PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هیچ فایل exe ای اکسترکت نمی شود

Manchester boy
12-10-2012, 16:00
دوستان هر برنامه ای که دانلود می کنم از سایتهای دانلود نرم افزار هیچ کدوم اکسترکت نمیشه ! چندین برنامه مختلف از چندین سایت امتحان کردم ! از دانلود مرورگر تا آنتی ویروس با نرم افزار های وین رار و 7زیپ و ... امتحان کردم هیچ کدوم باز نمی کنن ! درحالی که فایلهای قدیم هیچ مشکلی ندارن ! و غیر exe ها هم مشکلی ندارن !! وقتی با خود ویندوز می خوام اکسترکت کنم این پیغام رو میده the file destination cannot created

Master Root
13-10-2012, 11:04
سلام

شما با همون 7zip گزینه Extract File انتخاب کنید بعد مسی عوض کنید روی یک درایو دیگه بجز c قرار بدید نتیجه رو اطلاع بدید.

Guidance
13-10-2012, 12:18
دوستان هر برنامه ای که دانلود می کنم از سایتهای دانلود نرم افزار هیچ کدوم اکسترکت نمیشه ! چندین برنامه مختلف از چندین سایت امتحان کردم ! از دانلود مرورگر تا آنتی ویروس با نرم افزار های وین رار و 7زیپ و ... امتحان کردم هیچ کدوم باز نمی کنن ! درحالی که فایلهای قدیم هیچ مشکلی ندارن ! و غیر exe ها هم مشکلی ندارن !! وقتی با خود ویندوز می خوام اکسترکت کنم این پیغام رو میده the file destination cannot created
سلام دوست عزیز
جدیدا یه همچین مشکلی پیش امده و منم چندین بار امتحان کردم نشد. ولی با سیستم دیگه ای دانلود کردم روی سیستم من جواب داد.فکر کنم از خطوط اینترنته!!

Manchester boy
13-10-2012, 22:58
سلامشما با همون 7zip گزینه Extract File انتخاب کنید بعد مسی عوض کنید روی یک درایو دیگه بجز c قرار بدید نتیجه رو اطلاع بدید.نه عزیز این روش رو هم قبلا امتحان کردم نشد
سلام دوست عزیز جدیدا یه همچین مشکلی پیش امده و منم چندین بار امتحان کردم نشد. ولی با سیستم دیگه ای دانلود کردم روی سیستم من جواب داد.فکر کنم از خطوط اینترنته!! . نمیشه همچین چیزی !!نمیدونم مشکل از ویروسه از رجیستری یا ... کلافه شدم

Master Root
14-10-2012, 11:23
یه فکر دیگه: یه بار توی Safe Mode امتحان کن ببین Extract میشه اگه اونجا شد مطمئن میشی که یه ویروس روی سیستمت Run هست که نمیذاره اینکار انجام بدی.

ask_bl
14-10-2012, 12:36
شما توی مسیری که این فایل ها رو ریختین، اسم فلدری به فارسی نیست؟

Manchester boy
14-10-2012, 14:00
یه فکر دیگه: یه بار توی Safe Mode امتحان کن ببین Extract میشه اگه اونجا شد مطمئن میشی که یه ویروس روی سیستمت Run هست که نمیذاره اینکار انجام بدی.

این کار رو هم کردم ! بازم اکسترکت نشد !

شما توی مسیری که این فایل ها رو ریختین، اسم فلدری به فارسی نیست؟

نه من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و الان دیگه تر و تمیز تر نمیشه ! با آنتی ویروس بدون آنتی ویروس ، .... همه چیز رو امتحان کردم !
جالبیش فقط فایلهای جدیدی که دانلود میکنم اینطوریه ! وگرنه همه فایلهای فشرده قدیم درستن !
یه چیزی !سرعت اینترنتم خیلی افت کرده ! نمیدونم همزمان بود یا نبود خلاصه به هیچ نتیجه ای نمیرسم !
پیغام وین رار
CRC FAILED in encrypted file ... .exe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
14-10-2012, 14:16
این کار رو هم کردم ! بازم اکسترکت نشد !

نه من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و الان دیگه تر و تمیز تر نمیشه ! با آنتی ویروس بدون آنتی ویروس ، .... همه چیز رو امتحان کردم !
جالبیش فقط فایلهای جدیدی که دانلود میکنم اینطوریه ! وگرنه همه فایلهای فشرده قدیم درستن !
یه چیزی !سرعت اینترنتم خیلی افت کرده ! نمیدونم همزمان بود یا نبود خلاصه به هیچ نتیجه ای نمیرسم !
پیغام وین رار
CRC FAILED in encrypted file ... .exe

مشکل از خطوط اینترنت برای منم الان 4 روز این مشکل به وجود اومده هرفایلی که دانلود میکنم چی exe باشه چی فشرده دانلود میشه اما پیغام خطا میده تنها راه اینه که به isp تماس بگیرین مشکلتون بگین از من که گفتن دارن پیگیری میکنن ربطی هم به ویروس و دانلود منیجر اینجور مواد نداره:20:

needer
16-10-2012, 12:20
من هم همین مشکلرو دارم چیکار کنم.

Manchester boy
17-10-2012, 21:48
مشکل از خطوط اینترنت برای منم الان 4 روز این مشکل به وجود اومده هرفایلی که دانلود میکنم چی exe باشه چی فشرده دانلود میشه اما پیغام خطا میده تنها راه اینه که به isp تماس بگیرین مشکلتون بگین از من که گفتن دارن پیگیری میکنن ربطی هم به ویروس و دانلود منیجر اینجور مواد نداره:20:

پس بی زحمت هر وقت مشکل رفع شد یک خبری هم اینجا بده تا ما هم اقدامی بکنیم !!! فعلا که برای من سرعت نت بدتر هم شده ! شاتل - مشهد

jafarian
18-10-2012, 00:09
فعلا که هنوز مشکل برطرف نشده مربوط میشه دیتای مخابرات اگر شما ارورپایین دریافت میکنید بعد از دانلود فایل exe روشهای پایین تست کنید ببینید برای شما جواب میده منظورم این اروری که پایین قراردادم:20:

1: کش و هیستوری مرورگر خودتون پاک کنید با استفاده از برنامه ای مثل ccleaner

ccleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2: اسم فایل خودتون بعد از دانلود تغییر بدین بطور مثال install.exe فقط اسمش پسوندش تغییر ندین

3: فایل خودتون از یک سایت دیگه برای تست دانلود کنید

4: نرم ازفزار ویروس یاب خودتون آپدیت کنید که این مورد کارایی نداره چون اصلا آپدیت نمیشه

5: برنامه آنتی ویروس خودتون کلا disable بعد از نوع اقدام به دانلود فایل کنید

6: سیستم خودتون به وسیله آنتی ویروسی که دارین اسکن کنید همچنین بابرنامه Malwarebytes' Anti-Malware

Malwarebytes' Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7: استارت منو روباز کنید داخل قسمت سرچش تایپ کنید cmd روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم اون برنامه ای که دانلود کردین پسوندش exe هست به داخل همین پنجره با موس درگ کنید بعد موس رها کنید بعدش با کلید Space یک فاصله ایجاد کنید این دستور پایین تایپ اینتر کنید ببینید برنامه نصب میشه

Why do I get NSIS Error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر که نشد شما برنامه خودتون اگر درسرورتورنت قرارداشته باشه به وسیله برنامه µTorrent میتونید دانلود کنید به اینصورت اسم برنامه خودتون در سایتهایی مثل isohunt یا غیره که مربوط به تورنت میشه سرچ کنید اگر که قرارداشت دانلودش کنید بعد برنامه µTorrent از پایین دانلود نصب کنید کلیدهای Ctrl+G رو بزنید یک طبق شماره 1 یک کشور انتخاب کنید طبق شماره 2 یک سرعت بعدشم روی دکمه Run Tests کلیک کنید بعد که اون دو تا چکمارک ظاهر شد روی دکمه Save & Close کلیک کنید اون فایلی که اول دانلود کردین اجراکنید تا دانلود آغاز بشه من از همین طریق بدون مشکل دانلود تونستم بکنم هم فایل rar هم exe رو چون با سرورتورنت مشکلی نداره درضمن پورت برنامه رو بزارین رو حالت دبفالت باشه

µTorrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

needer
18-10-2012, 09:23
نه ارور من که crc هست و ضمنا نه فقط فایل فشرده بلکه فایل exe معمولی هم دانلود کردم ارور میده و اجرا نمی شه.
حالا مطمئنید که مشکل از اینترنته؟ به کامپیوتر هامون دست نزنیم؟

jafarian
18-10-2012, 14:20
نه ارور من که crc هست و ضمنا نه فقط فایل فشرده بلکه فایل exe معمولی هم دانلود کردم ارور میده و اجرا نمی شه.
حالا مطمئنید که مشکل از اینترنته؟ به کامپیوتر هامون دست نزنیم؟

ارور crc مربوط به فایلهای فشرده میشه که فایل کامل دانلود میشه اما از حالت فشرده خارج نمیشه همینطورم که اشاره کردم فایلهای exe مورد دارن دانلود میشن اجرا نمیشن اما شما اگر همین فایل exe یا که فشرده را ازسرور تورنت دانلود کنید هیچ موردی نداره رو راحت دانلود میشه پس ربطی به سیستم شما نداره فقط مشکل مربوط به شبکه میشه که جهت پیگیری میتونید با isp خودتون تماس داشته باشین:20:

Manchester boy
18-10-2012, 19:07
جوابی که از طرف شاتل داشتم وقتی گفتم فایلها خراب و کیفیت وبگردی خیلی پایین اومده ! " در این لحظه افت سرعت و Packet Loss از سمت دیتای مخابرات وجود دارد ، لطفا تا برطرف شدن مشکل تامل فرمایید . همکاران ما در حال پیگیری هستند و زمان برطرف شدن مشکل دقیقا مشخص نمی باشد " گفتم بیشتر از 10 روزه ! دیگه هیچ جوابی نبود !!!!!!!!!

needer
19-10-2012, 10:28
من البته سرویسم صبانت. پس مشخصه که اشکال از مخابراته. به کامپیوتر ها دست نزنیم.

needer
19-10-2012, 17:27
انگار مشکل من حل شده