PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوجود اومدن چنتا مشکل همزمان در ویندوز!! کمک کمک

salar_aziz
12-10-2012, 19:29
سلام دوستان
لپ تاپم چنتا مشکل داره که باهم بوجد اومده ممکنه راهنمایی کنید؟
1.چند روز پیش internrt explorer قسمت open in new tab از کار افتاد و با راست کلیک یه تب جدید باز نمیشد یه مطلب که تو یه صفحه دیگه بود.به این خاطر دارم با کروم کار میکنم و از دیروز عکسهای تو سایتهارو بد نشون میده(مثلا نصفه بالای عکس درسته و پایینش به صورت نگاتیوی و تاریک نشون میده یا پایین همون قسمت سیاه رو سبز و زرد و.. نشون میده) و بعضی وقتها که یه صفحه باز میکنم فونتهای سایت رو به هم میریزه و کلی علامت سوال و تعجب و چرت و پرت میاره به عنوان مطالب اون سایت و باید پندبار رفرش بزننم تا سایت کامل و درست دیده بشه
2.از همه مهمتر اینکه فایلهای rar رو نمیشه اکسترکت کرد و تند تند بعد از اکسترکت شدن هر قسمت ارور میده و اوکی میزنم ادامه میده و باز همین ارور و..(همون اروری که وقت اکسترکت کردن یه فایل ناقص ناقص میده تو یه پنجره جدید)
خلاصه بدجوری اینا واسم مشکل درست کرده
چیکار کنم؟
آنتی ویروسم هم خیلی وقته آپدیت نکردم ولی خوب نمیدونم از ویروسه یا نه!!

ممنون میشم سریعتر مدنظر قرار بدید..

mehdi1368
12-10-2012, 22:19
سلام

ببینید دقیقا نمیشه گفت از کجا هست ولی از نظر من 100 درصد مشکل ویروس هست سیستم رو با یک ویروس کش اسکن کنید و بعدشم تعویض ویندوز

موفق باشید.

salar_aziz
12-10-2012, 22:46
تعویض ویندوز رو حتما باید بکنم؟الان اصلا مقدور نیست...
آنتی ویروس کرک شده اشکال نداره؟(کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟) یا باید اورجینال باشه؟

jafarian
12-10-2012, 23:59
منم همین مشکل 3 روزه دارم ربطی هم به ویروس نداره مربوط به آی اس پی میشه که در بعضی مناطق به وجود اومده از من که گفتن دارن رسیدگی میکنن این دوستمونم که داخل تاپیک پایین سئوالش مطرح کرده همین مشکل داره:20:

ارور درایور Nvidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salar_aziz
13-10-2012, 00:26
منم همین مشکل 3 روزه دارم ربطی هم به ویروس نداره مربوط به آی اس پی میشه که در بعضی مناطق به وجود اومده از من که گفتن دارن رسیدگی میکنن این دوستمونم که داخل تاپیک پایین سئوالش مطرح کرده همین مشکل داره:20:

ارور درایور Nvidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون دوست من
البته منم مشهدم و صبانت مرکز استقلالم
کی درست میشه ایشالا؟
یعنی همرو دوباره باید دانلود کنم؟
ای وایــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــی....

jafarian
13-10-2012, 00:37
ممنون دوست من
البته منم مشهدم و صبانت مرکز استقلالم
کی درست میشه ایشالا؟
یعنی همرو دوباره باید دانلود کنم؟
ای وایــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــی....

ازمنم صبانته برعکس به من که گفتن فعلا دارن کار میکنن خودتون میتونید به پشتیبانی فنی صبانت تماس بگیرین.

kingmostafa
15-10-2012, 15:07
منم دقيقااااااااا همين مشكلات رو دارم...فكر مي كردم ازسيستمم باشه...پس از اين اينترنته كوفتيه كه هميشه يه جاش خرابه :sq_11:

منم مركز استقلال مشهدم ولي از شاتل سرويس دارم:sq_5::sq_10: