PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در دانلود یک فایل دو کیلو بایتی

omid-p30
11-10-2012, 09:39
سلام .

من فیلم باربارا محصول 2012 آلمان رو از یک فایل تورنت دانلود کردم.

ولی وقتی فایل رو خواستم باز کنم نیاز به پسورد میخواد و در داخل یک فایل متنی هم این توضیحات رو نوشته:

HELLO DOWNLOADER

IN ORDER TO PLAY THIS VIDEO
YOU NEED ARCHIVE PASSWORD

DOWNLOAD PASSWORD ARCHIVE
FROM HERE [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

THIS WAY YOU CAN HELP OUR TEAM AND STOP COPYRIGHTING!
SOME TIMES APPEAR SOME SURVEYS
IF YOU GONE FIND SOME SURVEYS PLEASE COMPLETE ONE
ALL THE SURVEYS ARE FREE
YOU CAN COMPLETE SURVEYS WITH YOUR PHONE,YOUR EMAIL......
DON`T LOSE YOUR TIME TO DOWNLOAD AGAIN

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Enjoy - Thank You

گویا باید به اون آدرسی که نوشته بریم، اونجا بعد از زدن دکمه دانلود، باید وارد یکی از صفحه هایی بشیم که چند تا سوال پرسیده که باید جواب بدیم تا بعد دکمه دانلود آزاد بشه.

مشکل اینجاست که اون صفحه ها برای من فیلطره و با پراکسی یا وی پی ان هم خود اون صفحه ها اجازه باز شدن نمیدند.

گفتم دوستان اگر با آی اس پی های مختلف میتوند امتحان کنند تا پسورد این فایل به دست بیاد.

پیشاپیش ممنون.

Lord Farshad
20-10-2012, 17:15
درود.

پوزش امید جان، من تازه این تاپیک رو دیدم.

والا حقیقتا حرف آخر رو بهت میزنم امید عزیز ؛ اصلا دنبال دانلود از این آدرس نباش.

اصولا اینطور فایل ها الکی و سرکاری (فیک) یا ویروسی هستند و دانلود از این آپلود سنترها محال هست، یه جورایی صرفا دنبال درآمد (کلاه برداری) هستند.

ضمنا ؛ از دانلود تورنت هایی به این شکل که فایل زیپ هستند ؛ اکیدا خود داری کنید ؛ چون در آخر و بعد از دانلود میبینید که چطور نامردی کردند و مشکل پیش آوردند.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

omid-p30
30-10-2012, 15:29
ممنون.

من هم این تاپیکم رو اتفاقی الان دیدم، چون قبلش در یه فروم خارجی هم همین جواب شما رو بهم داده بودند و بی خیال شده بودم.

پس یعنی کلا هر تورنتی که فایل زیپ داشت فیک هست ؟ تمام تورنت های سالم در حالت غیر فشرده هستند ؟

Lord Farshad
30-10-2012, 17:09
درود.

خواهش میکنم امید جان :)

نه نه ؛ اصلا نمیشه قطع به یقین حرف مطمئنی رو در موردش زد داداش ؛ ولی حقیقت امر این هست که اینطور کلاه برداری ها یکم زیاد شده ؛ تورنتی از یک سایت غیرمعروف و ناشناس که این ویژگی ها رو داشته باشه ؛ حقیقتا خیلی مشکوک هست و امکان اینطور فریبکاری درش زیاد هست.

احمد1379
30-10-2012, 19:10
این طور که به نظر میاد این آدمای بیمار در 99 درصد موارد به تورنت گیر میدن بازم خوبه که سراغ غیر تورنت نمیرن!