PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریموت کردن دو تا سیستم

ila
12-10-2012, 01:59
طریقه ریموت کردن دو تا سیستم چطوره؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید
منظورم کنترل کردنه...یعنی وقتی سیستم یکی خراب شد بخوای براش از راه دور تنظیماتشو انجام بدی..از طریق اینترنت هم اگه بشه عالیه

jafarian
12-10-2012, 13:16
شما برنامه TeamViewer از لینک اول دانلود کنید نسخه Enterprise بعدم کرکش کنید درمرحله بعدم برای ریموت شدن بین دو تا سیستم طبق آموزش پایین که بصورت pdf قراردادم برین خوبی این برنامه اینه که برای ریموت کردن نیازی به آی پی استاتیک ندارین:20:

TeamViewer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Learning ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ila
13-10-2012, 14:12
با برنامه های خود ویندوز چی؟ میخوام با برنامههای خود ویندوز باشه

jafarian
13-10-2012, 16:50
با برنامه های خود ویندوز چی؟ میخوام با برنامههای خود ویندوز باشه

من که اشاره کردم برای این برنامه نیازی به آی پی استاتیک ندارین برای آی پی استاتیک باید هزینه پرداخت کنید که تا حدی بالا هست اونم به isp خودتون این برنامه ای که من اشاره کردم هم سرعت عملش بالا هست هم به هرصورت که بخواین صفحه دسکتاپ میتونید تنظیم کنید پس کلا این برنامه بکارتون میاد

واما برای یکی ویندوز روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم از ستون سمت چپ گزینه remote settings انتخاب کنید داخل پنجره ای که باز میشه تنظیمات طبق شکل انجام بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدشم داخل سرچ استارت منو باید تایپ کنید Remote Desktop از اونجا باگرفتن ip شخص مورد نظر میتونید به سیستمش اتصال پیدا کنید اما همینطور که گفتم بکار شما نمیاد این برنامه ویندوز به خاطر همون توضیح بالا که دادم.

ila
14-10-2012, 12:49
چرا به کار نمیاد
آخه ما توی یک اداره هستیم و 5-6 تا سیستم از طریق هاب و کابل به هم شبکه هستن و میخوامیم برای بچه ها دوره آموزشی بزاریم ریموت کردن رو با خود نرم افزارهای که توی ویندوزه
نه برنامه های اضافی

piishii
14-10-2012, 13:07
چرا به کار نمیاد
آخه ما توی یک اداره هستیم و 5-6 تا سیستم از طریق هاب و کابل به هم شبکه هستن و میخوامیم برای بچه ها دوره آموزشی بزاریم ریموت کردن رو با خود نرم افزارهای که توی ویندوزه
نه برنامه های اضافی
سلام
برای ریموت زدن داخلی میتونید توی ویندوز از windows remote assistance استفاده کنید و حتی نیازی هم به Ip Valid برای ریموت زدن از طریق اینترنت نیست !
کافیه شما کمی اطلاعات فنی داشته باشی و Port forwarding رو توی مودمت تنظیم کنی
ولی برای استفاده از Third party جدا از امکانات ویندوز برنامه تیم ویوییر که دوستمون معرفی کرد خوب هست

ehsan459
19-10-2012, 15:03
اگه میخوای تنضیمات سیستمهای اداره تون رو تغییر بدی همون Teamviewer مناسبه . شبکه شما LAN هستش پس با اینترنت کاری ندارید!و اما اگه هدف شما برگذاری دوره آموزشیه یعنی اینکه فقط دسکتاپ کامپیوترها رو بخواید ببینید بهتره از نرم افزاری مثل NetSupport استفاده کنین

چرا به کار نمیاد
نه برنامه های اضافی