PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرف "ی" جدا نشون داده میشه ، چیکار کنم؟

ShahrokH_rt
11-10-2012, 13:59
سلام دوستان
خواهش میکنم بگید چیکار کنم ، حرف ی جدا نوشته میشه و همچنین سایز فونت ها خیلی ریز شده!!! :sq_3::sq_6::sq_11:
این مشکل در همه محیطها هست، اینترنت، ورد و ...

CRIS Joon CR7
11-10-2012, 14:21
ُShift + x
...................

jafarian
11-10-2012, 15:59
فایل لینک پایین دانلود بعدشم ازطریق safe mode بالا بیاین داخل این مسیر C:/Windows کپی کنید بعدازنوع تست کنید اگر که جواب نداد فونتهای خودتون ازنوع replace کنید طبق سایت دوم با برنامه 7zip :20:

Download Fonts ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How can I restore the original Windows 7 fonts from its DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ShahrokH_rt
11-10-2012, 16:51
فایل لینک پایین دانلود بعدشم ازطریق safe mode بالا بیاین داخل این مسیر C:/Windows کپی کنید بعدازنوع تست کنید اگر که جواب نداد فونتهای خودتون ازنوع replace کنید طبق سایت دوم با برنامه 7zip :20:

Download Fonts ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How can I restore the original Windows 7 fonts from its DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا ممنون از شما
مشکل حل شد
البته من همون چندتا فونتو تو پوشه FONT نصب کردم. به هر حال درست شد دیگه، ممنون ، خدا خیرت بده داداش