PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا می شود کارت تي وي را به رسيور تبديل كرد؟

kavoosh
24-07-2006, 02:16
من يك كارت تي وي اسنازي دارم ميخام ببينم ميشه اونو با وصل كردن به ديش و المبي به رسيور تبديل كرد؟

Aminzikzak
01-08-2006, 06:08
قبلاً یه همچین تاپیکی زده بودی درسته ...؟

دوستان جواب دادن ..

Naeim
01-08-2006, 09:22
یه سری هم همین تاپیک رو زده بودید که دید نمیشه
برای چی دوباره تکرارش میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

kavoosh
01-08-2006, 15:15
بچه ها مي بخشيد يك اشتباهي صورت گذفت و من دو تاپيك رو با هم زده بودم.

shoresh_mast
16-02-2009, 20:58
عزیزم برای اینکار شما یا باید کارت دی وی بی داشته باشید..یااینکه از طریق آراف(rf) از ----- به کارت تی وی کانکت کنی ..

FOURTH RETURN
22-02-2009, 23:53
كي گفته نميشه فقط به جاي اينكه فيش آنتن رو به كپچر وصل كني فيش ال ان بي رو وصل ميكني همين منتها نبايد ناديده گرفت كه براي دريافت كانالهاي ماهواره اي --- امكاناتش از كپچر و تي وي كارد بيشتره و حرفه اي تر من خودم همين كارو كردم و الان هم دارم استفاده ميكنم اينايي كه ميگن نميشه علتش ممنوعيت بحث درباره ماهواره در اين سايت و تبليغ نشدن براي اينكاره نه چيز ديگري
خوب اگه دليلي بر رد ادعاي من داريد بگيد

kavoosh
23-02-2009, 01:43
كي گفته نميشه فقط به جاي اينكه فيش آنتن رو به كپچر وصل كني فيش ال ان بي رو وصل ميكني همين منتها نبايد ناديده گرفت كه براي دريافت كانالهاي ماهواره اي --- امكاناتش از كپچر و تي وي كارد بيشتره و حرفه اي تر من خودم همين كارو كردم و الان هم دارم استفاده ميكنم اينايي كه ميگن نميشه علتش ممنوعيت بحث درباره ماهواره در اين سايت و تبليغ نشدن براي اينكاره نه چيز ديگري
خوب اگه دليلي بر رد ادعاي من داريد بگيد

دوست عزیز بهتر بود به تاریخ ایجاد این تاپیک یه نگاهی میکردی!!..

در ضمن حرف شما بیشتر به یک جک شبیه هست..:31:

فیش آنتن رو به کبچر وصل میکنی؟!!!!!!!!!!!!:18:

چه ربطی داره؟:13:

اگه اینطوریه که تلویزیون هم میشه -----!!

من خودم هم کارت TV دارم و هم کارت --- (یک ساله خریدم) و بعد از این همه فرق بین فیش ماهواره و فیش آنتن رو فهمیدم..

در ضمن برای مدیران و اعضاء خوب P30world چه فرقی میکنه که کارت TV من و شما بشه ----- یا نشه؟

یه وقت ناراحت نشی عزیز:11:

FOURTH RETURN
23-02-2009, 23:44
اهههههههههه مغزم سوت كشيد تاريخ ايجاد تاپيك مال 2006 اصلا توجه نكرده بودم
شما خودت امتحان كردي يا همينطوري ميگي نميشه؟
ميخوام براي اينترنت ماهواره اي يك دو وي بي بخرم ميخواستم بدونم اشتراك اينترنت ماهواره اي قيمتش چنده سرعتش چقدره؟

kavoosh
24-02-2009, 02:32
دوست عزیز به id من در مسنجر پیغام بده تا برات شرح بدم..

mohammadflash2006
01-04-2009, 18:53
میشه
منتها باید فیشهای یه ریسیور رو به کپچر وصل کنی!!!

kavoosh
02-04-2009, 01:50
میشه
منتها باید فیشهای یه ریسیور رو به کپچر وصل کنی!!!

اينطوري ميشه..

ولي كارت tv حكم تلويزيون رو داره و هيچ توقع ديگه اي ازش نميتونيم داشته باشيم(حتي كانال عوض كردن!!)

p0w3rfu7
08-05-2009, 17:37
سلام دوستان من یه چند تا سوال دارم
1. یه توضیح مختصر در باره ی کارت ماهواره با --- Card
2. این که میگن با این کارت میشه دانلود آفلاین کرد یعنی چی؟ (یعنی میشه مثل اینترنت فیلم و آهنگ دانلود کرد)
3. یه چند تا --- Card خوب معرفی کنین که قیمت مناسبی هم داشته باشه و بشه راحت دانلود کرد
4.سیستم مورد نیاز برای راه اندازی این سخت افزار چیه؟
آیا این سیستم کافی هست؟ RAM: DDR 2*256(Kingston,....) Bus 400 , VGA: ATI 9250 128MB , CPU: Intell 2.4 Full , MainBoard: Asrock P4V88
5. آیا برای دانلود پولی باید بدهیم یا رایگان است ( یعنی باید مثل اینترنت اشتراک داشته باشیم)
خیلی ممنون میشم اگه اساتید جوابمو بدن.

kavoosh
08-05-2009, 18:58
علیک سلام..

1-همونطور که خودتونم میدو.نید با این کارت میشه دانلود آفلاین کرد (عمدتا) البته میشه مثل ----- ماهواره های مختلف رو دریافت و بوسیله کامپیوترتون تماشا کرد ولی استفاده عمدش برای دانلود آفلاین هست.

2-یعنی اینکه فقط میشه رسیو کنی (در حال حاضر تقریبا با سرعت 200 کیلو برای هر مک) که بوسیله برنامه خودش (اسکاینت) انجام میشه.

3-من خودم SkyStar 2.8 دارم که راضی ام------البته اگه کارتی میخواین که حالا حالا ها از دور خارج نشه و HD هم بتونین تماشا کنین Qbox 8920 و SkyStar HD2 پیشنهاد میشه.

4-بله سیستمتون مناسبه.

5-اگه بخواید فقط رسیو کنید و درخواستی نداشته باشید نیازی به هیچگونه اشتراکی نیست ولی توی سایتهایی که دانلود میکنن و ما رسیو میکنیم میتونین حجمی درخواست بدید (مثلا 1 گیگ حدود 4 هزارتومن) و طی یک شب مشخص دانلود میشه.

من چند تا سایت که دانلود آفلاین دارن رو بهتون معرفی میکنم که اونجا راهنمایی های بیشتری میشین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p0w3rfu7
09-05-2009, 16:19
kavoosh اقا از شما خیلی ممنونم ولی بازم یه چند تا سوال دارم
1. آیا با کارت Skystar 2.8a میتوان کانال های HD رو گرفت
2. اصلا کارتی وجود دارد که فقط مختص دانلود آفلاین باشد اگر نه کارتی را معرفی که سرعت دانلود آفلاین بالا باشد ولی گرفتن کانال ها زیاد مهم نیست ( اصلا مهم نیست ).اگر دانلود آفلاین از منابع سیستم استفاده می کند پس کارتی را معرفی کنید که دکودر سخت افزاری داشته باشد.
3. آیا این اینترنت آفلاین جهانی است یا بسته به کارت در محدوده ی خاصی است؟
4. بعضی ها میگن اینترنت آفلیان مشکلاتی دادر مثل دی سی شده یا برخی مشکلات دیگر آیا این درست است و آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد
ممنون میشم اگه جوابمو بدید

خاموش
19-09-2016, 09:02
سلام دوستان
یک کارت ----- مدل PCI\VEN_13D0&DEV_2103&SUBSYS_210313D0&REV_02
دارم علاقه ایی به ماهواره ندارم آیا میتونم این کارت رو تبدیل به دیجیتال کنم؟
ممنون
:n16: