PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض ویندوز لپ تاپ مینی ایسوس

arshia.01
13-10-2012, 16:08
سلام دوستان یدونه لپ تاپ مینی ایسوس دارم ویندوزش ارجینال استارتر هست
درایو دی وی دی هم دارم
میخواستم بدونم نصب ویندوز روی مینی با لپ تاپ های معمولی فرقی داره؟
میشه ویندوز 7 التیمیت به جای استارتر نصب کنم؟
درضمن اگر اطلاعاتی در مورد شبیه ساز xp واسه سون دارید ممنون میشم راهنمایی کنید
منظورم از شبیه ساز اخه یک برنامه حسابداری دارم که فقط روی xp جواب میده میخوام سون داشته باشم و این برنامه هم کار کنه
ممنون

jafarian
13-10-2012, 16:42
برا سئوال اول

چون مشخصات مینی لپتاپها اکثراپایین بهتره که ویندوز سری starter یا که home premium نصب کنید البته قبلش با برنامه Windows 7 Upgrade Advisor میتونید تست کنید که لپ تاپ شما قابلیت نصب ویندوز 7 داره یا که نه لینک برنامه رو پایین قراردادم

Windows 7 Upgrade Advisor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واما برای سئوال دوم

چون اکثرمینی لپ تاپها روی خودشون دستگاه سیدی رام ندارن برای نصب ویندوز میتونید از طریق فلش اقدام کنیدباقی مراحلم که فرقی نداره با سیستمهای دسکتاپ:20:

AIda1981
15-10-2012, 09:31
سلام
من چند روز پیش ویندوز مینی ایسوس مدل 1005p رو عوض کردم ..
اورژینالش 7starter بود من روش professional ریختم..
همه چیز خوب کار می کنه .. بعضی درایوها رو نداشت که گرفتم ..
جز وایرلسش که کار نمی کنه .. نمی دونم باید براش چه درایوی بگیرم؟
error دارم که باید براش network controller بگیرم ولی هر جاا رو می گردم همچین چیزی پیدا نمی کنم ..
حالا می خواستم بدونم دقیقا باید با چه درایوری وایرلس این فسقلی رو فعال کنم ؟
ممنون

SOROSHENIK
03-11-2012, 02:12
با سلام خدمت دوستان بنده هم مشکلی شبیه شما دارم ، یه نوت بوک اسوس با ویندوز 7استارتر دارم که الان مشکل دار شده می خواستم اگه بشه همین ویندوز خودش رو restore کنم ، آخه شنیدم اگه اینو حذف کنیم دیگه به ویندوز اصلی دسترسی پیدا نمی کنیم.البته یه جایی هم خونده بودم که میشه با لایسنس همین ویندوز که شرکت اسوس روی نوت بوک نصب کرده میشه ویندوز حدید رو اصلی کرد .حالا اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارن مارو هم راهنمایی بفرمایند.
:sq_3:

SOROSHENIK
03-11-2012, 02:15
دوست عزیز پیشنهاد می کنم همون 7starter رو نصب کنی البته راههایی هست که میشه نسخه اصلی رو بازیابی یا مجددا نصب کرد .پیشنهاد می کنم شما هم دنبال همین راهها باشید.

mlk0000
04-11-2012, 17:21
با سلام خدمت دوستان بنده هم مشکلی شبیه شما دارم ، یه نوت بوک اسوس با ویندوز 7استارتر دارم که الان مشکل دار شده می خواستم اگه بشه همین ویندوز خودش رو restore کنم ، آخه شنیدم اگه اینو حذف کنیم دیگه به ویندوز اصلی دسترسی پیدا نمی کنیم.البته یه جایی هم خونده بودم که میشه با لایسنس همین ویندوز که شرکت اسوس روی نوت بوک نصب کرده میشه ویندوز حدید رو اصلی کرد .حالا اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارن مارو هم راهنمایی بفرمایند.

شما فقط کافی تا یک ویندوز7 ازهمونی که روش بوده رو روی سیستمتون نصب کنی و آن کدی که زیر دستگاهتون هست را بعنوان کد لایسنس بدید تا ویندوز لایسنس بشه فقط نباید بذارید تا کسی از اون کد باخبر بشه و استفاده کنه که کدلایسنستون منقضی میشه.

اما

باید درایورهاتون رو داشته باشید که می توانید از سایت سازنده با توجه به مدل دستگاهتون دریافت کنید که اگر شرکت هایی مثل اچ.پی و ... باشه که تحریممون کردن -خدا لعنتشون کنه- باید بشکنی ف&ی&ل&ت&ر رو ولی مال شما که ایسوزه مورد نداره.

ask_bl
04-11-2012, 21:15

سلام
شما درایور زیر رو یه بار تست کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از اینجا به بعد هر کس برای مشکلش تاپیک جداگانه بزنه
ممنون

roqiayosefi
24-03-2016, 23:00
سلام....
من یک لب تاپ مینی ایسوس مدل(AR5B125) دارم. تمام برنامه ها و ویندوز فورمت شده و من نتونستم ویندوزش رو نه از طریق فلش و نه از طریق اینترنت نصب کنم .لطفا میشه راهنماییم کنید..

Mr.World.Wide
27-03-2016, 08:19
سلام....
من یک لب تاپ مینی ایسوس مدل(AR5B125) دارم. تمام برنامه ها و ویندوز فورمت شده و من نتونستم ویندوزش رو نه از طریق فلش و نه از طریق اینترنت نصب کنم .لطفا میشه راهنماییم کنید..

از طریق اینترنت رو متوجه نمیشم یعنی چی
ولی باید کامپیوترتون رو از طریق فلش بوت کنید تا وارد فاز نصب بشید