PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بانك اطلاعات چيه ؟ خواهش ميكنم هر كس چيزي مي دونه كمكم كنه......

coralisland_17
24-07-2006, 02:12
سلام دوستان عزيز :
موضوع درس پروژه من بانك اطلاعات است.ولي متاسفانه هيچ چيزي در اين مورد نمي دونم ‘ حتي نمي دونم بانك اطلاعاتي چيه؟ و بايد چه كاري بكنم؟اصلا از كجا شروع كنم و به استاد چه چيزي تحويل بدم ؟؟؟؟؟
از شما خواهش ميكنم هر كسي در اين مورد چيزي ميدونه كمكم كنه ... چون من واقعا نميدونم چي كار كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهش مي كنم كمك كنيد....... :sad: :sad:

WooKMaN
24-07-2006, 02:39
بانك اطلاعات: محلي براي ذخيره داده ها و اطلاعات از انواع و اقسام مختلف كه ميتوانند مرتب شده باشند !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
24-07-2006, 03:15
ساده بگم :
وقتی یه برنامه مثل برنامه حسابداری مینویسی به یه محلی برای ذخیره اطلاعات ورودیت مثل فیلدها نیاز داری که هم امنیت داشته باشن و هم یک جا و مرتب ذخیره شن .
بانک اطلاعاتی وصل میشه به برنامه و برنامه میتونه اطلاعات رو تویه اون ذخیره و بازخوانی کنه...

M.R.M
24-07-2006, 07:18
سلام دوست عزيز ،
ضمن تشكر از دو دوست عزيز ( WooKMaN و Aminzikzak ) ، توصيه ميكنم حتما به مقاله زير مراجعه نماييد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعي كنيد از لينكهاي پايان مقاله حتما استفاده نماييد.
اگر مشكل يا ابهامي بود حتما مطرح نماييد تا شما را راهنمايي نماييم.
شاد و پيروز و موفق باشيد :happy: .

coralisland_17
24-07-2006, 22:01
سلام دوستان عزيز :
ممنونم از كمك هايي كه كرديد.
من براي بانك اطلاعاتي يك برنامه مي خواهم
يك برنامه اي كه يا با دلفي و يا با sql نوشته شده باشد و كار آموزش دانشگاه را بكند(ثبت نام و ...)
فقط در همين حد مي دونم و فقط اميدم به شماست....
خواهش مي كنم كمكم كنيد....

Diego
24-07-2006, 22:28
اگه بتونی از برنامه Microsoft Acces استفاده کنی برای شروع راحت تری.

coralisland_17
24-07-2006, 23:42
سلام diego جان :
ممنونم از كمكت.ولي اگر ميشود با آن برنامه ها باشه بهتره.چون من وقت زيادي ندارم كه اولMicrosoft Acces ياد بگيرم بعد sql يا دلفي...
اگر بازم كمكم كنيد ممنونم.....

Diego
24-07-2006, 23:49
سلام diego جان :
ممنونم از كمكت.ولي اگر ميشود با آن برنامه ها باشه بهتره.چون من وقت زيادي ندارم كه اولMicrosoft Acces ياد بگيرم بعد sql يا دلفي...
اگر بازم كمكم كنيد ممنونم.....
حالا اگر خواستی با acces میتونم واست درست کنم.

coralisland_17
25-07-2006, 02:21
سلام diego جان :
اگر لطف كني همون access را هم بفرستي خيلي ممنونتم...
ايميل من : coralisland_17@yahoo.com
اگر دوستان دیگری هم هستند که با sql یا دلفی داشته باشند خیلی عالیه.....
دوستان منو فراموش نکنید..... :sad:

Diego
25-07-2006, 10:31
سلام diego جان :
اگر لطف كني همون access را هم بفرستي خيلي ممنونتم...
ايميل من : coralisland_17@yahoo.com
اگر دوستان دیگری هم هستند که با sql یا دلفی داشته باشند خیلی عالیه.....
دوستان منو فراموش نکنید..... :sad:
خوب شما به طور کاملا واضح توضیح بدید که چه چیز هایی میخواین پروژتون داشته باشه.(چه توقعی ازش دارین)

coralisland_17
26-07-2006, 00:03
سلام diego جان :
من خودم چيز زيادي در مورد موضوعي استادم به من داد نمي دونم ولي زماني كه از او خواستم به من توضيح دهد فقط گفت كه : ( موضوع پروژه تو در مورد بانك اطلاعاتي است و تو بايد با استفاده از محيط دلفي يا sql آن را طراحي كني .برنامه اي كه مشخصات دانشجويان را دريافت كند و كار آموزش دانشگاه را انجام دهد مثل انتخاب واحد و ...)
من كه چيز زيادي متوجه نشدم ولي اگر شما شدي خواهش مي كنم كمكم كن..... متشكرم.. :sad: