PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست :نرم افراری که بتونه تمامی مرورگر های وب رو قفل کنه

salim_a
12-10-2012, 17:37
سلام

یه نرم افزار ی می خوام که بتونه تمام مروگر های وب رو قفل کنه که هیچ سایتی باز نشه .

یعنی کاربر نتونه از اکسپلوریر ها استفاده کنه .

با تشکر

sasha199098
12-10-2012, 17:42
می تونی برنامه password door رو نصب کنی و برنامه های مرورگر غیر مجاز رو پسورد بذاری
و برای اینکه کسی برنامه دیگه ای نصب نکنه روی installer ویندوز هم پس بذاری

salim_a
12-10-2012, 18:49
lممنون عالی بود .
می خوام نوشن نده برنامه ی واسه این کار نصب شده .

طوری که کاربر تشخیص نده محدود شده توسط مدیر

ممنون میشم بتوننین برنامه ی دیگه ی معرفی کنید .

jafarian
12-10-2012, 22:52
ازبرنامه Browser Lock یا که AppAdmin هم میتونید استفاده کنید پیشنهاد منم استفاده از برنامه طرز کارشم ساده بصورت شکل پایین گفتم

AppAdmin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

salim_a
13-10-2012, 00:12
ازبرنامه Browser Lock یا که AppAdmin هم میتونید استفاده کنید پیشنهاد منم استفاده از برنامه طرز کارشم ساده بصورت شکل پایین گفتم

AppAdmin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

appadmin رو دانلود کردم انتی شنااختش . اون یکی هم فک کنم فقط واسه جروم بود.

راستی برنامه ی هم هست که لیست سایت ها رو وارد کنیم که کاربر نتونه وارد اونا بشه - روی تمامی مرورگر ها

jafarian
13-10-2012, 00:18
appadmin رو دانلود کردم انتی شنااختش . اون یکی هم فک کنم فقط واسه جروم بود.

راستی برنامه ی هم هست که لیست سایت ها رو وارد کنیم که کاربر نتونه وارد اونا بشه - روی تمامی مرورگر ها

برنامه مشکلی نداره من خودم هم وقتی آنتی ویروسم آویرابوده این برنامه رو نصب کردم هم وقتی که نورتون داشتم از اون لحاظ مشکلی نیست الانم روی سیستم من نصب هست.

salim_a
13-10-2012, 00:27
انتی من نود32 هستش .

راستی نرم ازفرازی بیدا میشه که لیست سایت ها رو بگیره و وارد سایت های رو وارد کردیم نشه .

jafarian
13-10-2012, 00:41
نورتون و آویرا که درتمامی تستها از نود بهتر عمل میکنن پیشنهاد من اینه که از همین برنامه که معرفی کردم استفاده کنید واما برای برنامه دوم اگر مظورتون این باشه که سایتی رو بخواین بلوک کنید از A n t i p o r n یا که Internet Lock میتونید استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]