10-2012, 22:42
فکر کنم منظور من رو درست متوجه نشدید.
ببنید در ویندوز XP یک گزینه در Taskbar Properties وجود داشت که وقتی تیک اون رو برمی داشتیم، کلا Quick Lanch از منوی Taskbar حذف می شد.
من دنبال همین گزینه در ویندوز 7 هستم.

jafarian
13-10-2012, 22:49
طبق روشهای پایین برین:20:

روش اول

فایل Bat پایین دانلود کنید روی دسکتاپ سیو بعدشم اجراش کنید بعد ببینید اون منوبرمیگرده

Rebuild_Icon_Cache ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

مرحله اول

روی taskbar کلیک راست بعدشم گزینه Toolbars بعد از زیرمنوش گزینه New Toolbar انتخاب کنید

مرحله دوم

بعد این دستور داخل پنجره ای که باز میشه وارد کنید اینترکنید متن در قسمت Folder وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله سوم

بعدش میبینید که Quick Launch اون پایین اضافه شده بعد تنظیملت طبق شکل سایت پایین شکل سومش انجام بدین همین مراحلی که گفتم داخل سایت پایین بصورت شکل قرارداده

The Windows-7 Quick Launch bar is gone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])